Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

navrancs írta:Sziasztok!
Még új vagyok itt ( alig 2 hete van meg a csodás készülék és ráaddásul első symbianos telefonom :D ), úgyhogy remélem jó helyen teszem fel a kédésemet.
Szóval a problémám: A HelloOx-al megcsináltam mindent amit kell a hckhez. Sikerült is, elérem a sys könyvtárat. Minden tökéletes, szignózni se kell. Viszont azóta az adatátviteli mód nem működik. Bedugom a kábelt, kérdezi mit szeretnék, okézom az adatátviteli módot, és semmi nem történik. A memókarit használja valami, és ha lehúzom, kiírja hogy "Adat vesztés történhtett. Az adatátvitelt a kábel kihúzása előtt le kell állítani." és ez elindul: "SWInstSvrUI" és kiírja, hogy "A telepítés nem fejezhető be a mem. egységről. A többi alk. telepítéséhez lépjen az Alkalmazáskezelőbe." és ennyi.

Remélem tud valaki orvosságot a bajomra. Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek! Üdvözlettel: Narancs
Nézd meg az alk. kezelőben, hogy nincs-e feltelepítetlen alkalmazás.
Telefon bekapcsolásakor nem akar valamit telepíteni?
Akkor szokott még ilyen előfordulni ha egy nem megfelelő téma lett telepítve. Olvasd el ezt!
Ha nem sikerül, sajnos hirtelen nincs jobb tippem, sose volt N95-öm. :cool2:
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Limahl »

MrAngelo írta:
navrancs írta:Sziasztok!
Még új vagyok itt ( alig 2 hete van meg a csodás készülék és ráaddásul első symbianos telefonom :D ), úgyhogy remélem jó helyen teszem fel a kédésemet.
Szóval a problémám: A HelloOx-al megcsináltam mindent amit kell a hckhez. Sikerült is, elérem a sys könyvtárat. Minden tökéletes, szignózni se kell. Viszont azóta az adatátviteli mód nem működik. Bedugom a kábelt, kérdezi mit szeretnék, okézom az adatátviteli módot, és semmi nem történik. A memókarit használja valami, és ha lehúzom, kiírja hogy "Adat vesztés történhtett. Az adatátvitelt a kábel kihúzása előtt le kell állítani." és ez elindul: "SWInstSvrUI" és kiírja, hogy "A telepítés nem fejezhető be a mem. egységről. A többi alk. telepítéséhez lépjen az Alkalmazáskezelőbe." és ennyi.

Remélem tud valaki orvosságot a bajomra. Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek! Üdvözlettel: Narancs
valami használja a memoriát azok közül amiket nem a telora mentettél pl a best taskmannal belehet zárni mindent ami a beépitet memorol megy és utánna már jo lessz
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
navrancs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-11-27 pén. 21:08:59
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: navrancs »

Uhh srácok! Nagyon szépen köszönöm. Sikerült megoldani! Köszi mégegyszer a gyors segítséget MrAngelo és Limahl. :taps1:

Respect: Narancs
Respect mindenkinek: Narancs :D
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Limahl »

navrancs írta:Uhh srácok! Nagyon szépen köszönöm. Sikerült megoldani! Köszi mégegyszer a gyors segítséget MrAngelo és Limahl. :taps1:

Respect: Narancs
nincs mit szivesen :yes:
Samsung galaxy s7 edge
csirkebebe
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-11-28 szomb. 13:30:13
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: csirkebebe »

Heló!
Segítséget szeretnék kérni,Mozgó témát szeretnék felrakni a telefonomra,de nem működik,azaz addig ,hogy a Téma beállítás,de a háttér nem mozog.
Előre is köszönöm a segítséget
Üdv.: Gábor
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Limahl írta:
navrancs írta:Uhh srácok! Nagyon szépen köszönöm. Sikerült megoldani! Köszi mégegyszer a gyors segítséget MrAngelo és Limahl. :taps1:

Respect: Narancs
nincs mit szivesen :yes:
:up:
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

csirkebebe írta:Heló!
Segítséget szeretnék kérni,Mozgó témát szeretnék felrakni a telefonomra,de nem működik,azaz addig ,hogy a Téma beállítás,de a háttér nem mozog.
Előre is köszönöm a segítséget
Üdv.: Gábor
Nem fog menni.
Voltak kísérletek mindenféle programokkal de sajnos egyik sem működött normálisan. (igaz, mostanában nem próbálkoztam ilyesmivel, ha van már rá megoldás javítsatok ki)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

torrente írta: Potter mester, ezt megtettem nemrég, újratettem a szoftvert, és ugyanez... Van esetleg még valami ötleted? Van valakinek valami ötlete?

Segítsetek légyszi, köszi!!
Tudom hogy próbáltad, és azt nem is Neked írtam.
Neked ezt írtam.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

MrAngelo írta:
csirkebebe írta:Heló!
Segítséget szeretnék kérni,Mozgó témát szeretnék felrakni a telefonomra,de nem működik,azaz addig ,hogy a Téma beállítás,de a háttér nem mozog.
Előre is köszönöm a segítséget
Üdv.: Gábor
Nem fog menni.
Voltak kísérletek mindenféle programokkal de sajnos egyik sem működött normálisan. (igaz, mostanában nem próbálkoztam ilyesmivel, ha van már rá megoldás javítsatok ki)
Ezt találtam: Netwasp FlashThemes Player és ehhez vannak témák, meg van az ownskines témák amihez kell egy program (szerintem ez az) és akkor fog mozogni, de egyiket se próbáltam.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
torrente
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-11-26 csüt. 21:40:38
Készüléktípus: n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: torrente »

potter55 írta:
torrente írta: Potter mester, ezt megtettem nemrég, újratettem a szoftvert, és ugyanez... Van esetleg még valami ötleted? Van valakinek valami ötlete?

Segítsetek légyszi, köszi!!
Tudom hogy próbáltad, és azt nem is Neked írtam.
Neked ezt írtam.
Tudom hogy nem nekem írtad, de én is kevertem a kettőt;-)

Az van most,hogy leformáztam,kód beütve-újraindul, szoftver újra-fw........018,és semmi sajnos. Mivel próbálkozzak?

Köszi megint
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”