Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Szabo01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-07 hétf. 19:10:44
Készüléktípus: Samsung i9100
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Szabo01 »

Necc, köszönöm a segítséget!
csokka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 23:03:47
Készüléktípus: htc desire hd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: csokka »

john33 írta:Sziasztok, annyit szeretnék kérdezni, hogy melyik jó videó-konvertáló progi létezik az N97-hez :?2:
A készüléken fennt van a Smart Movie 4.15-ösöe, viszont a Smart Movie Converter 4.00-ás van a PC-n, ami maximum 320*240-es felbontásra tud konvertálni (ami az N95-ösömhöz tökéletes, de az N97-eshez kevés :cry: ).

Ki mivel konvertál N97-re, illetve a lejátszó Smart Movie vagy Core Player legyen?

Köszönöm előre is a segítéget :!:

sztem a format factory a legjobb választás. próbáld ki...ingyenes program, magyarul is elérhető!
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nylacika »

csokka írta:
john33 írta:Sziasztok, annyit szeretnék kérdezni, hogy melyik jó videó-konvertáló progi létezik az N97-hez :?2:
A készüléken fennt van a Smart Movie 4.15-ösöe, viszont a Smart Movie Converter 4.00-ás van a PC-n, ami maximum 320*240-es felbontásra tud konvertálni (ami az N95-ösömhöz tökéletes, de az N97-eshez kevés :cry: ).

Ki mivel konvertál N97-re, illetve a lejátszó Smart Movie vagy Core Player legyen?

Köszönöm előre is a segítéget :!:

sztem a format factory a legjobb választás. próbáld ki...ingyenes program, magyarul is elérhető!
Én is azt használom. Az 5800 topic első oldalán le vannak írva a beállítások, azokkal tökéletes filmet lehet konvertálni.
Szabo01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-07 hétf. 19:10:44
Készüléktípus: Samsung i9100
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Szabo01 »

Most olvastam, hogy van s60v5-ös mobilokra skyfire böngésző. Valaki kipróbálta már? Próbáltam telepíteni, de azt írja, hogy tanúsítvány hiba. Ez azért van, mert szignózni kell?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Szabo01 írta:Most olvastam, hogy van s60v5-ös mobilokra skyfire böngésző. Valaki kipróbálta már? Próbáltam telepíteni, de azt írja, hogy tanúsítvány hiba. Ez azért van, mert szignózni kell?
Igen azért van.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Necc »

nylacika írta:Én is azt használom. Az 5800 topic első oldalán le vannak írva a beállítások, azokkal tökéletes filmet lehet konvertálni.
Elolvastam, és hatalmas hülyeségek vannak beírva oda! Természetesen nézhető film jön ki a futószalag végéről, de AAC hangsáv esetén 128kbps is bőségesen elég, 44100Hz kíséretével! Nincs az a telefon, ami 48KHz -es hangot adna ki magából (még bedugott, méregdrága (fél)stúdiófülessel se lenne hallható!), és a videó bitrátának 800Kbps kevés N97 esetén, nyugodtan fel lehet tornászni 1000Kbps -re (nagyobb kijelzőn jobban látszódik a képminőség).

Forrásfájlnak 720p szabványnak megfelelő videót ajánlok, ellenkező esetben csak virtualdub-bal szedd ki, konvertáld át, majd illeszd vissza a hangsávot, felesleges még a videót is kódolgatni mócsing 1-2 CDs AVI-k esetén.

Ha 1x lesz rá időm, akkor készítek majd egy részletesebb leírást.
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nylacika »

Necc írta:
nylacika írta:Én is azt használom. Az 5800 topic első oldalán le vannak írva a beállítások, azokkal tökéletes filmet lehet konvertálni.
Elolvastam, és hatalmas hülyeségek vannak beírva oda! Természetesen nézhető film jön ki a futószalag végéről, de AAC hangsáv esetén 128kbps is bőségesen elég, 44100Hz kíséretével! Nincs az a telefon, ami 48KHz -es hangot adna ki magából (még bedugott, méregdrága (fél)stúdiófülessel se lenne hallható!), és a videó bitrátának 800Kbps kevés N97 esetén, nyugodtan fel lehet tornászni 1000Kbps -re (nagyobb kijelzőn jobban látszódik a képminőség).

Forrásfájlnak 720p szabványnak megfelelő videót ajánlok, ellenkező esetben csak virtualdub-bal szedd ki, konvertáld át, majd illeszd vissza a hangsávot, felesleges még a videót is kódolgatni mócsing 1-2 CDs AVI-k esetén.

Ha 1x lesz rá időm, akkor készítek majd egy részletesebb leírást.
Azt többen megköszönnék, köztük én is!
Avatar
cecinho
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2009-07-05 vas. 21:08:55
Készüléktípus: N97 Black
Tartózkodási hely: Szombathely, Sopron
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: cecinho »

nylacika írta:Azt többen megköszönnék, köztük én is!
Ennek én is nagyon örülnék. Talán nem kéne annyit szenvedni végre a nyűgös-bajos konvertálgatásokkal...
Reméljük Necc inkább előbb lesz időd, mint utóbb...
Én már most megköszönöm előre!
SGS2
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Necc »

cecinho írta:
nylacika írta:Azt többen megköszönnék, köztük én is!
Ennek én is nagyon örülnék. Talán nem kéne annyit szenvedni végre a nyűgös-bajos konvertálgatásokkal...
Reméljük Necc inkább előbb lesz időd, mint utóbb...
Én már most megköszönöm előre!
Túl sokmindent ígértem már a népnek, és ebből eddig alig valósult meg valami... félek csak az utóbb jöhet szóba. :whistle:
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nsee »

Necc írta:
cecinho írta:
nylacika írta:Azt többen megköszönnék, köztük én is!
Ennek én is nagyon örülnék. Talán nem kéne annyit szenvedni végre a nyűgös-bajos konvertálgatásokkal...
Reméljük Necc inkább előbb lesz időd, mint utóbb...
Én már most megköszönöm előre!
Túl sokmindent ígértem már a népnek, és ebből eddig alig valósult meg valami... félek csak az utóbb jöhet szóba. :whistle:
Off: Akkor indulhatsz a választásokon :whaaa: :D
On: Az a lényeg, hogy segítesz! :Notworty:
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”