Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

simon7109 írta: az a helyzet,hogy van belőle 2 is:D
az egyiket akarom csak eladni de nem veszik 70 euroért...
70-nél kevesebbért meg nem akarom eladni.ezért is kérdem,hogy megéri e az uzlet mivel nem szándékozom megtartani csak az érdekel,hogy melyik ér tobbet pénzben:)
Akkor a C3 többet ér újonnan, ahogy linkeltem is.
De itt is adj fel egy hirdetést mert 20 ezerért (70 euro) jó ajánlat egy ilyen telefonért. De ha nem Magyarországon vagy, akkor lehet itt nem tudod eladni.
Az aprót itt találod. Ide írd be egy külön topikba (kép, ár, tartozékok, garancia stb legyen odaírva).
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
simon7109
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2011-03-14 hétf. 00:49:26
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: simon7109 »

potter55 írta:
simon7109 írta: az a helyzet,hogy van belőle 2 is:D
az egyiket akarom csak eladni de nem veszik 70 euroért...
70-nél kevesebbért meg nem akarom eladni.ezért is kérdem,hogy megéri e az uzlet mivel nem szándékozom megtartani csak az érdekel,hogy melyik ér tobbet pénzben:)
Akkor a C3 többet ér újonnan, ahogy linkeltem is.
De itt is adj fel egy hirdetést mert 20 ezerért (70 euro) jó ajánlat egy ilyen telefonért. De ha nem Magyarországon vagy, akkor lehet itt nem tudod eladni.
Az aprót itt találod. Ide írd be egy külön topikba (kép, ár, tartozékok, garancia stb legyen odaírva).
na ja igen nem Magyarországról vagyok hanem Szlovákiából szóval nem hiszem,hogy itt sikerrel járnék:S
minden esetre thx a segítséget.az egyiket akkor szerintem elcserélem oszt majd eladom a másikkal még nem tudom mi lesz.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

simon7109 írta: na ja igen nem Magyarországról vagyok hanem Szlovákiából szóval nem hiszem,hogy itt sikerrel járnék:S
minden esetre thx a segítséget.az egyiket akkor szerintem elcserélem oszt majd eladom a másikkal még nem tudom mi lesz.
Gondoltam az euroból. :)
Hagyd meg a másikat. :)
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
psc2
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-04-11 hétf. 19:19:41
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: psc2 »

Hello
Tudnátok olyanban segíteni, hogy hogyan tudok hangosítani a beszéd hangszórón? Már kicseréltem de még mindig nagyon halk. Előre is köszönöm Üdv
simon7109
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2011-03-14 hétf. 00:49:26
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: simon7109 »

egy kis off mivel a telefon topicja halott és végulis gondolom ennél a telónál is ugyan ugy mukodik a dolog:)
a kérdés pedig,hogy-hogy lehet formázni a telefon memóriakártyáját?mármint a beépítettet?(Nokia N95 8GB)
néztem a formatálás topicot de ott csak a C formázása van írva.
thx a választ.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

simon7109 írta:egy kis off mivel a telefon topicja halott és végulis gondolom ennél a telónál is ugyan ugy mukodik a dolog:)
a kérdés pedig,hogy-hogy lehet formázni a telefon memóriakártyáját?mármint a beépítettet?(Nokia N95 8GB)
néztem a formatálás topicot de ott csak a C formázása van írva.
thx a választ.
Itt már nem OFF. És ha írtál volna ebbe a topikba, akkor egyből előreugrik az Új hozzászólásoknál és az Aktív témáknál is. És már nem is halott. Ha nem írt senki egy topikba nem azt jelenti, hogy halott, hanem azt, hogy nem volt mostanában érdeklődés a telefon iránt. De a topik figyelve van csak nem írt ide.

Ja a kérdésedre a választ ebben a topikban találtam meg. :)
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
simon7109
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2011-03-14 hétf. 00:49:26
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: simon7109 »

potter55 írta:
simon7109 írta:egy kis off mivel a telefon topicja halott és végulis gondolom ennél a telónál is ugyan ugy mukodik a dolog:)
a kérdés pedig,hogy-hogy lehet formázni a telefon memóriakártyáját?mármint a beépítettet?(Nokia N95 8GB)
néztem a formatálás topicot de ott csak a C formázása van írva.
thx a választ.
Itt már nem OFF. És ha írtál volna ebbe a topikba, akkor egyből előreugrik az Új hozzászólásoknál és az Aktív témáknál is. És már nem is halott. Ha nem írt senki egy topikba nem azt jelenti, hogy halott, hanem azt, hogy nem volt mostanában érdeklődés a telefon iránt. De a topik figyelve van csak nem írt ide.

Ja a kérdésedre a választ ebben a topikban találtam meg. :)
thx.
és bocs:)
1jimdavis
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2010-06-02 szer. 08:37:50
Készüléktípus: Samsung Core Plus SM-3500
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: 1jimdavis »

Sziasztok!

Szakirányu kérdésem,hogy ha eddig letudtam kérni,illetve irni is tudtam emailt,az N95 8gb-os saját üzenet menüjében levö emailes alkalmazásában,akkor most mért nem tudok?
Lekérni lekéri,el is tudom olvasni,de válaszolni nem enged. Azt irja ki,hogy ellenörizze az email beállitást.Wifin keresztül eddig minden ment,aztán egyszer csak nem engedi a válaszolást,vagy a sima email irás,küldést se.Se gmail,se freemailnél.Mért?
Ha lehet,pm-be kérnék segitséget.

Amugy sehova,senkinek nem tudok emailt küldeni.Fogadni igen.
Avatar
wonthy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:52:19
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7 edge
Has thanked: 29 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: wonthy »

Sziasztok!
Azt szeretnem meg kerdezni,ha nokia ovi suite-on keresztul frissitek firmw.-t akkor megmaradnak a progig,stb a telon vagy ujra kell rakni mindent???? :hmm2:
Avatar
marley
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010-12-17 pén. 17:39:14
Készüléktípus: n8
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: marley »

segítsetek please egy tuti avi lejátszót szeretnék felcsapni mit ajánlanátok?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”