Nokia N97 mini

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Fityusz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010-07-27 kedd 09:54:21
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Fityusz »

sziasztok!
Gyors segítségt kérnék!
Tehát ugye telom n97 mini üzenetirás elöt kidobta Általános:A memória megtelt. zárlyon be néhány alkalmazást majd probálja ujra..és nemlehetet üzenetet irni elkezdtem törölni a bejövö üziket stb aztán sikerült gondolom ez vol a baj nem??????
A másik főbb kérdésem netezés elött mielött felcsatlakoznék ugyanezt a memóriás cuccot dobja ki mint üzenetirás elött de itt most nemtudom mit kéne törölni vgy mi telt meg ..
Köszönöm előre is a válaszokat!
Üdv:Fityusz
rkn90
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010-01-16 szomb. 21:34:49
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: rkn90 »

A memória megtelt valójában olyan, mint amikor a számítógépben is elfogy a memória. Habár ilyenkor a sz.gép a winchestert használja ideiglenes tárolásra, a telefonban sajnos nincs ilyen lehetőség.
Ezt az üzenetet azért írhatja, mert esetleg túl sok programot futtatsz egyszerre. Ajánlom, hogy próbáld ki az Energy pro nevű progit, amelyben van olyan fuckió, hogy mutatja a memória állapotát (sok más hasonló program is van erre a célra).
Valamint időnként indítsd újra a telefont (szerintem úgy 4-5 naponta érdemes).
athalas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010-05-05 szer. 21:02:07
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: athalas »

Tudtok valami jó kis progit erre a telóra ami figyelné a hívásokat és esetleg ki is számolná h eddig mennyit költöttem el a havi előfizetésemből? Nem szeretném hogy váratlnul érjen telefonszámla:P Szóval tudtok ilyenről?
Illetve szerintetek melyik a legjobb adatforgalom számláló program 3g-s netezéshez?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: potter55 »

athalas írta:Tudtok valami jó kis progit erre a telóra ami figyelné a hívásokat és esetleg ki is számolná h eddig mennyit költöttem el a havi előfizetésemből? Nem szeretném hogy váratlnul érjen telefonszámla:P Szóval tudtok ilyenről?
Illetve szerintetek melyik a legjobb adatforgalom számláló program 3g-s netezéshez?
Havidíj számláló az nincs, de adatforgalom számlálót találsz a letöltéséknél.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
pancimucuka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2010-04-29 csüt. 00:13:22
Készüléktípus: n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: pancimucuka »

Hiányzik a telóm:-( szervízben van szegény, de legalább a legujabb szoft lesz rajta, és egyéb hibák kiiktatva...

nekem 8-10 napot mondtak rá ez reális?
Goldfish
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010-04-25 vas. 18:52:23
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Goldfish »

Telepítettem a Nokia Messaginget a telóra, megrendeltem hozzá a Nokia Messaging szolgáltatást a Telenornál. Természetesen megy a kínlódás...
Az a gond, hogy hiába állítom be neki, hogy csak mondjuk félóránként nézze a leveleket, vagy hiába vagyok olyan időben, ami a frissítési időszakon (pl 8-18 óráig) esik, állandóan lóg a telefon a neten. Adatforgalmat nem csinál folyamatosan, csak tartja a kapcsolatot. Ha bontom piros gombbal, visszaállítja. Egyszerűen nem tudom úgy beállítani a progit, hogy ésszel netezzen. Egyrész már világítok a sugárzástól, másrészt nem győzöm tölteni.
Ja, és nem tudom rábírni, hogy a főképernyőn kijelezze a leveleket.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

Goldfish írta:Telepítettem a Nokia Messaginget a telóra, megrendeltem hozzá a Nokia Messaging szolgáltatást a Telenornál. Természetesen megy a kínlódás...
Az a gond, hogy hiába állítom be neki, hogy csak mondjuk félóránként nézze a leveleket, vagy hiába vagyok olyan időben, ami a frissítési időszakon (pl 8-18 óráig) esik, állandóan lóg a telefon a neten. Adatforgalmat nem csinál folyamatosan, csak tartja a kapcsolatot. Ha bontom piros gombbal, visszaállítja. Egyszerűen nem tudom úgy beállítani a progit, hogy ésszel netezzen. Egyrész már világítok a sugárzástól, másrészt nem győzöm tölteni.
Ja, és nem tudom rábírni, hogy a főképernyőn kijelezze a leveleket.
A postafiókod beállításait állítsd be kézzel, ne automatikusan, úgy menni fog a dolog. Sajnos ez egy bug, bár tudomásom szerint a legfrissebb szoftvernél már nem csinálja ezt.
Főképernyőre ki kell rakni a widgetet, majd kiválasztani a postafiókot.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

pancimucuka írta:Hiányzik a telóm:-( szervízben van szegény, de legalább a legujabb szoft lesz rajta, és egyéb hibák kiiktatva...

nekem 8-10 napot mondtak rá ez reális?
Az ;)
rkn90
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010-01-16 szomb. 21:34:49
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: rkn90 »

Goldfish írta:Telepítettem a Nokia Messaginget a telóra, megrendeltem hozzá a Nokia Messaging szolgáltatást a Telenornál. Természetesen megy a kínlódás...
Az a gond, hogy hiába állítom be neki, hogy csak mondjuk félóránként nézze a leveleket, vagy hiába vagyok olyan időben, ami a frissítési időszakon (pl 8-18 óráig) esik, állandóan lóg a telefon a neten. Adatforgalmat nem csinál folyamatosan, csak tartja a kapcsolatot. Ha bontom piros gombbal, visszaállítja. Egyszerűen nem tudom úgy beállítani a progit, hogy ésszel netezzen. Egyrész már világítok a sugárzástól, másrészt nem győzöm tölteni.
Ja, és nem tudom rábírni, hogy a főképernyőn kijelezze a leveleket.
Szia! Korábban én is megrendeltem a Nokia Messaging szolgáltatást, de nem használom, mivel a beépített ingyenes e-mail progi sokkal jobb.
Szerintem neked is jobb lenne.
ejiaksuc
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009-09-06 vas. 17:35:42
Készüléktípus: Htc sensation
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: ejiaksuc »

Meg tudjátok mondani hogy a t-mob-nál melyik az elérhető legújabb szoft?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”