Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
jtamas88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 00:01:23
Készüléktípus: Nokia c7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: jtamas88 »

Sybianos gps progikat néztél? Mert symbianra Csak a Nokia van, Garmin, Tomtom meg még pár említett
Ezeket bármelyik symbianos telefonra fel lehet tenni. A Nokia Maps 3 már kezdi verni az összes többit, érdemes azzal kezdeni.
Az a-gps-t úgy hivja a telefon, hogy hálózatalapú, azt kell kikapcsolni (a kiegészített meg a beépített maradhat)(bár nem tudom mi az a kiegészített)
Bár érdemes lehet a hálózatalapút is használni, mert minden új műholdas kapcsolat létrehozásakor (tehát minden használatkor csak egyszer) kb 4kb-ot tölt le netről, viszont azonnal megtalálja a műholdakat, ami nélkülre percekig tarthat.
fogltomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-07-19 vas. 23:14:21
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fogltomi »

Ok.Köszi a segítséget,bár itt a letöltéseknél nézegettem symbiános gps progikat és csak kevéshez vagy talán csak egyhez volt írva hogy támogatja az n78at, de azért még utánnanézek.Amugy kell valamit tudnom a telefon használata elött vagy valami amit érdemes lenne elolvasnom,mert ez az első okos telefonom.Ű?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

fogltomi írta:Ok.Köszi a segítséget,bár itt a letöltéseknél nézegettem symbiános gps progikat és csak kevéshez vagy talán csak egyhez volt írva hogy támogatja az n78at, de azért még utánnanézek.Amugy kell valamit tudnom a telefon használata elött vagy valami amit érdemes lenne elolvasnom,mert ez az első okos telefonom.Ű?
A symbian-nal kapsolatban itt sok mindent megtudsz. link
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Szijjas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-07-21 kedd 13:24:52
Készüléktípus: Nokia N85+8GB + Sam. Galaxy S
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Szijjas »

Sziasztok,

N78-am van, és egy elég fontos kérdésem lenne.
A legutóbbi szoftverfrissítés után vettem észre, hogy ha kihangosítom, akkor a fogadó fél csak zörejt hall!
Belőlem csak szakadozva, de akkor is recsegve hall bármit is.
Kipróbáltam úgy, hogy ha a közvetlen közelemben ült akit hívtam, akkor nem volt probléma vele, minnél messzebb voltam a hívott féltől, annál nagyobb volt a recsegés.(Gyakorlatilag miután mellettem ült valaki, és kihangosítottam, akkor jó volt, egyből utána hívtak, és Őt is kihangosítottam, és semmit sem hallott belőlem, csak miután visszatettem "telefon" módra!)
Lehet, hogy a szoftverfrissítés tette ezt a gonosz dolgot vagy csak most derült fény erre, mert előtte nem emlékszem, hogy használtam volna-e kihangosítva, pontosabban, mintha használtam volna, de akkor jó lett volna.
Okozhatja ezt szoftverfrissítés vagy valami más gond lehet?
A segítségeteket kérném, hogyan tudnám megoldani.


A segítségeteket előre is köszönöm,
siga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-07-21 kedd 17:27:49
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: siga »

Hali mindenkinek! Nagy problémám akadt a telómmal. Éppen a 30. ...-as szoftvert telepítettem és áramkimaradás miatt minden elszállt. A teló nem reagál csak annyit hogy ha bekapcsolom a rezgője beindul és míg ki nem veszem az akksit addig rezeg. Kép egyáltalán nincs rajta. Ilyenkor mi a teendő? Nagyon fontos lenne. Előre is köszi!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

siga írta:Hali mindenkinek! Nagy problémám akadt a telómmal. Éppen a 30. ...-as szoftvert telepítettem és áramkimaradás miatt minden elszállt. A teló nem reagál csak annyit hogy ha bekapcsolom a rezgője beindul és míg ki nem veszem az akksit addig rezeg. Kép egyáltalán nincs rajta. Ilyenkor mi a teendő? Nagyon fontos lenne. Előre is köszi!
Talán ez segítségedre lesz: link.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Macika »

siga írta:Hali mindenkinek! Nagy problémám akadt a telómmal. Éppen a 30. ...-as szoftvert telepítettem és áramkimaradás miatt minden elszállt. A teló nem reagál csak annyit hogy ha bekapcsolom a rezgője beindul és míg ki nem veszem az akksit addig rezeg. Kép egyáltalán nincs rajta. Ilyenkor mi a teendő? Nagyon fontos lenne. Előre is köszi!
Phoenix Dead USB flash!

Vagy ha azzal sem megy, akkor elhozod hozzám, de az már fizetős.
siga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-07-21 kedd 17:27:49
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: siga »

Köszi a gyors választ megpróbálom! Ha nem megy akkor meg fizetek! :lol:
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Macika »

fogltomi írta:Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Tervezem egy n78as vásárlását, mert nagyon tetszik a telo.Ez lenne az első okos telóm.Szeretném néha navigálásra is használni.Az lenne a kérdésem,hogy ezzel a tipussal van arra lehetőségem, hogy internet használat nélkül,ingyenes gps programmal pl:garmin tudok navigálni?Nézegettem a gps szoftvereket nokiákra és nem nagyon támogatják az n78ast.Választ előre is köszönöm.
Üdv
Azért tisztázzunk valamit!

A Garmin NEM INGYENES program, sokan kifizettünk érte súlyos tízezreket.
Az, hogy FELTÖRTÉK, az más kérdés! Így mások is használhatják (azok is, akik nem fizettek érte egyetlen fillért sem), de ettől még a program NEM ingyenes!
Elnézést a kifakadásért, de lassan már mindenki azt hiszi, hogy a fizető programok állampolgári jogon járnak mindenkinek feltörve!

Természetesen én is használok feltört programokat (mielőtt még valaki megszólna), csak nem nevezem őket ingyenesnek. Hanem tudom, hogy disznóság, amit csinálok ,de hát nincs pénzem minden programra, amit kipróbálni/használni szeretnék...
Avatar
fatalistaN78
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-07-08 szer. 03:39:33
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fatalistaN78 »

Sziasztok!
Adódott kettő problémám, bár inkább csak az egyik az. Előre is köszi a segítséget.
1. Nagyon halk a telefon hívás köözben (ez már az elején is így volt csak mindig elfelejtettem megkérdezni) Bár véleményem szerint ez azért van, mert rajta van a kijelző fólia és pont eltakarja a hangszórót. Más tapasztalt ilyet?
2. Úgy 10-15 perc N-gage játék után mikor kiléptem, becsíkozódott a kép, nem tudom ez előfordul-e? Aztán beléptem kamerába és jó lett.
Előre is köszönöm!
fatalista
Gondolkozz globálisan - Cselekedj lokálisan
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”