Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

torrente írta: Tudom hogy nem nekem írtad, de én is kevertem a kettőt;-)

Az van most,hogy leformáztam,kód beütve-újraindul, szoftver újra-fw........018,és semmi sajnos. Mivel próbálkozzak?

Köszi megint
Akkor az szerintem nem szoftveres, ha van még rajta garancia akkor vigyed szervizbe.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
torrente
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-26 csüt. 21:40:38
Készüléktípus: n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: torrente »

potter55 írta:
torrente írta: Tudom hogy nem nekem írtad, de én is kevertem a kettőt;-)

Az van most,hogy leformáztam,kód beütve-újraindul, szoftver újra-fw........018,és semmi sajnos. Mivel próbálkozzak?

Köszi megint
Akkor az szerintem nem szoftveres, ha van még rajta garancia akkor vigyed szervizbe.
Már sajnos nem :evil:

Köszönöm a segítséged!
Avatar
kisatis
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-01-30 pén. 02:26:05
Készüléktípus: ZTE Blade + E65
Tartózkodási hely: Bp
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: kisatis »

Helló!

Azt szeretném megtudni, hogy ha frissíteném a 20as szoftos telóm, akkor azt melyik verzsönre tegyem, ha egyáltalán ajánljátok a cserét?
Csak azért vacilálok a frissítésen, mert a gari lejár(turbó simes), a 20as szoft meg már jóóó régi és utálom a t-mobilos baromságokat.
Tehát már megtehetném, hogy független legyen, de nem tudom, hogy melyik szoftig mehetek el biztonsággal, ami még jól buherálható.

Előre is köszi!-Üdv!
Apeelme customROM
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Damir »

kisatis írta:Helló!

Azt szeretném megtudni, hogy ha frissíteném a 20as szoftos telóm, akkor azt melyik verzsönre tegyem, ha egyáltalán ajánljátok a cserét?
Csak azért vacilálok a frissítésen, mert a gari lejár(turbó simes), a 20as szoft meg már jóóó régi és utálom a t-mobilos baromságokat.
Tehát már megtehetném, hogy független legyen, de nem tudom, hogy melyik szoftig mehetek el biztonsággal, ami még jól buherálható.

Előre is köszi!-Üdv!
31-es a legutolsó, azt felteheted nyugodtan ;)
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

kisatis írta:Helló!

Azt szeretném megtudni, hogy ha frissíteném a 20as szoftos telóm, akkor azt melyik verzsönre tegyem, ha egyáltalán ajánljátok a cserét?
Csak azért vacilálok a frissítésen, mert a gari lejár(turbó simes), a 20as szoft meg már jóóó régi és utálom a t-mobilos baromságokat.
Tehát már megtehetném, hogy független legyen, de nem tudom, hogy melyik szoftig mehetek el biztonsággal, ami még jól buherálható.

Előre is köszi!-Üdv!
Vigyázz, mert lehet, hogy a TurboSIM nem fog működni az új FW-vel! Valamint a teló hackelése is bonyolultabb. (cer és key fájlokat kell kérned az opda-tól)
Avatar
ata78
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2009-02-01 vas. 08:31:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ata78 »

kisatis írta:Helló!

Azt szeretném megtudni, hogy ha frissíteném a 20as szoftos telóm, akkor azt melyik verzsönre tegyem, ha egyáltalán ajánljátok a cserét?
Csak azért vacilálok a frissítésen, mert a gari lejár(turbó simes), a 20as szoft meg már jóóó régi és utálom a t-mobilos baromságokat.
Tehát már megtehetném, hogy független legyen, de nem tudom, hogy melyik szoftig mehetek el biztonsággal, ami még jól buherálható.

Előre is köszi!-Üdv!
Szia. Szerintem a 30-as szoftot tedd fel. Könnyebb heckelni, nem sokban különbözik a 31-estől. A turbosimes témához nem tudok hozzászólni. De ha nem akarod a T-s menüt akkor frissítés előtt át kell írni a product kódot. Segítséget találsz a szoftverfrissítés fórumban.
csirkebebe
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-11-28 szomb. 13:30:13
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: csirkebebe »

potter55 írta:
MrAngelo írta:
csirkebebe írta:Heló!
Segítséget szeretnék kérni,Mozgó témát szeretnék felrakni a telefonomra,de nem működik,azaz addig ,hogy a Téma beállítás,de a háttér nem mozog.
Előre is köszönöm a segítséget
Üdv.: Gábor
Nem fog menni.
Voltak kísérletek mindenféle programokkal de sajnos egyik sem működött normálisan. (igaz, mostanában nem próbálkoztam ilyesmivel, ha van már rá megoldás javítsatok ki)
Ezt találtam: Netwasp FlashThemes Player és ehhez vannak témák, meg van az ownskines témák amihez kell egy program (szerintem ez az) és akkor fog mozogni, de egyiket se próbáltam.
Köszi a segítséget működik :yeah: :Notworty:
Pyro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-06-24 szer. 09:14:01
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Pyro »

Kérdésem a következő lenne: hol lehet elérni a telepített Java játékokat mert sehol sem találom és még a kereső sem dobja ki, viszont az alkalmazás kezelőben kilistázza.
Előre is köszöntem.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Pyro írta:Kérdésem a következő lenne: hol lehet elérni a telepített Java játékokat mert sehol sem találom és még a kereső sem dobja ki, viszont az alkalmazás kezelőben kilistázza.
Előre is köszöntem.
Nézd végig a mappákat, elvileg az alkalmazásokhoz vagy telepített dolgok vagy hasonló mappába rakja.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Pyro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-06-24 szer. 09:14:01
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Pyro »

potter55 írta:
Pyro írta:Kérdésem a következő lenne: hol lehet elérni a telepített Java játékokat mert sehol sem találom és még a kereső sem dobja ki, viszont az alkalmazás kezelőben kilistázza.
Előre is köszöntem.
Nézd végig a mappákat, elvileg az alkalmazásokhoz vagy telepített dolgok vagy hasonló mappába rakja.
Újraindítás után már látható volt az alkalmazásoknál, elég érdekes dolgokat csinál ez a telefon :)
köszi
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”