Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nylacika »

Necc írta:Kész.

http://necc86.extra.hu/nevjegy_frissito.zip

Tartalmazza a forrást is.


Használat:
1) Feltelepíted, szignózni nem kell.
2) Elindítod a programot, a legelején bekéri a körzetszámot. Ide értelemszerűen 20/30/70 egyikét írod. Hülyeség elleni védelem itt van (azaz nem írhatsz 21 -et, vagy számot szóközzel, vagy szöveget.
3) Lefut a program, kiírja hogy melyik telefonszámokat frissítette.

Korlátozások:
A program minden 7 számjegyű adott rekordot (csak telefonszámot tartalmazó rekordot cserél le, azaz ha a megjegyzésbe szám szerepel, nem nyúl hozzá) lecserél, szelektáció nélkül!
Sok ember nevében, köztük az enyémben is, köszönöm! :taps1:
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Necc »

Hmmm úgy döntöttem befejezem rendesen a programot.
Arra kérnék mindenkit, hogy ne publikálja addig amíg a végleges változat el nem készül!

Megcélzott fejlesztések:
- GSM infóból kinyerni a szolgáltatót, és előre beírni a körzetszámot (a felhasználónak csak nyugtáznia kell az OK gombbal, vagy szükség esetén kézzel javítani)
- A javított kontakt nevének a kijelzése a szám előtt
- Telepítés utáni automatikus programindítás
- Logfájl készítése
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
attilaposa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-05-05 kedd 20:07:12
Készüléktípus: N900
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: attilaposa »

Szia,
nagyon jó ötlet, de az lenne az igazi, ha a 0620 vagy 0630 stb kezdetű számokat is le tudná cserélni +36...-ra.
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Necc »

A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
sarkan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-09-05 szomb. 09:15:29
Készüléktípus: Nokia N97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: sarkan »

Letöltöttem, indítottam, számok átírva.

Köszönöm.
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: moco »

Necc írta:
moco írta:lenne ötletem. csak v2-re van olyan progi, ami átírja az összes telószámot +36-ra......:)
Kész.Tartalmazza a forrást is.........
apppááááám! :Notworty: ez igen! köszi :D
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
gyuluskaje
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-01-24 szomb. 18:47:27
Készüléktípus: Sam Galaxy S XXJVK-XXJVK-XXJVK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: gyuluskaje »

Sziasztok!

Talán emlékeztek rá beadtam 2009.10.12-én az n97-est a szervízbe hogy,cseréljenek rajta kameravédőt
csináljanak egy szoft frissítést és csinálják meg a kijelző mechanikát mert az eggyik fele úgy lötyög hogy amikor lecsukom beleér az aljába.Na megjött a szervízből másodjára-is a teló mert elsőre nem sikerűlt nekik megcsinálni a lötyögést és át sem vettem küldtem vissza.Akkor megígérték hogy soron kívűl meg lessz javítva,szóval ma megkaptam a 4hónapos telefonomat /ami 3 hónapig a szervízben volt/ és ugyanúgy lötyög mint elötte.Azért a garijegyre nem felejtették el ráírni ismételten az alkatrész cserét :duhos2: Ma nem tudtam elérni a reklamációs osztályt holott nagyon sokszor hívtam őket :no: A sok elnézést kérünkön kívűl nem csináltak semmit a három hónap alatt a telefonna csak a kameravédőt cserélték ki rajta,mert a szoftverből is a régit rakták vissza.A három hónap alatt végíg azt mondták hogy a jövőhéten kész lessz mert főalkatrészt kell benne cserélni és még nem érkezett meg.A kameravédő és a szoft frissítés mióta főalkatrész? :stupid: Ami az lett volna azt persze nem csinálták meg rajta!Azt hiszem holnap beszélek velük ismételten és ha nem találnak megoldást azonnal akkor fogok egy ügyvédet és beperelem őket mert én élni fogok a jogaimmal :smartass:
Na ezt a kis szösszenetet csak azért írtam le hogy mindenki okuljon,nem szabad bedőlni az ígérgetéseiknek :duhos2:
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nylacika »

gyuluskaje írta:Sziasztok!

Talán emlékeztek rá beadtam 2009.10.12-én az n97-est a szervízbe hogy,cseréljenek rajta kameravédőt
csináljanak egy szoft frissítést és csinálják meg a kijelző mechanikát mert az eggyik fele úgy lötyög hogy amikor lecsukom beleér az aljába.Na megjött a szervízből másodjára-is a teló mert elsőre nem sikerűlt nekik megcsinálni a lötyögést és át sem vettem küldtem vissza.Akkor megígérték hogy soron kívűl meg lessz javítva,szóval ma megkaptam a 4hónapos telefonomat /ami 3 hónapig a szervízben volt/ és ugyanúgy lötyög mint elötte.Azért a garijegyre nem felejtették el ráírni ismételten az alkatrész cserét :duhos2: Ma nem tudtam elérni a reklamációs osztályt holott nagyon sokszor hívtam őket :no: A sok elnézést kérünkön kívűl nem csináltak semmit a három hónap alatt a telefonna csak a kameravédőt cserélték ki rajta,mert a szoftverből is a régit rakták vissza.A három hónap alatt végíg azt mondták hogy a jövőhéten kész lessz mert főalkatrészt kell benne cserélni és még nem érkezett meg.A kameravédő és a szoft frissítés mióta főalkatrész? :stupid: Ami az lett volna azt persze nem csinálták meg rajta!Azt hiszem holnap beszélek velük ismételten és ha nem találnak megoldást azonnal akkor fogok egy ügyvédet és beperelem őket mert én élni fogok a jogaimmal :smartass:
Na ezt a kis szösszenetet csak azért írtam le hogy mindenki okuljon,nem szabad bedőlni az ígérgetéseiknek :duhos2:
Én elértem ma őket. Két hete ott pihen a kicsike, mert elfelejtették, hogy téli szünet van a szervizben. Persze megint ígértek fűt-fát. Szerintem nekem is a per be fog játszani, mert nekem egy hónapos és összesen egy hetet volt nálam a telefon...
2ma
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-05-19 kedd 19:09:22
Készüléktípus: N900+6650+X3-02+HTC Hero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: 2ma »

nylacika írta:
gyuluskaje írta:Sziasztok!

Talán emlékeztek rá beadtam 2009.10.12-én az n97-est a szervízbe hogy,cseréljenek rajta kameravédőt
csináljanak egy szoft frissítést és csinálják meg a kijelző mechanikát mert az eggyik fele úgy lötyög hogy amikor lecsukom beleér az aljába.Na megjött a szervízből másodjára-is a teló mert elsőre nem sikerűlt nekik megcsinálni a lötyögést és át sem vettem küldtem vissza.Akkor megígérték hogy soron kívűl meg lessz javítva,szóval ma megkaptam a 4hónapos telefonomat /ami 3 hónapig a szervízben volt/ és ugyanúgy lötyög mint elötte.Azért a garijegyre nem felejtették el ráírni ismételten az alkatrész cserét :duhos2: Ma nem tudtam elérni a reklamációs osztályt holott nagyon sokszor hívtam őket :no: A sok elnézést kérünkön kívűl nem csináltak semmit a három hónap alatt a telefonna csak a kameravédőt cserélték ki rajta,mert a szoftverből is a régit rakták vissza.A három hónap alatt végíg azt mondták hogy a jövőhéten kész lessz mert főalkatrészt kell benne cserélni és még nem érkezett meg.A kameravédő és a szoft frissítés mióta főalkatrész? :stupid: Ami az lett volna azt persze nem csinálták meg rajta!Azt hiszem holnap beszélek velük ismételten és ha nem találnak megoldást azonnal akkor fogok egy ügyvédet és beperelem őket mert én élni fogok a jogaimmal :smartass:
Na ezt a kis szösszenetet csak azért írtam le hogy mindenki okuljon,nem szabad bedőlni az ígérgetéseiknek :duhos2:
Én elértem ma őket. Két hete ott pihen a kicsike, mert elfelejtették, hogy téli szünet van a szervizben. Persze megint ígértek fűt-fát. Szerintem nekem is a per be fog játszani, mert nekem egy hónapos és összesen egy hetet volt nálam a telefon...
én még mondja valaki,hogy a nokia nem connecting people...találkozások a tárgyalóteremben... :D

hihetetlen,hogy a mai világban az embernek mindenért 35ször kell szólnia,amit kifizetett reklamálnia,és mindenki mindenhol le akarja húzni... :angry:
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nylacika »

2ma írta:én még mondja valaki,hogy a nokia nem connecting people...találkozások a tárgyalóteremben... :D

hihetetlen,hogy a mai világban az embernek mindenért 35ször kell szólnia,amit kifizetett reklamálnia,és mindenki mindenhol le akarja húzni... :angry:
Ez jó, sajnos kínomban már csak röhögni tudok rajta! :whaaa:
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”