Nokia N97 mini

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
GepAllat
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2009-07-21 kedd 14:13:50
Készüléktípus: 500
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: otthon
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: GepAllat »

Áhojj!

Volna nékem egy tré mobil függő minim, és szeretném bele varázsolni a telenoros kártyám.
Nah már most függetleníteni még úgy tudom nem lehet, meg egy vagyon lenne, és a turbo sim-es megoldás is halott mert 2008 nov. utáni nokia szoftvereken már van védelem ez ellen :S (erre bezzeg fordítanakl a fejlesztők :D:S)
A kérdés az lenne van vmi megoldás h tudjam használni a 20 kártyám?
A kockaházak és mellékrakások teringettében oltassa el a retektájékoztatót vagy térdelje meg keresőfoltosát gyógyszemészét! :D
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: potter55 »

GepAllat írta:Áhojj!

Volna nékem egy tré mobil függő minim, és szeretném bele varázsolni a telenoros kártyám.
Nah már most függetleníteni még úgy tudom nem lehet, meg egy vagyon lenne, és a turbo sim-es megoldás is halott mert 2008 nov. utáni nokia szoftvereken már van védelem ez ellen :S (erre bezzeg fordítanakl a fejlesztők :D:S)
A kérdés az lenne van vmi megoldás h tudjam használni a 20 kártyám?
Semmi.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
GepAllat
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2009-07-21 kedd 14:13:50
Készüléktípus: 500
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: otthon
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: GepAllat »

potter55 írta:
GepAllat írta:Áhojj!

Volna nékem egy tré mobil függő minim, és szeretném bele varázsolni a telenoros kártyám.
Nah már most függetleníteni még úgy tudom nem lehet, meg egy vagyon lenne, és a turbo sim-es megoldás is halott mert 2008 nov. utáni nokia szoftvereken már van védelem ez ellen :S (erre bezzeg fordítanakl a fejlesztők :D:S)
A kérdés az lenne van vmi megoldás h tudjam használni a 20 kártyám?
Semmi.
köszi a gyors választ :Notworty: , nem örülök neki.....
A kockaházak és mellékrakások teringettében oltassa el a retektájékoztatót vagy térdelje meg keresőfoltosát gyógyszemészét! :D
Avatar
sheffy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010-08-19 csüt. 11:43:58
Készüléktípus: HTC Touch Pro 2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: sheffy »

Sziasztok!

Ma szerettem volna bekapcsolni a készüléken a bluetooth-t és azt írta ki a készülék hogy:
"Bluetooth művelet nem hajtható végre"
Szerintetek egy hardreset segíthet vagy mi a túró baja lehet? Eddig ment minden gond nélkül, most meg nem akar menni hiába kapcsoltam ki majd be a készüléket :roll:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

sheffy írta:Sziasztok!

Ma szerettem volna bekapcsolni a készüléken a bluetooth-t és azt írta ki a készülék hogy:
"Bluetooth művelet nem hajtható végre"
Szerintetek egy hardreset segíthet vagy mi a túró baja lehet? Eddig ment minden gond nélkül, most meg nem akar menni hiába kapcsoltam ki majd be a készüléket :roll:
Szia!

Kapcsold ki, akksi ki, hagyd pihenni egy csöppet. Nem telepítettél valami BT kezelő progit? Ha igen, akkor azt töröld le.

Ha nem jó, akkor reset.... :roll:
szabokareszka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 14:54:23
Készüléktípus: n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: szabokareszka »

Sziasztok! Bár már 10 hónapja megvan a mini csak most szembesültem először a wifi problémával.Vettem egy wifi routert. A laptop a routertől 30-40 méterre is simán üzemel kb 2-3 as jelerősséggel. A telefon a router mellett 100 % -os jelszint mellett is rácsatlakozom, majd 10 másodperc múlva leold. Megint csatlakozás megint leold. Én csinálok valamit rosszul vagy ez a mini ilyen szar? Találkoztatok ezzel a hibával?
Köszi!
Avatar
sheffy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010-08-19 csüt. 11:43:58
Készüléktípus: HTC Touch Pro 2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: sheffy »

Damir írta:
sheffy írta:Sziasztok!

Ma szerettem volna bekapcsolni a készüléken a bluetooth-t és azt írta ki a készülék hogy:
"Bluetooth művelet nem hajtható végre"
Szerintetek egy hardreset segíthet vagy mi a túró baja lehet? Eddig ment minden gond nélkül, most meg nem akar menni hiába kapcsoltam ki majd be a készüléket :roll:
Szia!

Kapcsold ki, akksi ki, hagyd pihenni egy csöppet. Nem telepítettél valami BT kezelő progit? Ha igen, akkor azt töröld le.

Ha nem jó, akkor reset.... :roll:
Köszönöm :Notworty: a tippet, az akksit kivettem kb. negyed órára most működik, tudom használni a bluetooth. :taps1:
Avatar
sheffy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010-08-19 csüt. 11:43:58
Készüléktípus: HTC Touch Pro 2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: sheffy »

szabokareszka írta:Sziasztok! Bár már 10 hónapja megvan a mini csak most szembesültem először a wifi problémával.Vettem egy wifi routert. A laptop a routertől 30-40 méterre is simán üzemel kb 2-3 as jelerősséggel. A telefon a router mellett 100 % -os jelszint mellett is rácsatlakozom, majd 10 másodperc múlva leold. Megint csatlakozás megint leold. Én csinálok valamit rosszul vagy ez a mini ilyen szar? Találkoztatok ezzel a hibával?
Köszi!
Én is jártam már így igaz másik készülékkel. Nem a telefonnal van a baj az alábbi okok lehetnek:
1. telefonon nincsen jól beállítva valami pl: jelszó, SSID (vagy a titkosítás nem jó)
2. a router beállításai nem jók (titkosítás, channel stb)

próbáld meg resetelni a routert vagy a titkosítási beállításokon változtatni TKIP, AES stb.

Nekem minden esetben a router beállítással volt gondom. Valamiért nem szerette a készülék a router beállításait de olyan is volt hogy a router nem szerette a telefont azokkal a beállításokkal.
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: moco »

nekem sosem volt ilyen gondom a minivel. sosem dobta el a wifit.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
sheffy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010-08-19 csüt. 11:43:58
Készüléktípus: HTC Touch Pro 2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: sheffy »

moco írta:nekem sosem volt ilyen gondom a minivel. sosem dobta el a wifit.
Minivel nekem se de P990i-vel volt bajom, illetve laptoppal is volt hogy ledobta a hálózatot.
Általában Linksys routerrel volt bajom, itthon Asus routerem van és semmilyen eszközzel nem volt eddig problémám.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”