Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

Freddycom írta:Letezeik N97-hez olyan 3rd party app, ami jol hasznalhato virtualis billentyuzetet ad ki, mint az opera mobilos bongeszojeben?
Parancsolj:
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=28895
Avatar
Freddycom
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010-03-26 pén. 16:46:34
Készüléktípus: N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Freddycom »

farkas-laci írta:
Freddycom írta:Letezeik N97-hez olyan 3rd party app, ami jol hasznalhato virtualis billentyuzetet ad ki, mint az opera mobilos bongeszojeben?
Parancsolj:
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=28895
Na ez nagyon fasza, kösz szépen.
Avatar
kat001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 11:05:13
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: kat001 »

A nokia lassan felszámol mindent, ami a nokiát jelenti! Kezdte a Symbiannal /csere a win-re/, most jön a szlogen: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... ek&id=1221

mi lesz még? Mióta mobilom van csak nokiáim voltak eddig/kivéve a munkahelyi szerencsétlen sony-t/, de lassan elgondolkodom, mi is legyen a következő..
Semmi nem marad lassan, ami nokia, besorol a többi közé és behódol.. Megérdemli, hogy lebukjon a trónról a samsung javára lassan.. Nagyon haragszom, mivel a microsoft seggét nyalják! Nem hiszem, hogy ez a jó megoldás..
Bocs az off-ért, de ki kellett írnom valahová..

Ajánlanám az off topicot :arrow: viewtopic.php?f=70&t=1752

ferret
lapiller
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-11-05 csüt. 14:24:32
Készüléktípus: samsung galaxy s2
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: lapiller »

Sziasztok!

Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy ma letört a billentyűzár gombom (slide key), maga a gomb megvan, csak a kinti csúszka része törött le mikor fel akartam oldani a bill zárt, mással történt-e már ilyen, illetve hogy oldotta meg? Melyik termék gomjával tudom helyettesíteni, hol tudnék ilyet venni ha valaki tudja merre induljak dobjon eg PM-et.
Oké,hogy megoldottam szoftveresen a bill lezárását, de gomb az gomb...

Köszi
L
Avatar
kat001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 11:05:13
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: kat001 »

lapiller írta:Sziasztok!

Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy ma letört a billentyűzár gombom (slide key), maga a gomb megvan, csak a kinti csúszka része törött le mikor fel akartam oldani a bill zárt, mással történt-e már ilyen, illetve hogy oldotta meg? Melyik termék gomjával tudom helyettesíteni, hol tudnék ilyet venni ha valaki tudja merre induljak dobjon eg PM-et.
Oké,hogy megoldottam szoftveresen a bill lezárását, de gomb az gomb...

Köszi
L

talán dr stust kolléga tud segíteni, írj neki..
lapiller
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-11-05 csüt. 14:24:32
Készüléktípus: samsung galaxy s2
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: lapiller »

kat001 írta:
lapiller írta:Sziasztok!

Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy ma letört a billentyűzár gombom (slide key), maga a gomb megvan, csak a kinti csúszka része törött le mikor fel akartam oldani a bill zárt, mással történt-e már ilyen, illetve hogy oldotta meg? Melyik termék gomjával tudom helyettesíteni, hol tudnék ilyet venni ha valaki tudja merre induljak dobjon eg PM-et.
Oké,hogy megoldottam szoftveresen a bill lezárását, de gomb az gomb...

Köszi
L

talán dr stust kolléga tud segíteni, írj neki..
köszi, de sjnos csak coverrel együtt lehet venni :(
Avatar
csuttesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 13:37:32
Készüléktípus: se x8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: csuttesz »

Szevasztok!

Okos ötleteket várok.beadtam a telefonomat a fortuna gsm be kijelző cserére mert betört.egy hétig huzták a dolgot és közbe kiderült hogy a panel görbe,mondtam nekik javitság meg persze.erre visszakaptam a telefont ugy hogy a kijelző se lett kicserélve sőt az alaplapot viszont kicserélték egy szarra pedig direkt szoltam az embernek hogy ne cseréljék ki mert kellenek róla a dolgok.véleményeket várok köszönöm :hmm2: (n97)
nokia 2110->motorola timeport->sonyericsson z600->3220->3220->6100->7210->sonyericsson k800i->n95 8gb->n97->sonyericsson x8->iphone 4g/32gb fehér (még nincs:()
Avatar
kat001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 11:05:13
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: kat001 »

csuttesz írta:Szevasztok!

Okos ötleteket várok.beadtam a telefonomat a fortuna gsm be kijelző cserére mert betört.egy hétig huzták a dolgot és közbe kiderült hogy a panel görbe,mondtam nekik javitság meg persze.erre visszakaptam a telefont ugy hogy a kijelző se lett kicserélve sőt az alaplapot viszont kicserélték egy szarra pedig direkt szoltam az embernek hogy ne cseréljék ki mert kellenek róla a dolgok.véleményeket várok köszönöm :hmm2: (n97)
az én szakmámban a cserélt alkatrészeket mindig visszaadjuk a megrendelőnek, kérdd vissza tőlük.. Meg kell annak lenni valahol!
Avatar
csuttesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 13:37:32
Készüléktípus: se x8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: csuttesz »

na ez az hogy direkt szoltam hogy ne vegyék ki az alaplaot mert akkor nem lesznek meg a dolgaim de visszafogom kérni vagy valami lessz az biztos.
nokia 2110->motorola timeport->sonyericsson z600->3220->3220->6100->7210->sonyericsson k800i->n95 8gb->n97->sonyericsson x8->iphone 4g/32gb fehér (még nincs:()
GaborN97
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010-06-24 csüt. 14:17:48
Készüléktípus: N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: GaborN97 »

Üdv!

El szeretném adni a telefonomat, de előtte le akarok törölni mindent és felrakni a legújabb fw-t. Mit a menete ennek, hogy semmi info ne maradjon rajta? Előszőr a 32 gigás meghajtót formázni, utána pedig a C-re felrakni a firmeware-t?

Mennyi a reaális ára egy teljesen jó állapotban lévő, független fehér N97-nek? (tartozékok: töltő és adatkábel)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”