Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
scary
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 21:36:59
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: scary »

Sziasztok!
Telepítettem a Taylor féle Symbian Belle RC V2-t.
Minden jól működik, de egyetlen egy gondom lenne vele: Amikor opera minivel böngésznék, rákattintok egy
weboldalra, mutatja fent, hogy kapcsolódik... 3G, utána 3,5G. De mindig ujra kell inditani az opera minit, mert első, harmadik, ötödik(és igy tovább) indításnál eldobja a 3,5G-t és nem töltődik be az oldal! És az online alkalmazások is valami miatt eldobják a 3,5G hálózatot!
Mi lehet a probléma?
Köszönöm előre is a segítséget!
liqquid
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 22:28:10
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: liqquid »

Nekem van fólia a képernyőn de sokszor elég gyengén érzékeli az újam, ha leszedem jobb lesz valószínűleg vagy nem a legjobb az érintőképernyője? Mert ha jobb lesz akkor inkább lehúzom róla... (Másik 2 telefonom jól érzékel, azokon nincs fólia...)
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

liqquid írta:Nekem van fólia a képernyőn de sokszor elég gyengén érzékeli az újam, ha leszedem jobb lesz valószínűleg vagy nem a legjobb az érintőképernyője? Mert ha jobb lesz akkor inkább lehúzom róla... (Másik 2 telefonom jól érzékel, azokon nincs fólia...)
Én nem vettem észre jelentős változást miután leszedtem a fóliát. Egy kicsit más érzés simogatni és nincsenek azok a bosszantó légbuborékok oldalt. Ellenben jobban csillog és tükröződik, meg az ujjnyomok is jobban látszanak, de karc viszont nincs.
Egyébként nekem semmi bajom vele, szerintem teljesen jól működik. Kivéve a főképernyőket ahol sokszor 2x kell rányomni. (S^3-mon és Annán is így van, Bellén nem tudom)
Lehet nem vezeted az áramot. Nyálazd be az ujjad. :mrgreen: 8-)
liqquid
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 22:28:10
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: liqquid »

:D

Inkább letéptem azt a szart mielőtt nyálaztam volna, de mostmár így jobb sokkal :) , bár van néhol általában a vissza amit nem mindig találok el pontosan, kár hogy ezt bellében kisebbre vették, ez hiba volt, na meg a billentyűzet, az extra pici, arra nincs mód módosítani mint pl. andoidon különböző billentyűzetek? Nem kell alkalmazás hanem valami mód is jó rá fájl felülítás akármi..., hogy ne legyenek oldalt felkiáltó jel pont stb...
Regirck
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-08-26 szer. 00:07:33
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Bp.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Regirck »

liqquid írta::D

Inkább letéptem azt a szart mielőtt nyálaztam volna, de mostmár így jobb sokkal :) , bár van néhol általában a vissza amit nem mindig találok el pontosan, kár hogy ezt bellében kisebbre vették, ez hiba volt, na meg a billentyűzet, az extra pici, arra nincs mód módosítani mint pl. andoidon különböző billentyűzetek? Nem kell alkalmazás hanem valami mód is jó rá fájl felülítás akármi..., hogy ne legyenek oldalt felkiáltó jel pont stb...
Beviteli nyelvnél ha angolra váltasz eltűnnek az ékezetek. Kicsivel de nagyobb lesz!
liqquid
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 22:28:10
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: liqquid »

Azt észrevettem, amúgy swype nincs is N8-ra? Magyar nyelvűt én nem találtam a store-on...
Avatar
rapiddani
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2009-09-17 csüt. 09:17:36
Készüléktípus: Lumia 920 white
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: rapiddani »

liqquid írta:Azt észrevettem, amúgy swype nincs is N8-ra? Magyar nyelvűt én nem találtam a store-on...
De van, csak a Nokia beta labs-ról kell letölteni, és ott van hozzá magyar nyelvi pack.
Nokia 3310 -> 3510i -> 6600 -> N80 -> E66 -> N8 -> Lumia 920 white
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

rapiddani írta:
liqquid írta:Azt észrevettem, amúgy swype nincs is N8-ra? Magyar nyelvűt én nem találtam a store-on...
De van, csak a Nokia beta labs-ról kell letölteni, és ott van hozzá magyar nyelvi pack.
...bizony, és nagyon jól használható. De sajnos néha nem adja be a billentyűzetet, ekkor swype bevitel ki-be és újra működik.
Meg az ébresztőnél sem mindig adja be a gombsort, ilyenkor a Swiss Managerben a memória felszabadítás segít csak.
De az is elképzelhető, hogy valami más miatt van ez a hiba nálam mert mióta megvan a telefonom még nem volt formázva viszont nem kevés mindent telepítettem rá. :mrgreen:
liqquid
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 22:28:10
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: liqquid »

Rendben, hát kipróbálom, és más nagyobb billentyűzet nincs véletlenül ami magyar? Meg pl. az ékezetes betűk jobban vannak megoldva? Mondjuk ahogy szokott, hogy ne kelljen felengedni az ember úját hanem mikor megjelennek az ékezetesek hosszabb nyomásnál csak rácsúsztatja arra amelyikre kell és már üti is a következőt...
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

liqquid írta:Rendben, hát kipróbálom, és más nagyobb billentyűzet nincs véletlenül ami magyar? Meg pl. az ékezetes betűk jobban vannak megoldva? Mondjuk ahogy szokott, hogy ne kelljen felengedni az ember úját hanem mikor megjelennek az ékezetesek hosszabb nyomásnál csak rácsúsztatja arra amelyikre kell és már üti is a következőt...
Landscape modban szerintem simán elég nagyok a betuk a kényelmes írashoz. Persze csak ha nem Box kesztyuben irsz :D
Kép
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”