Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
antonov.an124
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2011-05-06 pén. 15:10:56
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 14 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: antonov.an124 »

semetka írta:Felraktam a T-s Anna-t, de nekem csak az ovi áuház, közösségi meg a 2/2-es Anna frissítést mutatja. 1/2-est hogy tudom feltenni?
Volt már valakinek ilyen gondja?

Csak tippelek, de lehet, hogy a 1/2- es talán az újabb qt lehetett, mert nekem sem ajánlotta fel, mivel már rajta volt, de lehet hülyeséget mondtam
kjozsy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-03-22 hétf. 18:05:51
Készüléktípus: i8910
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kjozsy »

Sziasztok!
Napokban vettem egy használt, tmobile függő n8ast, problémám vele az hogy nem tudom a biztonsági kódot, és az eladó sem.
A 12345, vagy 000000 sem müködik. Valaki tud valami módszert amivel meglehet fejteni ezt a kódot? Hard reset hallottam megoldja, de valahogy nem jön össze.
Avatar
oggy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 12:10:45
Készüléktípus: N8DG T-mobile
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: oggy »

bazy írta: Ilyen már velem is megesett. Én csak érdekességképpen akartam feltenni BZS Annájára a hivatalosat (euro3_dg), és nem a refurbish-ra nyomtam a Phoenix-ben (ez az oka), hanem a másikra, és így olyan dolgok is belekerültek a hivatalos szoftba, ami csak BZS-én van. :D De lett így elég sok hiba is, például a widgetek nem mukodtek tovább, rendszerhiba üzenet stb... :duhos2: Úgyhogy én inkább visszatettem a BZS félét, újratettem mindent, és így már minden oks. :up:
Más:Én végigpróbálgattam az összes létező Annát (euro3_dg, hungary variant, russian-hungarian variant, BZS 2.0b final, t-mobil variant) nekem még mindig BZS-é tetszik legjobban, hiába béta! :D
Háát kíváncsi leszek erre a T-s verzióra! :hmm2:
A kamera frissítést is feldobja, vagy azt külön kell feltenni?
Mondjuk első körben a telefonon keresztül próbálkozok, (ha lesz wifim) aztán ha ott sovány minden akkor NSU.
Avatar
Atiboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-02-11 pén. 18:48:32
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Atiboy »

Sziasztok!
A problémám nekem is ugyan az mint kuma kollégának.
Kérdésem a következő lenne. :hmm2:
Ha megszakítok bármilyen net kapcsolatot miért ragad fent a neten.
Anna előtt automatikusan megszakított minden net kapcsolatot ha befejeztem egy böngészést.
Most nekem kell kapcsolatot bontanom manuálisan.
Még valami: email (gmail )állandóan letölti a friss üzeneteimet pedig ki van kapcsolva,főképernyő offline.
Ha felmegyek netre automatikusan letöltődik az összes emailem.
A válaszotokat előre is köszönöm! :Notworty:
Avatar
Elemir
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010-01-18 hétf. 09:33:51
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Elemir »

kisenn írta:Én avval basztam el a frissítést hogy nem volt az akum eléggé feltöltve, mondom azért elkezdem, leszedte a 300mb-os szart aztán kikapcsolt és azt írta ki az ovi hogy megszakadt a kapcsolat a telefon és ovi között vagy mit, és nem enged tovább, olyan faszságot ír hogy vegyem ki az aksit, aztán huzzam le a usb-kábelt aztán meg a töltőt, aztán dugjam vissza először az usb-t, aztán rakjam vissza az aksit, aztán meg a töltőt, és mennjek az "ismét" gombra ! rámegyek de semmi
phonixel hogy rakom újra, hogy magyar nyelv legyen meg minden, meg új annám, mert nekem ez az ovi-s frissítés meghalt ! valaki leírná részletesen hogy ő hogy csinálta phonixel pü-ben ?? ha evvel a phonixel frissítek, elvész a gari ??
köszönöm szépen !!
szerk.:majd még most megpróbálom a telón lévő szoftverfrissítéssel is, mert ott is mutatja az új annát, de ahoz mennem kell egy wifi-hez :)
de azért jöhet a phonixos leírás, mert tuti ez se lesz jó !!
szerk.: látom hogy van phonixes leírás hogy hogy kell a telókat frissíteni, de nem nagyon vágom, mert más adatokat kér értelem szerűen az N8, mint a képeken !
Nekem ugyan ezt írta. Akkor az OVI-val lesz gond szerintem
Telefon sorrendem :-)
Ericsson GH337 / Ericsson T20s / Nokia 8210 / Nokia 5140 / Nokia E65 / Nokia 3310 (EZ NEM VICC:) ) / Nokia N8-00
Avatar
Elemir
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010-01-18 hétf. 09:33:51
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Elemir »

oggy írta:
bazy írta: Ilyen már velem is megesett. Én csak érdekességképpen akartam feltenni BZS Annájára a hivatalosat (euro3_dg), és nem a refurbish-ra nyomtam a Phoenix-ben (ez az oka), hanem a másikra, és így olyan dolgok is belekerültek a hivatalos szoftba, ami csak BZS-én van. :D De lett így elég sok hiba is, például a widgetek nem mukodtek tovább, rendszerhiba üzenet stb... :duhos2: Úgyhogy én inkább visszatettem a BZS félét, újratettem mindent, és így már minden oks. :up:
Más:Én végigpróbálgattam az összes létező Annát (euro3_dg, hungary variant, russian-hungarian variant, BZS 2.0b final, t-mobil variant) nekem még mindig BZS-é tetszik legjobban, hiába béta! :D
Háát kíváncsi leszek erre a T-s verzióra! :hmm2:
A kamera frissítést is feldobja, vagy azt külön kell feltenni?
Mondjuk első körben a telefonon keresztül próbálkozok, (ha lesz wifim) aztán ha ott sovány minden akkor NSU.
Lehet csak a kamera frissítést is rakni. Kint volt hírekben valamelyik nap, én leszedte már.

Viszont a videó véleményem szerint rosszabb minőségű így, eddig nem mosódott el a mozgásra, de most már sajnos igen.
Mondjuk az autófókusz meg pöpec...
Nem tudom másnál volt-e ilyen. Mondjuk fényképet viszont jobbakat csinál.
Telefon sorrendem :-)
Ericsson GH337 / Ericsson T20s / Nokia 8210 / Nokia 5140 / Nokia E65 / Nokia 3310 (EZ NEM VICC:) ) / Nokia N8-00
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

Sziasztok.

Lenne egy nagy kérésem. Nem működik nekem ez a tetü NaviFirm ,nem tudom az Annát le tölteni ,pedig újra kéne raknom mert a "C"-n már csak 720kb van.
Olvastam ,hogy a leg tisztább ,ha Phoenix-el újrarakom.Le szedné nekem v.ki NaviFirm-mel a KOMPLETT T-MOBILOS ANNÁT (RM596 term.kod:059D7G5) ,és feltenné valahova ahonnan le tudom szedni ,vagy be linkelné.

Előre is köszönöm.

Vagy milyen úton-módon tudom még letölteni ????? ,hogy a Phoenixel fel tudjam tenni ??? Q..va lassu igy a vas ,és állandóan kiírja ,hogy kevés a memória. :duhos2: :duhos2:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BLAUZOO 2011-08-26 pén. 18:49:34-kor.
Avatar
Szabi46
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-03-02 hétf. 18:37:44
Készüléktípus: SGS2 GOATRIP 7.0 JB
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Szabi46 »

Légyszi privátba írja meg valaki, hogy hogyan hozta elő az office-és reader-t, mert nem találom a megoldást, pedig vissza olvastam.

Más: T-s Anna frissítés: kicsit fura lett az Origo, nagyobb alapból a normál betűméret is mint 1.1nél, de ha alacsonyabbra veszem az már nagyon kicsi; fura, hogy amikor lapozok egy oldalon, akkor nem csak fel-le hanem balra-jobbra is elmozdul az adott oldal, mintha egy lapot huzigálnék(engem ez idegesít), és továbbra sincs kamera expo hang kikapcsolás opcio :S. A képernyő ugyanúgy lilás, csak az analóg órán változtattak szerintem hátteret, mert ha megnézem azokat az LCD teszt képeket, akkor továbbra is lilásodik a szürke árnyalatoknál.

Origo oldallal csak nekem van ilyen panaszom, hogy idegesít ez az oldalirányú elmozdulás?
Rolika88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-08-11 szer. 11:30:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Rolika88 »

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám.. felszeretném rakni az Annát, de telepítés közben azt írja az NSU, hogy a kapcsolat megszakadt a készülékkel..... szerencsére a telefont nem b*szta el.. mi lehet a probléma? T-Mobilos vagyok. Előre is köszönöm!

Üdv!
Nokia 3310->3330->3410->3650->7610->3250->N73ME->5800 8GB XpressMusic->N8 Dark Grey
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5563
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: ferret »

Rolika88 írta:Sziasztok!

Lenne egy kis problémám.. felszeretném rakni az Annát, de telepítés közben azt írja az NSU, hogy a kapcsolat megszakadt a készülékkel..... szerencsére a telefont nem b*szta el.. mi lehet a probléma? T-Mobilos vagyok. Előre is köszönöm!

Üdv!
Tűzfalat, vírusirtót kiiktattad?
Kép Kép
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”