Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
thulika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-12-26 szomb. 09:41:38
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: thulika »

Sziasztok.
SMS írás közben egyszercsak újraindult a telefon,de a nokia logonál nem megy tovább:S
Kikapcsolni nem lehet,csak aksi kivétellel.
Lehet valamit tenni ilyenkor?:S
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Segal »

thulika írta:Sziasztok.
SMS írás közben egyszercsak újraindult a telefon,de a nokia logonál nem megy tovább:S
Kikapcsolni nem lehet,csak aksi kivétellel.
Lehet valamit tenni ilyenkor?:S
elsősorba formázni vagy szoftverfrissíteni ha utánna is csinálja akkor szervíz
Avatar
cecinho
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2009-07-05 vas. 21:08:55
Készüléktípus: N97 Black
Tartózkodási hely: Szombathely, Sopron
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: cecinho »

thulika írta:Sziasztok.
SMS írás közben egyszercsak újraindult a telefon,de a nokia logonál nem megy tovább:S
Kikapcsolni nem lehet,csak aksi kivétellel.
Lehet valamit tenni ilyenkor?:S
Ilyen nálam is volt. Egy hard reset helyreteszi a dolgokat. ;)
SGS2
thulika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-12-26 szomb. 09:41:38
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: thulika »

Jééé :) Köszönöm szépen a gyors választ. Kicsit kezdtem leizzadni :D
Respect

szerk.: Ja hogy így eltűnt minden.. Vissza lehet valahogy hozni a tel. számokat?
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Necc »

thulika írta:Jééé :) Köszönöm szépen a gyors választ. Kicsit kezdtem leizzadni :D
Respect

szerk.: Ja hogy így eltűnt minden.. Vissza lehet valahogy hozni a tel. számokat?
Csak akkor, ha korábban csináltál biztonsági mentést.
Legközelebb próbáld meg kivenni a memóriakártyát és úgy elindítani.
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
thulika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-12-26 szomb. 09:41:38
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: thulika »

Hát sajnos nincs mentés,tegnap formáztam a gépet:( Minden rossz jött egyszerre :(
Mindegy,majd hív aki akar :)
gyuluskaje
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-24 szomb. 18:47:27
Készüléktípus: Sam Galaxy S XXJVK-XXJVK-XXJVK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: gyuluskaje »

gyuluskaje írta:Sziasztok!

Talán emlékeztek rá beadtam 2009.10.12-én az n97-est a szervízbe hogy,cseréljenek rajta kameravédőt
csináljanak egy szoft frissítést és csinálják meg a kijelző mechanikát mert az eggyik fele úgy lötyög hogy amikor lecsukom beleér az aljába.Na megjött a szervízből másodjára-is a teló mert elsőre nem sikerűlt nekik megcsinálni a lötyögést és át sem vettem küldtem vissza.Akkor megígérték hogy soron kívűl meg lessz javítva,szóval ma megkaptam a 4hónapos telefonomat /ami 3 hónapig a szervízben volt/ és ugyanúgy lötyög mint elötte.Azért a garijegyre nem felejtették el ráírni ismételten az alkatrész cserét :duhos2: Ma nem tudtam elérni a reklamációs osztályt holott nagyon sokszor hívtam őket :no: A sok elnézést kérünkön kívűl nem csináltak semmit a három hónap alatt a telefonna csak a kameravédőt cserélték ki rajta,mert a szoftverből is a régit rakták vissza.A három hónap alatt végíg azt mondták hogy a jövőhéten kész lessz mert főalkatrészt kell benne cserélni és még nem érkezett meg.A kameravédő és a szoft frissítés mióta főalkatrész? :stupid: Ami az lett volna azt persze nem csinálták meg rajta!Azt hiszem holnap beszélek velük ismételten és ha nem találnak megoldást azonnal akkor fogok egy ügyvédet és beperelem őket mert én élni fogok a jogaimmal :smartass:
Na ezt a kis szösszenetet csak azért írtam le hogy mindenki okuljon,nem szabad bedőlni az ígérgetéseiknek :duhos2:
Most hívott a Nokia!
A reklamációs osztályról jött a hívás,hogy rendben van-e a telefon :wacko:
Elmondtam a hölgynek,hogy állunk most ha van azzonnali megoldás akkor beadom mégegyszer a szervízbe,ha nincs akkor perelek :ehes:
Rendesen könyörgött hogy ne tegyem,utánnanéz mit tudnak tenni hogy elkerüljék a pereskedést és visszahív :D
Nem hiszem hogy bármitis kitudnának találni de ki tudja :otlet: Én már nem hiszek nekik :duhos2:
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nylacika »

gyuluskaje írta:Most hívott a Nokia!
A reklamációs osztályról jött a hívás,hogy rendben van-e a telefon :wacko:
Elmondtam a hölgynek,hogy állunk most ha van azzonnali megoldás akkor beadom mégegyszer a szervízbe,ha nincs akkor perelek :ehes:
Rendesen könyörgött hogy ne tegyem,utánnanéz mit tudnak tenni hogy elkerüljék a pereskedést és visszahív :D
Nem hiszem hogy bármitis kitudnának találni de ki tudja :otlet: Én már nem hiszek nekik :duhos2:
Szerencsés vagy, hogy egyáltalán hívtak. Ma beszéltem velük. Azért egy kicsit megnyugtattak, mert közölték, hogy dec. 23 óta a tegnapi napon beérkezett a telefon a szervizbe! Hajrá Nokia! Még jó, hogy azt mondták, hogy a két ünnep között műxik a szerviz! Holnap én is a peres leveleket kezdem, immáron második alkalomra. Múltkor végül cseréltek, de megint elölről kezdeni... Hát, a f@szom tele van!
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nsee »

nylacika írta: Szerencsés vagy, hogy egyáltalán hívtak. Ma beszéltem velük. Azért egy kicsit megnyugtattak, mert közölték, hogy dec. 23 óta a tegnapi napon beérkezett a telefon a szervizbe! Hajrá Nokia! Még jó, hogy azt mondták, hogy a két ünnep között műxik a szerviz! Holnap én is a peres leveleket kezdem, immáron második alkalomra. Múltkor végül cseréltek, de megint elölről kezdeni... Hát, a f@szom tele van!
Már egyszer kicserélték és az is megadta magát? :shock:

Minap nyomirgáltam egy ilyen telót és nagyon zavart, hogy mindig a második "bökésre" reagált a kiválasztott funkcióra. Ennek így kell működnie?
Azt viszont nem volt alkalmam tesztelni, hogy milyen a netezés vele mert lehet váltanom kell, mert nem leszek asztali gép közelében és muszáj netkapcsolatot tartanom. A laptop még szóba jöhet, de nem tudok még dönteni melyik készülék legyen.
(Aztán a nagy kérdés melyik szolgáltatót válasszam? :hmm2: )
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nsee 2010-01-05 kedd 18:59:06-kor.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
Extreme
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 17:22:19
Készüléktípus: hTC Desire HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Extreme »

Srácok nemtudom h hol laktok de felétek nagyon tré emberek vannak a szervízbe. Azt javaslom ha ott nem csinálják meg vigyétek el másik helyre hátha ott sikerrel jártok. ;)
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”