Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
akosk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-10-27 szer. 16:02:51
Készüléktípus: n8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: akosk »

wzsz írta:"]Nekem ez akkor volt amikor föképernyöre ki volt rakva az Értesitések widget, de miután mást tettem helyette akkor megjelent az sms meg a nem fogadott is...
Megnezem de azutan raktam ki widgetbe h nem jelent meg a kisablak... :hmm2: de koszi a tanacsot :Notworty:
Nem volt nyero ez a megoldas..nem valtozott semmi sem :wacko: egyeb otlet :?3: :roll:

Én c7-tel ugyanígy jártam, csak a hard reset segített. :hmm2:

nyomd hosszan a kikapcs gombot míg 3at nem zizeg
nekem ez segített amikor uez a probléma volt és akkor is ha nem írta ki a neveket a számokhoz :pislog:
Avatar
Zsouel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-11-25 csüt. 15:26:25
Készüléktípus: Nokia N8+E75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Zsouel »

akosk írta:
wzsz írta:"]Nekem ez akkor volt amikor föképernyöre ki volt rakva az Értesitések widget, de miután mást tettem helyette akkor megjelent az sms meg a nem fogadott is...
Megnezem de azutan raktam ki widgetbe h nem jelent meg a kisablak... :hmm2: de koszi a tanacsot :Notworty:
Nem volt nyero ez a megoldas..nem valtozott semmi sem :wacko: egyeb otlet :?3: :roll:

Én c7-tel ugyanígy jártam, csak a hard reset segített. :hmm2:

nyomd hosszan a kikapcs gombot míg 3at nem zizeg
nekem ez segített amikor uez a probléma volt és akkor is ha nem írta ki a neveket a számokhoz :pislog:
ez ugye nem a hard reset?mert azt nem szeretnek...
Üvegtigris az Isten:-) GlassTiger forever:-)
Avatar
karak
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-02-09 hétf. 21:28:01
Készüléktípus: GT-i9100 Galaxy SII.Black+N700
Nem: Férfi
Has thanked: 26 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: karak »

Zsouel írta: ez ugye nem a hard reset?mert azt nem szeretnek...
Nem,ez nem hard reset.Nyugodtan kivitelezheted ;)
Telóim 1999-től napjainkig:
(3310,3650,6600,N70,N73,6220Classic,N85,5800,N8,Nokia 700)
Samu Galakszis 2 :).
Avatar
Zsouel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-11-25 csüt. 15:26:25
Készüléktípus: Nokia N8+E75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Zsouel »

akosk írta:
wzsz írta:"]Nekem ez akkor volt amikor föképernyöre ki volt rakva az Értesitések widget, de miután mást tettem helyette akkor megjelent az sms meg a nem fogadott is...
Megnezem de azutan raktam ki widgetbe h nem jelent meg a kisablak... :hmm2: de koszi a tanacsot :Notworty:
Nem volt nyero ez a megoldas..nem valtozott semmi sem :wacko: egyeb otlet :?3: :roll:

Én c7-tel ugyanígy jártam, csak a hard reset segített. :hmm2:

nyomd hosszan a kikapcs gombot míg 3at nem zizeg
nekem ez segített amikor uez a probléma volt és akkor is ha nem írta ki a neveket a számokhoz :pislog:
Koszi.megcsinaltam de ez sem segitett :censored: ..hard resetet nem csinalok nem er annyit az egesz..valamit elallitottam de nem jovok ra hmit :hmm2:
Üvegtigris az Isten:-) GlassTiger forever:-)
semetka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2009-07-07 kedd 21:31:24
Készüléktípus: Nokia N8 + Nokia 6120c
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: semetka »

Felraktam a 3.06-os OVI Maps-ot és atom király. Klassz hogy benne van a multitouch. Kár h nem annyira lefedett mint a garmin.
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

MR007 írta:
tibusz írta:szerintem a linkre mindenki tudott volna klikkelni mint ahogy én is de mind1... :lol:
nagy csalódás,hogy a mail r. csiszolásáról semmi.. ma is úgy felba..az agyam.. vártam neptuntól üzenetet az ucsó vizsgámról de elkezdett szinkronizálni (karika forog 3g aktív..) és semmi.. kb 10perc és nem bírt szinkronizálni.. utána leállítottam, szétkapcsoltam a netet v 10x... újrafelment.. restart 2x is semmi! hagytam mondom szarakodj magadnak (hóvége új MB-ok lezárása\újra kezdése) megnézem 20percre rá 3g aktív. (mail 30percenként kell letöltenie.., más netes prog nincs ami autómatikusan töltene) megnézem és a kapcsolatnál azt írta hogy inaktív kapcsolat..
Az mi a görcs? És mi miatt "szörfözget" nekem ha úgy is inaktívan teszi azt.. :whaaa:
Én a mail-t úgy szoktam nézni hogy megnyitom a belső böngészőt(nem az operát mert azt nem szeretem) és aztán az elmentett freemail-t(én azt szoktam használni), ami azért most már jelenleg elég gyors, és zökkennőmentes olvasás a böngészővel. Persze lehet a mod hack miatt. Az új böngésző pedig tarolni fog gondolom ezekután. Nyilván az adatforgalom sokaknak nem mindegy gondolom. Ezt a szinkronizálást még nem néztem, de felkeltetted az érdeklődésemet miszerint használhatatlan szerinted. :D Én is kipróbálom.
HA viszont otthoni vezetékes net szolgáltatótól kapott mail-t is használsz+mondjuk egy céges e-mail címet is akkor ez így nem működik.
OnePlus3
Soltee
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010-10-30 szomb. 21:47:05
Készüléktípus: Nokia N9
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Soltee »

Az elöbb tettem fel gépre a telót....
Az ovisuite kiírta, hogy 8 frissítés érhető el!!!
Gondoltam ,de fasza itt van a nagy frissítés!
Rákattintok, hogy akkor kezdje, egyszer csak eltünt minden. Már nincs elérhető frissítés! :whaaa:
Most mivan????
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nsee »

Lehet külön CR 122 venni az N8-hoz, valakinek sikerült már? (a HH20-ra nem lenne szükség)
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
Zoliboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010-12-22 szer. 00:13:56
Készüléktípus: Nokia N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Zoliboy »

nsee írta:Lehet külön CR 122 venni az N8-hoz, valakinek sikerült már? (a HH20-ra nem lenne szükség)
A debreceni Nokia boltban már megrendeltem december végén és még most sem jött meg a CR 122. Nem tudom mi van. :hmm2:
A legjobb telefon az N8 !!!
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nsee »

Zoliboy írta:
nsee írta:Lehet külön CR 122 venni az N8-hoz, valakinek sikerült már? (a HH20-ra nem lenne szükség)
A debreceni Nokia boltban már megrendeltem december végén és még most sem jött meg a CR 122. Nem tudom mi van. :hmm2:
Én meg írtam a Nokiának és (megkérdeztem) nem válaszoltak!
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”