Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

pycur írta:Üdvözlet mindenkinek!

Tegnap újítottam be egy N78-ast a jó öreg N-Gage QD helyett...szegénykém 5 év szolgálat után trapára ment benne vmi cucc ami a térerőt kezeli és a szervizesek se tudták megcsinálni. Szóval lényeg a lényeg igen csak meglepődtem amikor az s60v3 progikat összevadásztam és rendre mindet elutasította a telefon külömböző hibákkal pl:
- szükséges alkalmazás hozzáférése nincs megadva
- érvénytelen tanusitvány, lépjek kapcsolatba a gyártóval
- lejárt tanusítvány(na ez egy nagy vicc, ezt a dátum átállítással ki tudtam játszani)
- nem megbízható kibocsájtó védett szoftvere nem telepíthető

szóval nagyon megijedtem hogy e má, nem lehet crackes progit feltenni? Az ingyenes oggplayt sikerült, ezt ajánlom mindenkinek, jó egyszerű, mappák szerinti playlistet játszó progi, meg a smartmovie-t.

Láttam hogy van nagyon sok féle hack pack meg ilyesmik, meg szignózni kell a cuccokat, igazából ezt se nagyon értem még de majd biztos belejövök.

Lényeg a lényeg ismét: 21.002-es szoftververzió van benne. Nem engedi feltelepíteni se a BiNPDA Hacking Kit-et, se Security Managert(ez aszem ugyanaz mint az előző) se a HELLOOX.1.03.SiGNED-et se az 1.04-et.
Valaki segítene nekem msn beszélgetésben hogy mit kell csinálni? 1 napja szenvedek és semmi....este aludni se tudtam emiatt...nem kérem ingyen, cserébe adok akár anyagiakat is akár adatot akár tudást :)

msn címem: geeraa@freemail.hu

Még 1 kérdés: az s60v1 symbian játékokat tudja futtatni valami trükkel? Az N-gage-n nyomtam párat ami érdekelne itt is...

Köszönöm mindenkinek ezt a remek oldalt és üdvözlök mindenkit!
Itt egy pár hasznos oldal ha ezeket elolvasod tudni fogsz mindent, ha nem akkor kérdezz itt minket.
Mi a szignózás: link
Egy GY.I.K. amiből sok minden benne van ami kell egy kezdő symbian tulajdonosnak: link
Ami itt van fent az oldalon szignózott HelloOX az nem működik. Itt egy leírás hozzá: link Az 1.03-st szignózd mert az 1.04-sel gondok szoktak lenni. Itt a segítség a szignófájlok lekéréséhez.
Az s60v1-s játékok programok nem mennek rajta neked s60v3-s kell. A régi n-gage játékok se mennek rajta de az N-gage 2.0-hoz vannak jó játékok.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
pycur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-30 kedd 18:25:48
Készüléktípus: N78-N-GageQD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: pycur »

Hali ismét!

Átolvastam amiket mutattál, hasznos infók. Most kezdem már megérteni a rendszert hogy az installokat a saját nevemre kell cert sign-ezni és akkor beveszi a teló :D
Egyenlőre az extrás oldalból 4 ből 0 hack jött be, most a kínaiakra várok hogy csináljanak cert fájlt, holnap folytatódik az izgalom.
De az ngage játékokat úgyláttam hogy viszi a teló csak új köntösbe kell tenni. Van vmi 10 megás ngage progi amit fel is tettem, csak hack nélkül az ngage fájlokat sérültnek titulálja és az instant törlést ajánlja fel játék helyett :D
Remélem ez megjavul. A HELLOOX.1.03.SiGNED.SIS telepitése közben TANUSÍTVÁNYHIBA! LÉPJEN KAPCSOLATBA AZ ALKALMAZÁS FORGALMAZÓJÁVAL hibát ír, így nem tudom még feltenni. Remélem ha saját szignóm lesz akkor felmegy és használhatom végre a telót úgy ahogy akarom :)

Köszi az eddigieket, fogom írni hogy haladok.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

pycur írta:Hali ismét!

Átolvastam amiket mutattál, hasznos infók. Most kezdem már megérteni a rendszert hogy az installokat a saját nevemre kell cert sign-ezni és akkor beveszi a teló :D
Egyenlőre az extrás oldalból 4 ből 0 hack jött be, most a kínaiakra várok hogy csináljanak cert fájlt, holnap folytatódik az izgalom.
De az ngage játékokat úgyláttam hogy viszi a teló csak új köntösbe kell tenni. Van vmi 10 megás ngage progi amit fel is tettem, csak hack nélkül az ngage fájlokat sérültnek titulálja és az instant törlést ajánlja fel játék helyett :D
Remélem ez megjavul. A HELLOOX.1.03.SiGNED.SIS telepitése közben TANUSÍTVÁNYHIBA! LÉPJEN KAPCSOLATBA AZ ALKALMAZÁS FORGALMAZÓJÁVAL hibát ír, így nem tudom még feltenni. Remélem ha saját szignóm lesz akkor felmegy és használhatom végre a telót úgy ahogy akarom :)

Köszi az eddigieket, fogom írni hogy haladok.
Ok, a kérdésed van csak írj és segítünk. :D
A GY.I.K.-ot olvasd el és ott lesz egy beállítás arra a hibaüzenetre azt még próbáld ki hátha sikerül. :hmm2:
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
pycur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-30 kedd 18:25:48
Készüléktípus: N78-N-GageQD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: pycur »

Az van beállítva de továbbra se sikerül. Van ez a cambridge akármi is, azt írja h sokat kérdez, de itt kérdés nélkül kilép. A binpda tool meg csak akkor települt fel ha egy RootSiGN.exe-vel signeztem, de indítás után az is szó nélkül kilép. Nehéz lesz ezt kiütni úgyérzem. Még bízok a kiskínaiakban, remélem úgy már menni fog a hackpack :)
AlMaster555
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 15:26:02
Készüléktípus: Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AlMaster555 »

pycur írta:Az van beállítva de továbbra se sikerül. Van ez a cambridge akármi is, azt írja h sokat kérdez, de itt kérdés nélkül kilép. A binpda tool meg csak akkor települt fel ha egy RootSiGN.exe-vel signeztem, de indítás után az is szó nélkül kilép. Nehéz lesz ezt kiütni úgyérzem. Még bízok a kiskínaiakban, remélem úgy már menni fog a hackpack :)
Csá. Cambridge egy brit egyetemi város, amire te gondolsz az HelloCarbide, és 21-es szoftnál felejtsd el.
Neked a HelloOX 1.03 kell, amit ebben a témában fejtenek ki bővebben, valamint itt is találhatsz róla írásokat.
pycur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-30 kedd 18:25:48
Készüléktípus: N78-N-GageQD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: pycur »

Haja csak a teló elutasítja elvből....

http://www.opda.net.cn/logging.php?action=login
ide mit kell írni? Kicsit sok mindent kér ahoz képest hogy login. A regnél kb ennyit kérdezett :D

Megvan, jobbfent van az english gomb, angol módban csak nevet és jelszót kér....szegény kínaiak had írkáljanak be 600 adatot loginnál
:DD
AlMaster555
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 15:26:02
Készüléktípus: Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AlMaster555 »

Olvasgasd még el sok százszor az előző hsz-emet, és rájössz, hogy !2! azaz kettő link is szerepel benne. További kérdéseket ott fogadunk.
pycur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-30 kedd 18:25:48
Készüléktípus: N78-N-GageQD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: pycur »

Igen, láttam de nem tudok még mit tenni. A teló elutasítja a helloox feltelepítését érvénytelen tanusítvány hibával. A kiskinaiakra várok hogy elkészüljön a cert fájlom, de valamiért furcsa nekem az oldal. Beírtam az imeimet meg azt a számot amit akartam a 11 jegyűt és most fel is sorolja ezeket de van utána 2 kocka aztán 3 piros kocka, lassan 1 napja. Jó az a piros kocka?
Avatar
sutyi
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1000
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:07
Készüléktípus: Nokia E51 PCode 0554359 Black
Tartózkodási hely: ...süt a nap,egy felhőn fekszem...
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: sutyi »

pycur írta:Igen, láttam de nem tudok még mit tenni. A teló elutasítja a helloox feltelepítését érvénytelen tanusítvány hibával. A kiskinaiakra várok hogy elkészüljön a cert fájlom, de valamiért furcsa nekem az oldal. Beírtam az imeimet meg azt a számot amit akartam a 11 jegyűt és most fel is sorolja ezeket de van utána 2 kocka aztán 3 piros kocka, lassan 1 napja. Jó az a piros kocka?
Jó.A táblázat utolsó rubrikáját kell figyeld.Ha ott megjelenik egy kék-piros krixkrax,elkészült a cucc.
Az aláírásomban megtalálod a segédletet a letöltéshez... :yes:
Kép
AlMaster555
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 15:26:02
Készüléktípus: Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AlMaster555 »

A helloox-ot kell csak szignózni. Utána már semmit. :)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”