Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
tompi1001
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-01-09 hétf. 20:28:54
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: tompi1001 »

Ebben lehet igazságod :hmm2:
Akkor már a fájlok,beállítások,üzeneteket sem lehet visszaállítani a biztonsági mentésből :wacko:
Köszi az infót :taps2: ha újrahúztam a telót jelentkezem :yes:
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

mhkem
Erre gondoltál?
mhkem írta:...A bongeszok azon hianyossagara keresek megoldast, hogy a weboldalakba agyazott videokat normalisan meg lehessen nezni! Gyari bongeszo nagy nehezen lejatsza pl. az index.hu videoit, de kb. 1 perc utan lefagy vagy elkezd akadozni. Opera mobile eseten megnyilik a videolejatszo alkalmazas, elkezd lejatszani, majd 2 masodpercenkent megall, hogy a letoltes folyamatban. Pedig csak par perces videokrol van szo! Masnal is jelentkezik ez a problema?
A kovetkezo problema az AXN widgettel van. 8-10 perc lejatszas utan lefagy. Ez szerintem osszefuggesben lehet a bongeszonel tapasztalt hibaval.
Valakinek van otlete ezekre a hibakra? Vagy valami altalam nem ismert programrol tud valaki?
Próbáld meg ezt, You Tube videók esetén tuti mukodik, hátha a böngészőkben is, egy próbát megér :yes: : http://www.mediafire.com/?d11yur4bfbljza8

bladehu2 fórumtárs osztotta meg velünk a módszert, ha jól rémlik itt olvashatsz róla: ;) :up:
viewtopic.php?f=49&t=2341&p=307382&hili ... nt#p307382
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
szjoubert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 17:05:26
Készüléktípus: Lumia 920 White T-Mobile
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: szjoubert »

hát leöltöttem az új facebook/twitter klienst..... vártam mint a messiást, de csalódás....
lassu, régimódi, "check -in" még mindig nincs benn... kitettem widget ként, értesítéseket ugy látom nem támogatja,
magyarul ahogy látom semmi értelme...
nézzétek már meg ti is...
ovi store ból letölthető új social app....
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

szjoubert írta:hát leöltöttem az új facebook/twitter klienst..... vártam mint a messiást, de csalódás....
lassu, régimódi, "check -in" még mindig nincs benn... kitettem widget ként, értesítéseket ugy látom nem támogatja,
magyarul ahogy látom semmi értelme...
nézzétek már meg ti is...
ovi store ból letölthető új social app....
Nem ér semmit se továbra se
Kép
Regirck
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-08-26 szer. 00:07:33
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Bp.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Regirck »

LaLi_87 írta:
szjoubert írta:hát leöltöttem az új facebook/twitter klienst..... vártam mint a messiást, de csalódás....
lassu, régimódi, "check -in" még mindig nincs benn... kitettem widget ként, értesítéseket ugy látom nem támogatja,
magyarul ahogy látom semmi értelme...
nézzétek már meg ti is...
ovi store ból letölthető új social app....
Nem ér semmit se továbra se
Ezért használok fMobi-t helyette már jó ideje!
szjoubert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 17:05:26
Készüléktípus: Lumia 920 White T-Mobile
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: szjoubert »

jaja az nekem is megvan, szoktam is használni, de abban sincs normálisan kitehető widget ami értesít ha van valami.... max bennhagyhatod a háttérben a programot, de az nem az igazi...
komolyan mondom, ezér fogom eladni az N8-at... :S (télleg, a WP7-es nokiák már tudnak ilyesféle dolgokat?)
Avatar
Csubakka456
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:38
Készüléktípus: Nokia E7-00
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Csubakka456 »

szjoubert írta:jaja az nekem is megvan, szoktam is használni, de abban sincs normálisan kitehető widget ami értesít ha van valami.... max bennhagyhatod a háttérben a programot, de az nem az igazi...
komolyan mondom, ezér fogom eladni az N8-at... :S (télleg, a WP7-es nokiák már tudnak ilyesféle dolgokat?)
Próbáld ki a facinate nevű klienst. Tudja a widgetet is és van annyira jó, mint az fmobi
These users thanked the author Csubakka456 for the post:
szjoubert (2012-01-14 szomb. 14:39:07)
Rating: 2.63%
sompetike
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010-11-28 vas. 14:58:20
Készüléktípus: N8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sompetike »

szjoubert írta:jaja az nekem is megvan, szoktam is használni, de abban sincs normálisan kitehető widget ami értesít ha van valami.... max bennhagyhatod a háttérben a programot, de az nem az igazi...
komolyan mondom, ezér fogom eladni az N8-at... :S (télleg, a WP7-es nokiák már tudnak ilyesféle dolgokat?)
egy nyomorult facebook kliens miatt????
akkor neked nem is kelett volna n8- venni...
szjoubert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 17:05:26
Készüléktípus: Lumia 920 White T-Mobile
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: szjoubert »

off:
csak és kizárólag nokia telefonjaim voltam (~10), elsők között vettem N8-at, úgyhogy elhiheted hogy KELLETT nekem az N8! csak így majd másfél év után jön ki rá végre egy normális szoftver(belle), meg egy fos social app, ami annyit nem tud mint mások alapból... ugyhogy nem konkrétan a facebook, hanem a '"hozzáállás" zavar...
Avatar
Reith1986
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 10:55:54
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Reith1986 »

szjoubert írta:off:
csak és kizárólag nokia telefonjaim voltam (~10), elsők között vettem N8-at, úgyhogy elhiheted hogy KELLETT nekem az N8! csak így majd másfél év után jön ki rá végre egy normális szoftver(belle), meg egy fos social app, ami annyit nem tud mint mások alapból... ugyhogy nem konkrétan a facebook, hanem a '"hozzáállás" zavar...
Egyetértek. Énis ráuntam már, hogy allig vannak frissítések progikról neis beszéljünk. És a WP7-et meg hagyuk már :D Vagy Samsung leszt a következő vagy zte ahogy a pénztárca engedi :)
Köszönömöt adni is jó és kapni is :D
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”