Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

doddencs írta:Hackelt teló firmware frissítése hogyan megy? Előtte érdemes hardresetelni, vagy megy ez simán, max utána ujra hackelni kell..

help. :)
Lehet mindkettő féleképpen.
Ha frissited akkor elvileg rajta maradnak a dolgok de utána valamikor ez problémákat okoznak. Ha lesz valami probléma akkor hard reseteled.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
realbalu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 19:17:00
Készüléktípus: Samsung Salaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: realbalu »

potter55 írta:
realbalu írta: Hy!
Garmin Mobile XT 4.20.20.s60.9 van fennt. Újat tegyek fel, vagy ez alá másik térképet?
Ezt nem tudom.
realbalu írta:1 db 3d játékot, ami nektek van fennt belinkelne vki?
- Csak azért, h ne próbáljak sokat ki mire vmelyik műxik.
Ez nálam jól megy N73-on: GOF2.
realbalu írta:Másik kérdés, hogy az Operával jobban lehet wifizni, mint a gyárival?

Köszönöm,
Balu
Szerintem ugyanúgy lehet.

Hy!

Köszönöm!

És az vajon miért lehet, h mikor 1 filmet teszek a telóra akkor sok ideig tart a másolás? Nem úgy kezeli, mint 1 pendrivet.

Balu
3310 -> 3410 -> 3650 -> 6630 -> N95 8Gb -> SGS :))
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

realbalu írta: Hy!

Köszönöm!

És az vajon miért lehet, h mikor 1 filmet teszek a telóra akkor sok ideig tart a másolás? Nem úgy kezeli, mint 1 pendrivet.

Balu
Erre már többen is panaszkodtak, ez ilyen, nem lehet gyorsítani, pl.: link.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Prison
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 12:04:51
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Prison »

potter55 írta:
Prison írta:Üdv! Kéne kis help mert megint elakadtam és nem értem h mindez miért van :D core playert használok de a legtöbb videonál mikor ugymond gyors mozgás van elkezd szaggatni a video és élvezhetetlenné válik de hang az akadás nélkül megy tovább ... Esetleg ha valaki tud vmi jobb progit vagy megoldást azt megköszönném..!
Én is a Coreplayer-t használom és nálam jó. Én ezzel konvertálok, de film avi marad de kevesebbet foglal és jó a minősége: PocketDivXEncoder.
Prison írta:És egy másik kérés valaki ezeket irja le nekem hogy mit jelent! Előre is nagyon szépen köszönöm!
*#92702689# garancia kódok

*#746025625# sim clock stop (energiatakarékos üzem)

*3370# EFR hangkódek aktiválása

#3370# EFR hangkódek deaktiválása

*4720# HFR hangkódek aktiválása

#4720# HFR hangkódek deaktiválása

*#67705646# operátor-logó törlése (új modelleknél)
Szerintem ezek a kódok Samsungokhoz való.
Én nem konvertáltam idáig gondoltam fölösleges 8 gigán elfért majdnem minden ... lehet ez volt a gond ? és a progin belül kell vmit állítani ? A kódokat pedig torrentröl szedtem és kifejezetten egy nokia nevü txtben voltak ... az első ki is próbáltam ( *#92702689# garancia kódok )erre annyit ír: Life timer: 000049:55 szal több mint valószínű h nokiához valók csak nem tom h mik ezek és nem merem beirni :D
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Prison írta:
potter55 írta:
Prison írta:Üdv! Kéne kis help mert megint elakadtam és nem értem h mindez miért van :D core playert használok de a legtöbb videonál mikor ugymond gyors mozgás van elkezd szaggatni a video és élvezhetetlenné válik de hang az akadás nélkül megy tovább ... Esetleg ha valaki tud vmi jobb progit vagy megoldást azt megköszönném..!
Én is a Coreplayer-t használom és nálam jó. Én ezzel konvertálok, de film avi marad de kevesebbet foglal és jó a minősége: PocketDivXEncoder.
Prison írta:És egy másik kérés valaki ezeket irja le nekem hogy mit jelent! Előre is nagyon szépen köszönöm!
*#92702689# garancia kódok

*#746025625# sim clock stop (energiatakarékos üzem)

*3370# EFR hangkódek aktiválása

#3370# EFR hangkódek deaktiválása

*4720# HFR hangkódek aktiválása

#4720# HFR hangkódek deaktiválása

*#67705646# operátor-logó törlése (új modelleknél)
Szerintem ezek a kódok Samsungokhoz való.
Én nem konvertáltam idáig gondoltam fölösleges 8 gigán elfért majdnem minden ... lehet ez volt a gond ? és a progin belül kell vmit állítani ? A kódokat pedig torrentröl szedtem és kifejezetten egy nokia nevü txtben voltak ... az első ki is próbáltam ( *#92702689# garancia kódok )erre annyit ír: Life timer: 000049:55 szal több mint valószínű h nokiához valók csak nem tom h mik ezek és nem merem beirni :D
Nekem mentek konvertálás nélkül...egyedül az AC3as hangot nem szerette.
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Prison írta: Én nem konvertáltam idáig gondoltam fölösleges 8 gigán elfért majdnem minden ... lehet ez volt a gond ? és a progin belül kell vmit állítani ? A kódokat pedig torrentröl szedtem és kifejezetten egy nokia nevü txtben voltak ... az első ki is próbáltam ( *#92702689# garancia kódok )erre annyit ír: Life timer: 000049:55 szal több mint valószínű h nokiához valók csak nem tom h mik ezek és nem merem beirni :D
Tényleg Nokiához valók: link, És ott le is van írva hogy mihez való.
Lehet az volt a probléma hogy nem konvertáltad, a program mellett van egy .txt fájl abban le van írva mi az ideális, de te is próbálgathatod hogy mi jó neked.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Prison
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 12:04:51
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Prison »

potter55 írta:
Prison írta: Én nem konvertáltam idáig gondoltam fölösleges 8 gigán elfért majdnem minden ... lehet ez volt a gond ? és a progin belül kell vmit állítani ? A kódokat pedig torrentröl szedtem és kifejezetten egy nokia nevü txtben voltak ... az első ki is próbáltam ( *#92702689# garancia kódok )erre annyit ír: Life timer: 000049:55 szal több mint valószínű h nokiához valók csak nem tom h mik ezek és nem merem beirni :D
Tényleg Nokiához valók: link, És ott le is van írva hogy mihez való.
Lehet az volt a probléma hogy nem konvertáltad, a program mellett van egy .txt fájl abban le van írva mi az ideális, de te is próbálgathatod hogy mi jó neked.
Köszi :) sikerült mind2-t megoldani... :D a konvertált dolgokat simán lejátsza szaggatás nélkül és mostmár értem a kódokat is :D bár szinte semmi értelműk de azért jó h vannak :D köszi a helpet :)
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Segal »

potter55 írta:
realbalu írta: Hy!

Köszönöm!

És az vajon miért lehet, h mikor 1 filmet teszek a telóra akkor sok ideig tart a másolás? Nem úgy kezeli, mint 1 pendrivet.

Balu
Erre már többen is panaszkodtak, ez ilyen, nem lehet gyorsítani, pl.: link.
ez a telefon szívás ennyiből a többinél van az a trükk hogy kiszeded a memóriakártyát beleteszed a memóriakártya olvasóba és akkor süvít az adat de itt ugye nincs mit kiszedni marad a várakozás...
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Hali, van olyan program vagy miegymás aminek a segítségével bluetoothon keresztül hozzáférek a gépről a telefonomhoz, mert ha ovihoz kapcsolódik akkor félév mire megnyit 1 mappát :? :x
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
ata78
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009-02-01 vas. 08:31:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ata78 »

Sziasztok! A 35-ös szoftot hogyan kell heckelni??? Milyen progik és fájlok kellenek hozzá?? Van valakinek egy linkje a részletes leíráshoz??
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”