Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
molnarp
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2009-09-12 szomb. 14:53:34
Készüléktípus: N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: molnarp »

molnarp írta:
molnarp írta:Sziasztok!
Valaki segítsen, pls, mert kifogytam az ötletekből!
Adott egy N97 v 22.0.110 módosított FW-rel és pár napja megadta magát a Facebook alkalmazás.
3 féle verzióval próbáltam, de mindegyiknél azt csinálja, h mikor belépek, rá pár másodpercre mielőtt a hálózatra csatlakozna kilép a programból.
Letöröltem az utána telepített programokat, mert 1szer volt hasonló problémám csak másik programmal és az spb mobile shell újratelepítése akkor ezt megoldotta.
De most ez sem segít...
Valakinek vmi ötlet, h ne kelljen hard reset-et csinálni?
Kicsit belefáradtam már a reflash-be és az újratelepítgetésekbe...

Hálózatra nem lép fel az alkalmazást előtte mindig kidobja a háttérbe...
Valakinek ötlet a reseten kívül?
molnarp írta:Sziasztok!
Valaki segítsen, pls, mert kifogytam az ötletekből!
Adott egy N97 v 22.0.110 módosított FW-rel és pár napja megadta magát a Facebook alkalmazás.
3 féle verzióval próbáltam, de mindegyiknél azt csinálja, h mikor belépek, rá pár másodpercre mielőtt a hálózatra csatlakozna kilép a programból.
Letöröltem az utána telepített programokat, mert 1szer volt hasonló problémám csak másik programmal és az spb mobile shell újratelepítése akkor ezt megoldotta.
De most ez sem segít...
Valakinek vmi ötlet, h ne kelljen hard reset-et csinálni?
Kicsit belefáradtam már a reflash-be és az újratelepítgetésekbe...

Sikerült magamtól rájönnöm a megoldásra!
A gyári böngésző és az Opera cash-eket kiürítettem és már tökéletesen működik! :)
Avatar
Bisza
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 19:33:48
Készüléktípus: Nokia E7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Bisza »

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.
A probléma a következő: küldök, fogadok e-mailt a telefonon, és nem tudom beállítani, hogy automatikusan fogadjon e-mailt (mindig kézzel kell frissíteni), pedig a beállításoknál, be van állítva az automatikus fogadás. Gondoltam kipróbálom a Mail For Exchange-el az e-mailezést, a mi nagyon frankó lenne, de az elő frissítést még megcsinálja, azután frissíteni frissít, csak nem kapom meg az újabb e-maileket :confused2: . Az MfE-ből a 3.0-ás verziót használtam.

Esetleg, ha valaki tud megoldást, akár az egyik, vagy másik probléma megoldására, azt nagyon megköszönném.

Üdv
Avatar
dionaea
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2009-06-10 szer. 20:56:26
Készüléktípus: S7 slim +Nokia N8
Tartózkodási hely: Apaj
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: dionaea »

Bisza írta:Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.
A probléma a következő: küldök, fogadok e-mailt a telefonon, és nem tudom beállítani, hogy automatikusan fogadjon e-mailt (mindig kézzel kell frissíteni), pedig a beállításoknál, be van állítva az automatikus fogadás. Gondoltam kipróbálom a Mail For Exchange-el az e-mailezést, a mi nagyon frankó lenne, de az elő frissítést még megcsinálja, azután frissíteni frissít, csak nem kapom meg az újabb e-maileket :confused2: . Az MfE-ből a 3.0-ás verziót használtam.

Esetleg, ha valaki tud megoldást, akár az egyik, vagy másik probléma megoldására, azt nagyon megköszönném.

Üdv
Én a profimailt ajánlanám mert az 100 szor jobb mint a gyári levelező. Tudja az Imap4 et igy amint kapsz levelt már jelzi is adatforgalomban jobbmint a gyári gyorsabb stabilabb használhatóbb. Visont fizetős de nagyon megéri, még omniara is felraktam annyira jó
Eddigi saját telefonok:3210,R320,R380,6210,7650,3660,6630,E70,5800,Iphone 3g,N97 32gb black, Omnia 2, Galaxy Ace, samsung omniaHD
jelenlegi: Huawei s7slim& Nokia N8-00
zero.cool
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-06-14 hétf. 20:52:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: zero.cool »

Sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy létezik e olyan product kod amiben benn van a magyar és a német is ha igen akkor ossza meg velem valaki, előre is köszönöm a válaszokat, A telefononm N97 Nokia 32gb.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Todo »

zero.cool írta:Sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy létezik e olyan product kod amiben benn van a magyar és a német is ha igen akkor ossza meg velem valaki, előre is köszönöm a válaszokat, A telefononm N97 Nokia 32gb.
Az EURO3-as elméletileg ezeket tartalmazza: English, Czech, Slovakian, German, Polish, Hungarian
zero.cool
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-06-14 hétf. 20:52:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: zero.cool »

ès tudnál adni is egyet?
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Todo »

zero.cool írta:ès tudnál adni is egyet?
Ez azért nem ilyen egyszerű,mert egy frissítéshez kell a telo RM verziója is amiből az N97-nek három is van! Ezt úgy tudod leelenőrizni, hogy beütöd a *#0000# kódot, ezekután pedig javaslom, hogy elöször itt olvasgass!
viewtopic.php?f=64&t=40
zero.cool
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-06-14 hétf. 20:52:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: zero.cool »

Todo írta:
zero.cool írta:ès tudnál adni is egyet?
Ez azért nem ilyen egyszerű,mert egy frissítéshez kell a telo RM verziója is amiből az N97-nek három is van! Ezt úgy tudod leelenőrizni, hogy beütöd a *#0000# kódot, ezekután pedig javaslom, hogy elöször itt olvasgass!
viewtopic.php?f=64&t=40
szoft ver 22.0.110 rm-505
olvasgatom amit küldtél, de a navifirm mel nincsen a verziómhoz csak sima EURO, meg EMEA.
nobika93
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-03-09 szer. 22:13:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nobika93 »

sziasztok
vettem egy nokia n97 et és az 5 Mp-s kamerája homályos nagyon próbáltam állítani de semmi homályos még mindig :S mitől lehet ? lehet hogy a cam előtt aza kis plexi lap féleség annyira karcos lenne ? néztem de nem oan vészes ... :(
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Todo »

zero.cool írta:
Todo írta:
zero.cool írta:ès tudnál adni is egyet?
Ez azért nem ilyen egyszerű,mert egy frissítéshez kell a telo RM verziója is amiből az N97-nek három is van! Ezt úgy tudod leelenőrizni, hogy beütöd a *#0000# kódot, ezekután pedig javaslom, hogy elöször itt olvasgass!
viewtopic.php?f=64&t=40
szoft ver 22.0.110 rm-505
olvasgatom amit küldtél, de a navifirm mel nincsen a verziómhoz csak sima EURO, meg EMEA.
Bocsi, de akkor innentől kezdve fogalmam sincs, hogy melyik lehet az amelyik mind a két nyelvet tartalmazza! :hmm2:
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”