Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5563
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: ferret »

Szijjas01 írta:Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy...
A másik topicban válaszoltam. Légyszi egy helyre tedd fel a kérdést. Köszi.
Kép Kép
pycur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-30 kedd 18:25:48
Készüléktípus: N78-N-GageQD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: pycur »

Helló!

A nempittyegős felvevés még mindig érdekelne. Kicsit kihalt ez a topic valamiért :)
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

pycur írta:Helló!

A nempittyegős felvevés még mindig érdekelne. Kicsit kihalt ez a topic valamiért :)
Xelnex lite ;) arra figyelj hogy a * gomb legyen kikapcsolva a beállításokban mert különben az a gomb kifagy...(amúgy nem pittyeg és tud akár mp3-ban is rögzíteni ;) )
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
pycur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-30 kedd 18:25:48
Készüléktípus: N78-N-GageQD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: pycur »

Próbáltam a Xelnex-et, pittyeg az is, rohatt nokia úgy állította be ezt a szerencsétlen n78at hogy ne lehessen pittyegés nélkül felvenni...már majdnem az összes többi telefonon működnek a nempittyegők csak ezen nem. Az ultimate voice recorder tud pitty nélkül felvenni de akkor 5 másodpercből 2-t kihagy....fw frissítés segítene?
Devour
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 19:42:14
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Devour »

Sziasztok!
Végre visszakaptam a telómat (47 nap után) a szervízből.(ha hívtak újraindult)
Most az lenne a kérdésem, hogy visszarakjam a biztonsági mentést mert most hogy beleraktam a mem kártyát mindent lejátszik képet megjelenít, annyi történt hogy a rögzített vidiket belerakta az összesbe.Tehát??
Most nézem, hogy a névjegyek viszont eltűntek.
Előre is köszi!
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: plunk »

Devour írta:Sziasztok!
Végre visszakaptam a telómat (47 nap után) a szervízből.(ha hívtak újraindult)
Most az lenne a kérdésem, hogy visszarakjam a biztonsági mentést mert most hogy beleraktam a mem kártyát mindent lejátszik képet megjelenít, annyi történt hogy a rögzített vidiket belerakta az összesbe.Tehát??
Most nézem, hogy a névjegyek viszont eltűntek.
Előre is köszi!
A biztonsági mentésből érdemes csak az üzeneteket és névjegyeket visszaállítani (+naptár, jegyzetek), tehát semmilyen beállítást illetve programot. Azt viszont nem tudom hogy visszatöltésnél megkérdezi ugyanazt mint a biztonsági mentést lementi, hogy mit is tegyen vissza.
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
Devour
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 19:42:14
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Devour »

[/quote]A biztonsági mentésből érdemes csak az üzeneteket és névjegyeket visszaállítani (+naptár, jegyzetek), tehát semmilyen beállítást illetve programot. Azt viszont nem tudom hogy visszatöltésnél megkérdezi ugyanazt mint a biztonsági mentést lementi, hogy mit is tegyen vissza.[/quote]

Köszi, ki lehet választani, éppen most csinálom.
levisboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-08 csüt. 21:13:22
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: levisboy »

Sziasztok!

1 hete van egy ilyen készülékem és használtan vettem. De van egy gondom a GPS vevővel. Ha kikapcsolom a csomag kapcsolatot akkor nem tudja bemérni, hogy hol vagyok a Garmin-ba is pirosba van a jel. Internet nélkül nem működik vagy olyan helyen tartózkodom ahol gyenge a gps jel? mert miután netről befogja jól megy. Próbáltam a szoftverfrissítést hátha helyrehozza és még a magyar nyelv is elment. Ennek mi lehet az oka?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

levisboy írta:Sziasztok!

1 hete van egy ilyen készülékem és használtan vettem. De van egy gondom a GPS vevővel. Ha kikapcsolom a csomag kapcsolatot akkor nem tudja bemérni, hogy hol vagyok a Garmin-ba is pirosba van a jel. Internet nélkül nem működik vagy olyan helyen tartózkodom ahol gyenge a gps jel? mert miután netről befogja jól megy. Próbáltam a szoftverfrissítést hátha helyrehozza és még a magyar nyelv is elment. Ennek mi lehet az oka?
Mert lehet külföldről behozott telefon amin át lett írva a product kód és úgy lett frissítve és lett benne magyar nyelv. Itt tudsz olvasni hogy tudod megint magyarrá tenni a telefont, link.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
levisboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-10-08 csüt. 21:13:22
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: levisboy »

potter55 írta:
levisboy írta:Sziasztok!

1 hete van egy ilyen készülékem és használtan vettem. De van egy gondom a GPS vevővel. Ha kikapcsolom a csomag kapcsolatot akkor nem tudja bemérni, hogy hol vagyok a Garmin-ba is pirosba van a jel. Internet nélkül nem működik vagy olyan helyen tartózkodom ahol gyenge a gps jel? mert miután netről befogja jól megy. Próbáltam a szoftverfrissítést hátha helyrehozza és még a magyar nyelv is elment. Ennek mi lehet az oka?
Mert lehet külföldről behozott telefon amin át lett írva a product kód és úgy lett frissítve és lett benne magyar nyelv. Itt tudsz olvasni hogy tudod megint magyarrá tenni a telefont, link.
De azt írják garancia vesztéssel jár és ennek van garanciája. Ők hogyan oldották meg? GsmLine-ba volt véve és bolti garancia van.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”