Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

t.benedek92 írta:
mixen írta:Köszönöm.Azt hiszem ma estére megvan a tennivalóm :)
fülesem: Sennheiser MX160.
Jól szól,de mélyet nem adja ki jól,próbálkoztam az Equalizer állítgatásával,de csak elhalkul,vagy torzítani kezd :roll:
Még egyszer köszönöm segítséged!Jó pihenést :alszik:
Üdv: Mixen
Utánanéztem a fülesednek(neten).2,5e ftért nem várj csodát :D a senheiser-en a nevet is megfizeted és egy jobb minőségű ilyen márkájú füles 6-7e ftnál kezdődik...ezért halkul el mert gyenge a füles minősége...Ha zavar a gyenge basszus akkor szerintem agybadugósat vegyél ;)
Először azt vettem :D SBS V40 típusút igaz ez sem volt 3000ft-nál drágább,de próbáltam HPM-70es fülessel is,de azért SE hangminőség picit jobb volt :roll:
Petyamester
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009-09-10 csüt. 22:39:45
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Petyamester »

Sziasztok!
1-2-3 videó felvételkor tökéletesen működött a telefon kamerája. Ma vettem volna fel vele és nekem is szaggat. Garanciális. Bevigyem? Nem igaz, hogy egy szériahibára nincs megoldás. :(
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Petyamester írta:Sziasztok!
1-2-3 videó felvételkor tökéletesen működött a telefon kamerája. Ma vettem volna fel vele és nekem is szaggat. Garanciális. Bevigyem? Nem igaz, hogy egy szériahibára nincs megoldás. :(
Pedig sajna nincs...szoftvert frissítenek rajta neked ugrik az össes adatod és egy darabig megint jó lesz...és annyi :confused2:
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
meetas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-06-02 kedd 00:23:42
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: meetas »

Sziasztok,

nem találtam olyan topic-ot, hogy függetlenítés, az lenne a kérdésem, hogy van valakinek valami tippje, hogy hogyan tudnám ezt a telót függetleníteni?

Kóddal kell egyáltalán, vagy USB-n keresztül?

Köszi előre is!

Üdv,
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Damir »

meetas írta:Sziasztok,

nem találtam olyan topic-ot, hogy függetlenítés, az lenne a kérdésem, hogy van valakinek valami tippje, hogy hogyan tudnám ezt a telót függetleníteni?

Kóddal kell egyáltalán, vagy USB-n keresztül?

Köszi előre is!

Üdv,
Szia!
Itt a fórumon nem függetlenítünk, azért nem találtál semmit. Macika nevű tagot keresd meg, ők segít neked ;)
Avatar
meetas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-06-02 kedd 00:23:42
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: meetas »

Szia,

rendben, köszi a gyors segítséget! :)
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

Megkaptam a szignózáshoz szükséges cer,key file-t :taps1:
Coreplayer-t fel is tettem már :)
Innentől mehet a buli :yeah:
Avatar
oggy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 12:10:45
Készüléktípus: N8DG T-mobile
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: oggy »

t.benedek92 írta:
Petyamester írta:Sziasztok!
1-2-3 videó felvételkor tökéletesen működött a telefon kamerája. Ma vettem volna fel vele és nekem is szaggat. Garanciális. Bevigyem? Nem igaz, hogy egy szériahibára nincs megoldás. :(
Pedig sajna nincs...szoftvert frissítenek rajta neked ugrik az össes adatod és egy darabig megint jó lesz...és annyi :confused2:
Nem veszik oda semmi, ma rakattam fel Nokia szervízben "új" sw-t (még a 30-ast tették fel) és azt mondta a szervízes ,h ez vmi újfajta progi és bejelölte ,h az adatok importálása és télleg minden adatom megmaradt a frissítés után. :yes:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Damir »

oggy írta:
t.benedek92 írta:
Petyamester írta:Sziasztok!
1-2-3 videó felvételkor tökéletesen működött a telefon kamerája. Ma vettem volna fel vele és nekem is szaggat. Garanciális. Bevigyem? Nem igaz, hogy egy szériahibára nincs megoldás. :(
Pedig sajna nincs...szoftvert frissítenek rajta neked ugrik az össes adatod és egy darabig megint jó lesz...és annyi :confused2:
Nem veszik oda semmi, ma rakattam fel Nokia szervízben "új" sw-t (még a 30-ast tették fel) és azt mondta a szervízes ,h ez vmi újfajta progi és bejelölte ,h az adatok importálása és télleg minden adatom megmaradt a frissítés után. :yes:
Az eddig oké is, de ez gondot okozhat, és ezt a szervizesnek is nagyon jól kéne tudni.... Nem egyszer volt olyan eset, hogy a frissítés után az egész biztonsági mentést visszatették adatostól mindenestől és utána valami nem működött jól....
Ezért szoktam/szoktuk javasolni, hogy csak a névjegyet, jegyzeteket, naptár dolgait és az üzeneteket mentsék el. A beállításokra meg rászánsz max 10 percet és tuti, hogy nem lesz gondod.
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Damir88 írta: Az eddig oké is, de ez gondot okozhat, és ezt a szervizesnek is nagyon jól kéne tudni.... Nem egyszer volt olyan eset, hogy a frissítés után az egész biztonsági mentést visszatették adatostól mindenestől és utána valami nem működött jól....
Ezért szoktam/szoktuk javasolni, hogy csak a névjegyet, jegyzeteket, naptár dolgait és az üzeneteket mentsék el. A beállításokra meg rászánsz max 10 percet és tuti, hogy nem lesz gondod.
Pontosan.Nem érdemes ezzel szórakozni :D egyedül a programok újra telepítése és a hackelés vesz több időt igénybe.
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”