Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Macika »

kisenn írta:Sziasztok !
szerintetek van IGO erre a telcsire ??
Ha rákeresünk arra, hogy IGO symbian, legalább 10.000 találatot kapunk, hogy NO/NEM.

Nem is lesz.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
GorTen
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 16:19:42
Készüléktípus: iPhone 4 +Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: GorTen »

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy elbánik-e a gép ac3 illetve aac codec-es hangokkal a divix filmek alatt? Mert pl N82 se coreplayerrel se smartmovie-val nem képes hangot csikarni belőlük...

Esetleg info valakinek?

CD méretű (700mb , 1400mb) divx filmeket szeretnék lejátszani vele konvertálgatás nélkül. Lehetőleg tv-re kilőve ;)
emre33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 10:05:47
Készüléktípus: Nokia 808 pureview
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: emre33 »

GorTen írta:Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy elbánik-e a gép ac3 illetve aac codec-es hangokkal a divix filmek alatt? Mert pl N82 se coreplayerrel se smartmovie-val nem képes hangot csikarni belőlük...

Esetleg info valakinek?

CD méretű (700mb , 1400mb) divx filmeket szeretnék lejátszani vele konvertálgatás nélkül. Lehetőleg tv-re kilőve ;)
Lejátsza, hang van, HDMI ki is megy, 5.1 hang is.
Profi!
Gyorsan lehet beletekerni. Épp egy 1GB avi fut rajta AC3 hang-al
Nokia 808 pureview, Nokia N8 és Nokia N82
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

Akkor en most valaszolok neked:

1. Ha vetted volna a faradsagot hogy visszaolvass max 10 oldalt akkor megtalaltad volna a megoldast
2. Frissitsd Phoenixel a telod es fen lesz mindket progi!!!
3. Vagy pedig toltsd le a megfelelo Qt-t.
4. Legkozelebb olvass vissza.[/quote]


oÓ azt tudtam,hogy valaki már kérdezte,de nem találtam.Elolvastam,feltelepítettem mind két Qt 4.6-ost,raktam a C-re,az E-még a memkarira is,de nem jött vissza az ovi maps se az áruház.Pl.az ovistore nem telepíthető se az 1.7,se a 2.00.azért már annyit elértem,hogy a hu térképet feltöltötte a hangal (mivel már a telón érzékelte az ovisuit),de nem találom,hogy hová. a Phoenixet nem tudom honnan lehet letölteni,hogy azzal csináljak szoftverfrissítést. :weep:
Húrrá!! Mindent megoldottam.phoenix segített a Qt semmit. :taps1:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hjocco 2010-12-06 hétf. 06:37:18-kor.
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

hjocco írta:Akkor en most valaszolok neked:

1. Ha vetted volna a faradsagot hogy visszaolvass max 10 oldalt akkor megtalaltad volna a megoldast
2. Frissitsd Phoenixel a telod es fen lesz mindket progi!!!
3. Vagy pedig toltsd le a megfelelo Qt-t.
4. Legkozelebb olvass vissza.

oÓ azt tudtam,hogy valaki már kérdezte,de nem találtam.Elolvastam,feltelepítettem mind két Qt 4.6-ost,raktam a C-re,az E-még a memkarira is,de nem jött vissza az ovi maps se az áruház.Pl.az ovistore nem telepíthető se az 1.7,se a 2.00.azért már annyit elértem,hogy a hu térképet feltöltötte a hangal (mivel már a telón érzékelte az ovisuit),de nem találom,hogy hová. a Phoenixet nem tudom honnan lehet letölteni,hogy azzal csináljak szoftverfrissítést. :weep:[/quote]
viewtopic.php?f=64&t=40
OnePlus3
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lived »

Beléptem én is a N8-as tulajok sorába! :D

Eddig megvagyok 100%-osan elégedve a telefonnal.
Nagyon jól kezelhető, szép nagyon a képe (nem tom mit rajoskodnak az i4 retina kijelzőjével), gyönyörű fotók-videokat készít.
A kép szerkesztő nagyon jó, a videot még nem próbáltam. Gps 1 pillanat alatt megtalálja a jelet.
Netezni Szuper! Játékokból az NFS-t és a Galaxy fire-ot próbáltam amik nagyon jók.

Én csak is dicsérni tudom egyelőre.

avi filmet játszattam vele, amit szépen vitt és beletekerésnél is folyamatos a lejátszás.
Analóg kábelen kikötöttem tv-re és a filmek minősége kiváló volt még így is. HDMI-vel még szuperebb lenne (csak sajna nincs toldókábel)
Írták korábban hogy tv-re kikötve nem megy a multitouch nagyítás a képeknél. Jelentem MEGY!!!

NA ÉS VÉGRE LETESZTELTEM!! (azért emelem ki, mert már sokakat kérdeztem de senki nem írt róla)
Tube vs. N8 hangszóró
-alap hangszín
-széles stereo
Tube hangosabban szól. Nem sokkal viszont az N8-asnak viszont tisztább a hangja.

És sajnos történt egy rossz dolog is. Leejtettem a telefont már egyszer. Szerencsére semmi baja nem lett (bírja a strapát) viszont a sarka amelyikre érkezett kicsit lekerekedett.

Ami még furcsa az a RAM. Nem fut semmi, de így is a 70-80% le van foglalva. Okés hogy mennek a widgettek, de ne hogy már ennyit zabáljon. Ettől függetlenül szépen megy a telefon, csak azért érdekes számomra hogy ennyi RAM megy el még akkor is ha minden ki van kapcsolva, sima GSM hálózatban van.
Majd megpróbálom hogy leszedek mindent a kezdőképernyőkről és minden kikapcsolok hogy mennyire ugrik le.
kisenn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010-11-11 csüt. 14:59:56
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kisenn »

Felraktam ezt a Garmin 5.00.60-as verzóját, de nem megy, nem találja a belső gps-t !
hogy tudnám ezt megoldani ??

http://kuma.atw.hu/gps/garmin.html
ez alapján csináltam, csak annyi kivételével hogy a 2.6, 2.7, 2.10-es pontokat kihagytam,mert nem kell európa térkép és ez a map training akármi !!
Avatar
GeorgeBrown
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010-11-28 vas. 19:10:43
Készüléktípus: n8-00
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: GeorgeBrown »

Sziasztok spb mobilshell-t bocs a helyesírásért ezt a programot ki lehet kapcsolni vagy törölni kell ha az eredeti menüt akarom?
Avatar
hejehuja
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2010-04-04 vas. 18:57:41
Készüléktípus: Nokia N8 - Symbian Belle
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hejehuja »

Szia!
Igen, ki lehet kapcsolni, bemész a menüjébe -> Beállítások ->jobb oldalt megnyomod a kis gombot -> Kilépés a shellből
Kasya
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-12-03 pén. 16:37:37
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Kasya »

Sziasztok!
http://nds1.nokia.com/phones/files/guid ... _UG_hu.pdf
44. oldal
Internethívás-szolgáltatás telepítése
Internethívás-szolgáltatást az Ovi Áruházban kereshetünk. További részletekért
látogassunk el a www.ovi.com webhelyre.
1 Töltsük le az internethívás-szolgáltatás telepítési webeszközét.
2 A telepítés elindításához válasszuk ki a telepítő webeszközt.
3 Kövessük az utasításokat.
Az internethívás-szolgáltatás telepítése után a szolgáltatás címkéje megjelenik a
névjegylistában.

Hát én sehol se találok ilyen telepitot...mobilon pedig N8-ra nem talál...valami ötlet? Valaki használ ilyet? :hmm2:
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”