Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Szijjas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-07-21 kedd 13:24:52
Készüléktípus: Nokia N85+8GB + Sam. Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Szijjas »

Szijjas írta:Sziasztok,

N78-am van, és egy elég fontos kérdésem lenne.
A legutóbbi szoftverfrissítés után vettem észre, hogy ha kihangosítom, akkor a fogadó fél csak zörejt hall!
Belőlem csak szakadozva, de akkor is recsegve hall bármit is.
Kipróbáltam úgy, hogy ha a közvetlen közelemben ült akit hívtam, akkor nem volt probléma vele, minnél messzebb voltam a hívott féltől, annál nagyobb volt a recsegés.(Gyakorlatilag miután mellettem ült valaki, és kihangosítottam, akkor jó volt, egyből utána hívtak, és Őt is kihangosítottam, és semmit sem hallott belőlem, csak miután visszatettem "telefon" módra!)
Lehet, hogy a szoftverfrissítés tette ezt a gonosz dolgot vagy csak most derült fény erre, mert előtte nem emlékszem, hogy használtam volna-e kihangosítva, pontosabban, mintha használtam volna, de akkor jó lett volna.
Okozhatja ezt szoftverfrissítés vagy valami más gond lehet?
A segítségeteket kérném, hogyan tudnám megoldani.


A segítségeteket előre is köszönöm,
Ebben akkor senkinek sincs semmilyen ötlete, tanácsa?

Előre is köszönöm
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: moco »

halihó. nem követtem nyomon, de az N78-at ezzel a szoftverrel v30.011.051.1 lehet hackelni?
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Macika »

moco írta:halihó. nem követtem nyomon, de az N78-at ezzel a szoftverrel v30.011.051.1 lehet hackelni?
Ez valami spéci FW?
Mert 30-asból én csak a 30.0.19-et ismerem N-78 (RM-348)-ra
asdf00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-02-05 csüt. 15:41:03
Készüléktípus: N78 + 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: asdf00 »

fatalistaN78 írta:Sziasztok!
Adódott kettő problémám, bár inkább csak az egyik az. Előre is köszi a segítséget.
1. Nagyon halk a telefon hívás köözben (ez már az elején is így volt csak mindig elfelejtettem megkérdezni) Bár véleményem szerint ez azért van, mert rajta van a kijelző fólia és pont eltakarja a hangszórót. Más tapasztalt ilyet?
2. Úgy 10-15 perc N-gage játék után mikor kiléptem, becsíkozódott a kép, nem tudom ez előfordul-e? Aztán beléptem kamerába és jó lett.
Előre is köszönöm!
fatalista
Tuti a fólia miatt halk. Én megijedtem az elején,hogy ez most akkor mi, de levettem és láss csodát :)
A játékról nem tok mit mondani.
fogltomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-19 vas. 23:14:21
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fogltomi »

Kedves Macika!
Nem is értem h mi a francnak kell ilyet irnod.Mióta ember az ember arra törekszik hogy könnyítse az életét és ha lehet ingyenessé tegye azokat a dolgokat amiért amugy fizetni kellene,különben nem is találnának ki ilyen telefonokat és az ehez hasonló könnyítéseket.Lehet h pl:a garmin se ingyenes eredetileg, de a kínai piacra se azért járunk, h megvegyünk a legdrágább és legmárkásabb cuccokat drágán.Nem értek veled egyet, de azért köszi a véleményt.Én mindenesetre örülni fogok annak h az új telómmal képes leszek navigálni súlyos netes kifizetések nélkül is.Üdv
jtamas88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 00:01:23
Készüléktípus: Nokia c7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: jtamas88 »

Bár baromira nem ez a témája a topiknak és nem itt kéne erről beszélni, de Macikának igaza van! se a Garmin se a Nokia Maps nem ingyenes szoftver, pénzbe kerül, pénzért lehet használni, komoly fejlesztési költsége volt, csak mi lewarezoljuk. De ezt nem kell természetesnek venni.

Én nem azért írtam ezeket a programokat, mert alanyi jognak gondolom minden program fizetés nélküli használatát, hanem mert nem vettem észre, hogy ingyenes szoftver keres (mint kiderült, nem is, hanem okosíthatót) Azért írtam, mert ingyenes program, ami valóban autós navigációra használható, Symbianra nem létezik.

"Mióta ember az ember arra törekszik hogy könnyítse az életét és ha lehet ingyenessé tegye azokat a dolgokat amiért amugy fizetni kellene,különben nem is találnának ki ilyen telefonokat és az ehez hasonló könnyítéseket"

Ha mindenki ingyenessé tenné, amiért egyébként fizetni kell, nem létezne egyetlen szoftver sem. Csakhát az előző rendszeren edződött emberek természetesnek veszik, hogy amit ingyen is megszerezhetsz (ha tetszik ellophatsz) akkor az természetes, hogy megteszed. Kár.

Természetesen rám sem szakadt rám a bank, én is okosított Nokia Mapset használok és még nagyon sokan, nem véletlenül létezik ez a rengeteg féle módszer, de azért ilyen írni, hogy nem is érted miért írja ezt Macika... :(
fogltomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-19 vas. 23:14:21
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fogltomi »

Legyen igazatok!Üdv és további minden jót!
redstar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 16:43:18
Készüléktípus: N900
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: redstar »

Jelentem az új 30-as szoftverrel tökéletesen megy a http://www.smartnews.hu/2009/07/hack-uj ... lefonokra/ hack.
asdf00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-02-05 csüt. 15:41:03
Készüléktípus: N78 + 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: asdf00 »

Esetleg valami új infó, tapasztalatot mondhatnál az új szoftról, az előző az ugye nem volt a legjobb.
Köszi.
jtamas88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 00:01:23
Készüléktípus: Nokia c7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: jtamas88 »

Az előző tök jó volt, sokkal gyorsabb, mint a 12-es. Ez a 30-as ez annyiban különbözik a legutóbbitól, hogy ismét magyar a wlan menü:)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”