Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
semetka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2009-07-07 kedd 21:31:24
Készüléktípus: Nokia N8 + Nokia 6120c
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: semetka »

Lenne egy kérdésem a SIM kártyákról.
Van nekem a 6120c telóm DOMINO-s.(nem előfizetéses) ( Régi T-mobilos SIM-em van benne.)
Meg most a N8 előfizetéssel.
Az a kérdésem hogy ha beraknám az N8-ba akkor lehetnek-e problémák? Olyanokra gondolok hogy régi a SIM és funkciók nem működnek stb.
Vagy nyugodtan megcserélhetem a kettőt? (HA véletlen nem megy mert régi akkor a T-nél adnak újat?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

semetka írta:Lenne egy kérdésem a SIM kártyákról.
Van nekem a 6120c telóm DOMINO-s.(nem előfizetéses) ( Régi T-mobilos SIM-em van benne.)
Meg most a N8 előfizetéssel.
Az a kérdésem hogy ha beraknám az N8-ba akkor lehetnek-e problémák? Olyanokra gondolok hogy régi a SIM és funkciók nem működnek stb.
Vagy nyugodtan megcserélhetem a kettőt? (HA véletlen nem megy mert régi akkor a T-nél adnak újat?
Nyugodtan rakd bele, ha gond lenne, akkor kicserélik.
semetka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2009-07-07 kedd 21:31:24
Készüléktípus: Nokia N8 + Nokia 6120c
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: semetka »

Damir írta:
semetka írta:Lenne egy kérdésem a SIM kártyákról.
Van nekem a 6120c telóm DOMINO-s.(nem előfizetéses) ( Régi T-mobilos SIM-em van benne.)
Meg most a N8 előfizetéssel.
Az a kérdésem hogy ha beraknám az N8-ba akkor lehetnek-e problémák? Olyanokra gondolok hogy régi a SIM és funkciók nem működnek stb.
Vagy nyugodtan megcserélhetem a kettőt? (HA véletlen nem megy mert régi akkor a T-nél adnak újat?
Nyugodtan rakd bele, ha gond lenne, akkor kicserélik.
Köszi a választ.

szerk: A T-mobil beállításait NET stb azt a telefon tárolja nem a SIM ugye?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

semetka írta:
Damir írta:
semetka írta:Lenne egy kérdésem a SIM kártyákról.
Van nekem a 6120c telóm DOMINO-s.(nem előfizetéses) ( Régi T-mobilos SIM-em van benne.)
Meg most a N8 előfizetéssel.
Az a kérdésem hogy ha beraknám az N8-ba akkor lehetnek-e problémák? Olyanokra gondolok hogy régi a SIM és funkciók nem működnek stb.
Vagy nyugodtan megcserélhetem a kettőt? (HA véletlen nem megy mert régi akkor a T-nél adnak újat?
Nyugodtan rakd bele, ha gond lenne, akkor kicserélik.
Köszi a választ.

szerk: A T-mobil beállításait NET stb azt a telefon tárolja nem a SIM ugye?
Igen.
Avatar
ssgt
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-07-06 hétf. 20:19:24
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: ssgt »

Hello!
Tudja valaki, hogy a nyugatinál a Váci úton pontosan hol van a Nokia szervíz?
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

ssgt írta:Hello!
Tudja valaki, hogy a nyugatinál a Váci úton pontosan hol van a Nokia szervíz?
Igen! úgy hívják, hogy google ;) Segítek: http://www.google.hu/#hl=hu&xhr=t&q=v%C ... 467f6e5e46
Kép
Kép
Avatar
rapiddani
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2009-09-17 csüt. 09:17:36
Készüléktípus: Lumia 920 white
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: rapiddani »

Na, összeírok pár "bugot" amiket én eddig leltem az utóbbi hetekben, mert unatkozom... :)

- Ha sokszor váltok egymás után témát, néha a feldolgozás folyamatban nem tűnik el, csak megy mintha dolgozna folyamatosan, közben ha kilépek lecseréli a témát.
- Email widget csatlakozik wlanra akkor is, ha a szinkronizálás ki van kapcsolva (egyik nap sem -re van állítva), és a webeszközök is Offline módban vannak.
- Email postafiók törlése csak akkor lehet, ha nem vagy rá csatlakozva, különben a Törlés folyamatban szöveg ott van, ameddig be nem zárod task managerből
- Néha beragad a zenelejátszó widget rádióhallgatás után, és utána ha zenét hallgatsz nem mutatja.
- Publikus wlanos kapcsolódási gondok.. Nem tudom megfogalmazni, kicsit hülyén viselkedik...(ez eddig csak 1 konkrét wlannal volt probléma) (automatikus kapcsolódás kérés nélkül, stb.... a beállítások JÓK a telefonon)
- Ez alkalmazás bug: A grid-touch gyakran nem indul el, csak ha elforgatom a telefont, elfordul a kép, és úgy indítom... (eléggé logikátlan de így van)
- Néhány sms-t nem tesz bele az Elküldött üzenetek-be... (pedig be van állítva, hogy 10-et tároljon, és az illető meg is kapja, mert a jelentés jó)

Ezeket csak úgy leírtam, lehet róluk véleményt írni aki akar :) Nem nagy bugok, biztos javítanak majd párat.
Nokia 3310 -> 3510i -> 6600 -> N80 -> E66 -> N8 -> Lumia 920 white
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Én az email widgetre reagálnék.

Eddigi symbianokon az nem különálló widgetként él, hanem az email kezelővel együtt, tehát nem vonatkoznak rá a widget beállítások, csak azok, amiket az emailnél megadsz. Tehát ha én 10 percenkénti csatlakozásra állítom az email ellenőrzést, akkor 10 percenként fog csatlakozni, lényegtelen, hogy a főoldalo widget elérés hogyan van beállítva.
Avatar
rapiddani
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2009-09-17 csüt. 09:17:36
Készüléktípus: Lumia 920 white
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: rapiddani »

Értem :)

Nekem csak az a bajom, hogy (szerintem) nem lehet teljesen kilőni az automatikus szinkronizálást.
Minden beállításnak van valami "értéke", az egyetlen beállítás ahol valamiféle "kikapcsolás" van, az a letöltési napok. Itt lehet beállítani, hogy egyik nap sem.

Ez nekem be volt állítva, és amikor én a 2. főképernyőmre lapoztam (ezen volt a widget), és volt elérhető wlan (pl. otthon), akkor szó nélkül felment, és szinkronizált...
Pedig szerintem nem lenne túl nehéz egy olyat berakni, hogy: Automata szinkronizálás : Igen/Nem. És el van intézve.
Nokia 3310 -> 3510i -> 6600 -> N80 -> E66 -> N8 -> Lumia 920 white
blade44
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010-10-19 kedd 08:42:12
Készüléktípus: N8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: blade44 »

rapiddani írta:Értem :)

Nekem csak az a bajom, hogy (szerintem) nem lehet teljesen kilőni az automatikus szinkronizálást.
Minden beállításnak van valami "értéke", az egyetlen beállítás ahol valamiféle "kikapcsolás" van, az a letöltési napok. Itt lehet beállítani, hogy egyik nap sem.

Ez nekem be volt állítva, és amikor én a 2. főképernyőmre lapoztam (ezen volt a widget), és volt elérhető wlan (pl. otthon), akkor szó nélkül felment, és szinkronizált...
Pedig szerintem nem lenne túl nehéz egy olyat berakni, hogy: Automata szinkronizálás : Igen/Nem. És el van intézve.
Nálam a szinkronizálási gyakoriságnál van olyan hogy csak kézi, gondolom ezt keresed.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”