Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Az E:/resource/help és C:/resource/help mappából törölj néhányat ami nem kell. Túl sok a súgóval rendelkező telepített alkalmazás.
ejiaksuc
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009-09-06 vas. 17:35:42
Készüléktípus: Htc sensation
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: ejiaksuc »

Sil3nt írta:
ejiaksuc írta:Van viszonyítási alapom mert az n80on
én sem tudtam játszani!!!
A telómon most a global race, rally masters,nfs, colinnfs shift,karmageddon van autós!
És hidd el nem szaggat egyáltalán!!!!:D:D:D:D:D
Az n80on nekem is sz@r volt, mert én is kényes vagyok az ilyenekre!!!!!!
Na pont hogy az NFS Shift akad, nekem N81-en is akad es nekem tobb memoriam van mint neked.
Ezzel nem tudsz mit kezdeni, hang nelkul nemelyik "gyorsabb" de legtobbszor akadnak a java jatekok.
Nezd csak meg jobban, azt nem hiszem el hogy a Shift megy akadas nelkul mert az lehetetlen!

Eddig nem volt időm írni de nekem nem akad egyáltalán hanggal sem meg anélkül sem.
Nem tudom hogy tudnám neked bebizonyítani!!:):):):):)
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

A Shift nálam se akad de sajnos a legtöbb autós játék igen. A legsimábban futó java játék szerintem a RUSH.
Avatar
oggy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 12:10:45
Készüléktípus: N8DG T-mobile
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: oggy »

siofok01 írta:jóreggelt.
én a wlan-al kapcsolatba szeretnék kérdezni,hogy kell-e elvégezni használat előt valami beállításokat,mert multkor 1 étterembe unokaöcsémnek ment a sonye.-n a wlan,nekem meg nem kapcsolódott hozzá.:(
Ez a wlan kapcsolat nekem sem akar összejönni, T-s tel-en, rajt van ez a kocsog Web n Walk, és állandóan azt írja ,h az átjáró nem válaszol, és eddig még egyetlen egyszer sem tudtam semmilyen hálózatra rámenni.
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

Üdv mindenkinek.Most tettem szert egy ilyen telefonra.Minden nagyon frankó.Ez életem első Symbianos telefonja.Azt szeretném kérdezni,hogy Acoustic drivert lehet rárakni úgy,mint a Sony Ericsson-okon?Mert egyedül a hangjával nem vagyok elégedett!(fülhallgatóval)Illetve a rádió vételi minősége enyhén szólva gyenge!Ezeken lehet valamit javítani?Most olvasgatom ezt a szignózást hackelést,még teljesen nem értem a dolgot.Ha lenne valaki olyan kedves elmagyarázná,hogy ezek pontosan mit jelentenek és miért jó?
Előre is köszönöm segítségetek!
Természetesen olvasok vissza is a fórumban :)
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

mixen írta:Üdv mindenkinek.Most tettem szert egy ilyen telefonra.Minden nagyon frankó.Ez életem első Symbianos telefonja.Azt szeretném kérdezni,hogy Acoustic drivert lehet rárakni úgy,mint a Sony Ericsson-okon?Mert egyedül a hangjával nem vagyok elégedett!(fülhallgatóval)Illetve a rádió vételi minősége enyhén szólva gyenge!Ezeken lehet valamit javítani?Most olvasgatom ezt a szignózást hackelést,még teljesen nem értem a dolgot.Ha lenne valaki olyan kedves elmagyarázná,hogy ezek pontosan mit jelentenek és miért jó?
Előre is köszönöm segítségetek!
Természetesen olvasok vissza is a fórumban :)
1.Ezt ne hasonlítsd sony-hoz,mert nagyon más az egész.
2.Nem tudsz rajta ilyen módon drivereket cserélni,viszont elég sok funkció adható a telefonnak programokkal(a rádióval nem tudsz mit kezdeni,a fülest viszont sonyval ellentétben olyanra cseréled amilyenre akarod(és nem kell félévente 5000ért új átalakítót venned)).
3.Szignózás azért jó mert egyes programoknak kell egy tanúsítvány amit így tudsz neki megadni.Ergo fel tudod telepíteni ;)
4.Hackeléssel nem kell minden programot egyesével szignóznod,és tudsz nyúlkálni a rejtett és rendszer fájlokban.
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

t.benedek92 írta:
mixen írta:Üdv mindenkinek.Most tettem szert egy ilyen telefonra.Minden nagyon frankó.Ez életem első Symbianos telefonja.Azt szeretném kérdezni,hogy Acoustic drivert lehet rárakni úgy,mint a Sony Ericsson-okon?Mert egyedül a hangjával nem vagyok elégedett!(fülhallgatóval)Illetve a rádió vételi minősége enyhén szólva gyenge!Ezeken lehet valamit javítani?Most olvasgatom ezt a szignózást hackelést,még teljesen nem értem a dolgot.Ha lenne valaki olyan kedves elmagyarázná,hogy ezek pontosan mit jelentenek és miért jó?
Előre is köszönöm segítségetek!
Természetesen olvasok vissza is a fórumban :)
1.Ezt ne hasonlítsd sony-hoz,mert nagyon más az egész.
2.Nem tudsz rajta ilyen módon drivereket cserélni,viszont elég sok funkció adható a telefonnak programokkal(a rádióval nem tudsz mit kezdeni,a fülest viszont sonyval ellentétben olyanra cseréled amilyenre akarod(és nem kell félévente 5000ért új átalakítót venned)).
3.Szignózás azért jó mert egyes programoknak kell egy tanúsítvány amit így tudsz neki megadni.Ergo fel tudod telepíteni ;)
4.Hackeléssel nem kell minden programot egyesével szignóznod,és tudsz nyúlkálni a rejtett és rendszer fájlokban.
Köszönöm gyors reagálásod.Most épp szignó kódra várok,mert találtam leírást ami alapján kell igényelni szignó kódot.Enyémen V31-es szoftver van.azt meglehet hackelni?Örülnék neki,mert ahogy írtad akkor nem kell egyesével szignóznom a programokat!Hackelés menetét,ha megkérlek viszonylag egyszerűen letudnád írni?Előre is köszönöm segítséged!
Akkor a hangzással nem tudok mit kezdeni?Megvan a gyári füles,vettem Sennheiser fülest is,de SE után elég kiábrándító a hangzása :? Ezen tehát nem lehet segíteni?
Illetve keresnék rá olyan programot ami a winamp netrádió file-okat megnyitja(m3u).
Lehet egyszerre sok voltam.Elnézést :oops:
Üdv: Mixen
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

mixen írta:Köszönöm gyors reagálásod.Most épp szignó kódra várok,mert találtam leírást ami alapján kell igényelni szignó kódot.Enyémen V31-es szoftver van.azt meglehet hackelni?Örülnék neki,mert ahogy írtad akkor nem kell egyesével szignóznom a programokat!Hackelés menetét,ha megkérlek viszonylag egyszerűen letudnád írni?Előre is köszönöm segítséged!
Akkor a hangzással nem tudok mit kezdeni?Megvan a gyári füles,vettem Sennheiser fülest is,de SE után elég kiábrándító a hangzása :? Ezen tehát nem lehet segíteni?
Illetve keresnék rá olyan programot ami a winamp netrádió file-okat megnyitja(m3u).
Lehet egyszerre sok voltam.Elnézést :oops:
Üdv: Mixen

Mivel elég sok krédésed van én meg fáradt vagyok ezért megint felsorolás lesz a vége :D
1.Szal OPDA-ról kb 1 nap a cer és key fájl.
2.A 31est meg lehet hackelni csak picit bonyolultabb mint a 30ast :D Leírás
3.A gyári füles szerintem siralmas úgyhogy én is egyből cseréltem...sztem játsz az EQ-val :D én zenére nagyon kényes vagyok és ezt a telót zenei téren is szeretem.(Milyen senheiser-t vettél és mennyiért(ha nem vagyok indiszkrét)?)
4.Netrádiót nekem a coreplayer nyitotta meg (a letöltések használatához nem jó a fórumos regisztráció kell egyet külön az oldalra regelni) ;)

Ha kell még valami akkor szívesen segítek(ha tudok) ;)
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
mixen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 20:09:48
Készüléktípus: SE Vivaz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: mixen »

Köszönöm.Azt hiszem ma estére megvan a tennivalóm :)
fülesem: Sennheiser MX160.
Jól szól,de mélyet nem adja ki jól,próbálkoztam az Equalizer állítgatásával,de csak elhalkul,vagy torzítani kezd :roll:
Még egyszer köszönöm segítséged!Jó pihenést :alszik:
Üdv: Mixen
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

mixen írta:Köszönöm.Azt hiszem ma estére megvan a tennivalóm :)
fülesem: Sennheiser MX160.
Jól szól,de mélyet nem adja ki jól,próbálkoztam az Equalizer állítgatásával,de csak elhalkul,vagy torzítani kezd :roll:
Még egyszer köszönöm segítséged!Jó pihenést :alszik:
Üdv: Mixen
Utánanéztem a fülesednek(neten).2,5e ftért nem várj csodát :D a senheiser-en a nevet is megfizeted és egy jobb minőségű ilyen márkájú füles 6-7e ftnál kezdődik...ezért halkul el mert gyenge a füles minősége...Ha zavar a gyenge basszus akkor szerintem agybadugósat vegyél ;)
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”