Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Segal »

levisboy írta:
potter55 írta:
levisboy írta:Sziasztok!

1 hete van egy ilyen készülékem és használtan vettem. De van egy gondom a GPS vevővel. Ha kikapcsolom a csomag kapcsolatot akkor nem tudja bemérni, hogy hol vagyok a Garmin-ba is pirosba van a jel. Internet nélkül nem működik vagy olyan helyen tartózkodom ahol gyenge a gps jel? mert miután netről befogja jól megy. Próbáltam a szoftverfrissítést hátha helyrehozza és még a magyar nyelv is elment. Ennek mi lehet az oka?
Mert lehet külföldről behozott telefon amin át lett írva a product kód és úgy lett frissítve és lett benne magyar nyelv. Itt tudsz olvasni hogy tudod megint magyarrá tenni a telefont, link.
De azt írják garancia vesztéssel jár és ennek van garanciája. Ők hogyan oldották meg? GsmLine-ba volt véve és bolti garancia van.
azért mert a bolt vállalja a kockázatot és a szerelés költségét ha esetleg mégis baja lesz ha a nokiához viszed ők csak pénzért csinálják meg. A bolt meg rátette a magyar szoftvert de utánna gondosan visszaírták a kódot a külföldire
levisboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-08 csüt. 21:13:22
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: levisboy »

Most meg az van, hogy a régi kóddal újabb szoftot töltött le és most nem tudom frissíteni az euro3 kóddal, mert az régebbi. Tudtok ilyen helyzetre megoldást?
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Segal »

levisboy írta:Most meg az van, hogy a régi kóddal újabb szoftot töltött le és most nem tudom frissíteni az euro3 kóddal, mert az régebbi. Tudtok ilyen helyzetre megoldást?
Phoenixel progival tudod van témája olvass utánna
levisboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-08 csüt. 21:13:22
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: levisboy »

Segal írta:
levisboy írta:Most meg az van, hogy a régi kóddal újabb szoftot töltött le és most nem tudom frissíteni az euro3 kóddal, mert az régebbi. Tudtok ilyen helyzetre megoldást?
Phoenixel progival tudod van témája olvass utánna
Akkor én most Szoftveresen halott telefon újraélesztése opciót tudom választani? Mert a frissités opció nem működik mivel az se tud downgrade-lni. Valaki leírná hogyan csináljam?
Köszönöm
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: rydair »

levisboy írta: Akkor én most Szoftveresen halott telefon újraélesztése opciót tudom választani? Mert a frissités opció nem működik mivel az se tud downgrade-lni. Valaki leírná hogyan csináljam?
Köszönöm
Huhha ez necces. Nem nagyon tudok rá megoldást. De ha minden kötél szakad, akkor Macika neevű tagunk pár ezresért megcsinálja a boltjában. Csak az fizetős. :hmm2:
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
levisboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-08 csüt. 21:13:22
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: levisboy »

rydair írta:
levisboy írta: Akkor én most Szoftveresen halott telefon újraélesztése opciót tudom választani? Mert a frissités opció nem működik mivel az se tud downgrade-lni. Valaki leírná hogyan csináljam?
Köszönöm
Huhha ez necces. Nem nagyon tudok rá megoldást. De ha minden kötél szakad, akkor Macika neevű tagunk pár ezresért megcsinálja a boltjában. Csak az fizetős. :hmm2:
Ha van egy szoftom és van egy phoenix progim akkor nem lehet újratenni?:) http://www.noeman.org/gsm/hardware-firm ... t-box.html ez müködhet?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Damir »

levisboy írta:
rydair írta:
levisboy írta: Akkor én most Szoftveresen halott telefon újraélesztése opciót tudom választani? Mert a frissités opció nem működik mivel az se tud downgrade-lni. Valaki leírná hogyan csináljam?
Köszönöm
Huhha ez necces. Nem nagyon tudok rá megoldást. De ha minden kötél szakad, akkor Macika neevű tagunk pár ezresért megcsinálja a boltjában. Csak az fizetős. :hmm2:
Ha van egy szoftom és van egy phoenix progim akkor nem lehet újratenni?:) http://www.noeman.org/gsm/hardware-firm ... t-box.html ez müködhet?
Visszafelé tenni nem tudod, ne is próbálkozz vele, azt a 2-3ezret megéri szerintem a biztonság ;)
Feryn78
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-10-17 szomb. 15:31:56
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Feryn78 »

Hali!
Olyan kérdésem lenne hogy nem tudjátok vélelenül mi az a Személyhívó mód az üzemmódok között?
:bye1:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Feryn78 írta:Hali!
Olyan kérdésem lenne hogy nem tudjátok vélelenül mi az a Személyhívó mód az üzemmódok között?
:bye1:
Szerintem semmi különös, csak egy üzemmód aminek ezt a nevet találták ki.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

potter55 írta:
Feryn78 írta:Hali!
Olyan kérdésem lenne hogy nem tudjátok vélelenül mi az a Személyhívó mód az üzemmódok között?
:bye1:
Szerintem semmi különös, csak egy üzemmód aminek ezt a nevet találták ki.
Pontosan.Akár át is nevezheted és úgy állíthatod be ahogy neked tetszik.
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”