Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
csuri04
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009-05-05 kedd 21:24:09
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: csuri04 »

Sziasztok.
Szükségem lenne egy kis helpre. Vettem egy 320 gigás külső vinyót, azonban a telo nem ismeri fel, illetve megjelenik a meghajtók között a fájl kezelőbe de csatlakozási hibát ír ki, a pendrivet felismeri illetve a számitógép is a vinyót. Van valami korlát amit nem lát a teló?
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

csuri04
Egész egyszerűen a telónak nincs annyi energiaforrása, hogy meg tudná hajtani a külső vinyókat. Én is eddig próbáltam már vagy 6 különfélét, fajtát, méretűt, de csak a pendrive-okat ismerte fel, és kezelte. :cry:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
aneurismo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010-04-29 csüt. 15:30:14
Készüléktípus: nokia N8-00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zala-megye
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: aneurismo »

csuri04 írta:Sziasztok.
Szükségem lenne egy kis helpre. Vettem egy 320 gigás külső vinyót, azonban a telo nem ismeri fel, illetve megjelenik a meghajtók között a fájl kezelőbe de csatlakozási hibát ír ki, a pendrivet felismeri illetve a számitógép is a vinyót. Van valami korlát amit nem lát a teló?
esetleg ha egy külső adapters meghajtóval próbślkoznál...
Az talán jó lenne.
Én is nemrég próbálkoztam egyel,kat-kat-kat-kat-kat és a winyót nem lehet felismerni.Szo talán egy adapteres vagy egy dupla usb-s.
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

dund1ka írta:Hello!
A segitségeteket szeretném kérni :( a Nokia n8-as telom hivás közben kikapcsolt és azóta sehogy sem akar bekapcsolni. ötletek hogy mi lehet a baja és hogy hogyan tudnám életre kelteni?
Elöre is köszönöm Anti
Én a skadináv downgradert dead módba mindenképp megpróbálnám..(sztem újraéled) Üdv.
Avatar
danekdt
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 18:04:38
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: danekdt »

SIKER!SIKER!!SIKER!!!!!
Rendszeres fórumozok biztosan olvasták hogy elég kemény garanciális problémám volt az N8asommal, na hát meg tört a jég! ma jött a válasz az ügyvédemnek mehetek az új készülékemért :D és még választásom is volt hogy milyen színűt akarok, igazából egyetlen egyet nem akartam az az ezüst, és végül az lett mert ez 2év magyar nokia garis. 0perces.a többi pedig 1év bolti garancia. szerintetek ezzel jártam jobban?! vagy bolti jobb lett volna?! :hmm2:
illetve azt szeretném kérdezni, most még nem tudom hogy várok-e a Belle hivatalos kiadására vagy rá teszem a jó kis taylor félét, ugye mindenütt írtátok hogy gari vesztéssel jár stb stb stb ha olyan probléma adódik a készülékemmel hogy vissza tudom downgradelni vagy késöbiek folyamán már a hivatalos Bellet teszem rá. azt a nokianál ézre veszik hogy én phoenixel flesselgettem?!?! illetve ezt arra is kérdezem hogy nincs kedvem állandóan nokiához rohangálni ha valami szoftos problémám van ugyebár és ha a gyárit rakom azzal újra. várom a válaszokat
http://www.flickr.com/photos/danekdt Ha van egy kis időd,nézd meg a telefonnal készült fotoim és értékeld, köszönöm!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

danekdt írta:SIKER!SIKER!!SIKER!!!!!
Rendszeres fórumozok biztosan olvasták hogy elég kemény garanciális problémám volt az N8asommal, na hát meg tört a jég! ma jött a válasz az ügyvédemnek mehetek az új készülékemért :D és még választásom is volt hogy milyen színűt akarok, igazából egyetlen egyet nem akartam az az ezüst, és végül az lett mert ez 2év magyar nokia garis. 0perces.a többi pedig 1év bolti garancia. szerintetek ezzel jártam jobban?! vagy bolti jobb lett volna?! :hmm2:
illetve azt szeretném kérdezni, most még nem tudom hogy várok-e a Belle hivatalos kiadására vagy rá teszem a jó kis taylor félét, ugye mindenütt írtátok hogy gari vesztéssel jár stb stb stb ha olyan probléma adódik a készülékemmel hogy vissza tudom downgradelni vagy késöbiek folyamán már a hivatalos Bellet teszem rá. azt a nokianál ézre veszik hogy én phoenixel flesselgettem?!?! illetve ezt arra is kérdezem hogy nincs kedvem állandóan nokiához rohangálni ha valami szoftos problémám van ugyebár és ha a gyárit rakom azzal újra. várom a válaszokat
Vissza tudod tenni a gyárit, nem veszik észre és jobban jártál a 2 év Nokia garanciával.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
KonyN8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2010-12-20 hétf. 18:30:22
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: KonyN8 »

kérdeztem valamit de megválaszoltam magamnak, sorryy :)
Avatar
KonyN8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2010-12-20 hétf. 18:30:22
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: KonyN8 »

aneurismo írta:
csuri04 írta:Sziasztok.
Szükségem lenne egy kis helpre. Vettem egy 320 gigás külső vinyót, azonban a telo nem ismeri fel, illetve megjelenik a meghajtók között a fájl kezelőbe de csatlakozási hibát ír ki, a pendrivet felismeri illetve a számitógép is a vinyót. Van valami korlát amit nem lát a teló?
esetleg ha egy külső adapters meghajtóval próbślkoznál...
Az talán jó lenne.
Én is nemrég próbálkoztam egyel,kat-kat-kat-kat-kat és a winyót nem lehet felismerni.Szo talán egy adapteres vagy egy dupla usb-s.
Elvileg csak FAT formátumot kezel, nekem valamiért sikerült NTFS pendrive ot is olvastatni vele . Viszont merevlemeznél csak FAT lehet + a merevlemeznek szüksége van külön áramforrásra, csak akkor fog működni!
Remélem tudtam segíteni
Murrencs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 18:56:07
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Murrencs »

Sziasztok!
Ti milyen office programot használtoka telefonon? Nekem a quickoffice pro sem hajlandó megnyitni a *.doc fájlokat. A vicc az, hogy az N85-ön simán ment minden doc fájl.
Köszi
3310->3510i->6101->6290->N85->N8
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Murrencs írta:Sziasztok!
Ti milyen office programot használtoka telefonon? Nekem a quickoffice pro sem hajlandó megnyitni a *.doc fájlokat. A vicc az, hogy az N85-ön simán ment minden doc fájl.
Köszi
Itt van 3 megoldás is.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”