Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

hát eddig én azt hittem hogy a lencsetakaró.. mert mikor bekapcsolod a kamerát akkor hallatszik 1 kattanás hogy elhúzódik, de nekem nem kattan hanem recseg ropog.. de most már fókuszálásnál is hallom.. ha kicsit nyomom le a gombot akkor így kerreg, benn a nokiánál azt mondták megcsinálják, de így mégse vihetem oda :D
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

navifirmel leszedtem 11.12 SCANDINAVIA DG(0598984) ezt feltehetem? és utána anna? valaki rakott ki mediafire linket ahol fenn van a skandi downgrade de nem találom sehol.. :/
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: golan7 »

fudejovagy írta:navifirmel leszedtem 11.12 SCANDINAVIA DG(0598984) ezt feltehetem? és utána anna? valaki rakott ki mediafire linket ahol fenn van a skandi downgrade de nem találom sehol.. :/
Bzs megosztásában van egy:http://www.mediafire.com/?2ns5lhus2xct455
These users thanked the author golan7 for the post:
fudejovagy (2012-01-11 szer. 13:45:27)
Rating: 2.63%
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

óó köszönöm!
mhkem
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 18:37:17
Készüléktípus: n8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: mhkem »

Sziasztok!
Mar nyuzom a Bellet egy ideje, hol felraktam, hol eltavolitottam telorol. Mostanra kezdek megbaratkozni vele. Foleg, hogy az egyik forumtars ma belinkelt egy szamomra uj office kezelot es igy megoldodott egy regi problemam, miszerint zokkenomentesen tudok office file-t nezni es szerkeszteni. A gyari megoldast gyorsan le is toroltem, mert hasznalhatatlan volt. Akadt mint a fene!
Most mar csak a Skype hianya , valamint a bongeszo(k) hianyossagai zavarnak. A Skype kulfoldi forrasok alapjan februar kozepere widget formajara megoldodik!
A bongeszok azon hianyossagara keresek megoldast, hogy a weboldalakba agyazott videokat normalisan meg lehessen nezni! Gyari bongeszo nagy nehezen lejatsza pl. az index.hu videoit, de kb. 1 perc utan lefagy vagy elkezd akadozni. Opera mobile eseten megnyilik a videolejatszo alkalmazas, elkezd lejatszani, majd 2 masodpercenkent megall, hogy a letoltes folyamatban. Pedig csak par perces videokrol van szo! Masnal is jelentkezik ez a problema?
A kovetkezo problema az AXN widgettel van. 8-10 perc lejatszas utan lefagy. Ez szerintem osszefuggesben lehet a bongeszonel tapasztalt hibaval.
Valakinek van otlete ezekre a hibakra? Vagy valami altalam nem ismert programrol tud valaki?
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: feroooo »

Feltettem ezt a shazam progit de 5 felismerés után fizetni kötelezett a további használathoz.Van rá mód,hogy ne kelljen megvásárolni?Légyszi egy linket dobjatok a full verzióra!
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

feroooo írta:Feltettem ezt a shazam progit de 5 felismerés után fizetni kötelezett a további használathoz.Van rá mód,hogy ne kelljen megvásárolni?Légyszi egy linket dobjatok a full verzióra!
az nehéz lenne mivel szerver oldalon nézi hogy jogosult vagy-e 5nél több felismerésre havonta. ennél többször akarsz ilyesmit használni akkor -> Soundhound. letöltések közt megtalálod, ahogy a shazam elérhető verzióit is.
mondjuk most néztem hogy szifonra meg robotra korlátlanul ingyenes a felismerés. ezt nekik :kabbe:
Avatar
tibusz
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:26:41
Készüléktípus: N8-00 DG
Tartózkodási hely: Debrecen, Miskolc
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: tibusz »

Sziasztok.. nem tudjátok a SymbRecorder hova menti a dolgokat? Elvileg az E:-re állítottam be a hangfelvétel mentését. Most van egy csomó felesleges és nem akarom egyesével kijelölni, s törölni... nem tudjátok hova menti el pontosan a beszélgetéseket? Végig néztem (szerintem) xplorerrel de nem találtam. Gáz tudom'... :pirul: Valaki?
6110; 6150; (3310); 6230; 6230i; (E66)\N82; N8 +G4
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

tibusz írta:Sziasztok.. nem tudjátok a SymbRecorder hova menti a dolgokat? Elvileg az E:-re állítottam be a hangfelvétel mentését. Most van egy csomó felesleges és nem akarom egyesével kijelölni, s törölni... nem tudjátok hova menti el pontosan a beszélgetéseket? Végig néztem (szerintem) xplorerrel de nem találtam. Gáz tudom'... :pirul: Valaki?
Üdv
Nézd meg a fájl nevét a progiban és keress rá X-Plore-ral. (pl. felvétel_2012_01*.*) Ha nem találja akkor kapcsold be az open4all patchet.
beryary
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 14:26:06
Készüléktípus: N8-00 - N95 8GB
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: beryary »

Hi all.
Kérdésem az volna, hogy eddig a képeket illetve videókat a megfelelő mappákba rögzítette, (Images - Videos) most meg a DCIM - 100NOKIA almappába rak mindent !
"Nokia_N8_Pro_Edition_RC_V2_By_Taylor" van fent, de eddig minden OK volt. Nem hiszem, hogy elállítottam vna vmit, de meglehet :)
Ötletek ?
Előre is THX

Közben találtam rá "választ" a fórumban.... Na de hiába rakom át a "Videos" mappába a felvételt, nem jelenik meg a lejátszandó file-ok között ?????
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”