Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

MR007 írta:
kokesz82 írta:
hjocco írta:Nekem a zenét is videót is simán játsza.Külön mappába raktam és onnan fut.Ellenben hiányolom az iránypotot(helyzetmeghatározás)ami az elöző telókban benne van(95-96-97).És a wlant néha jó lenne, ha kilehetne kapcsolni.( én nem tudtam)Remélem ezekre majd lesz valami megoldás.(vagy már van?)
Ezektől eltekintve egy nagyon jó kis teló.Imádom. :taps1:
nálam ki lehet kapcsolni a wlan-t , én ugy szoktam hogy kiraktam a foképernyore a wlan widget-et és onnan ki lehet kapcsolni , és nem kapcsol vissza (persze csak akkor ha nem használsz valami progit ami használja a netet) ;)
Nálam is kint van a wlan widget, de nem kínál kikapcsolási lehetőséget. Egy telefonról beszélünk? :D
Tehát a nyitott alkalmazásoknál minden zárva. :wacko: Hittem én.De ennek ellenére mégis csak futott progi amihez kellett a wlan,ezért nem tudtam kikapcsolni(kapcsolatbontás után ismét vissza kapcs) :hmm2: .Most láttam viszont az opciók alatt: Webeszközök offl.módban kapcsolása után símán kikapcsolható a wlan. :taps2:
Avatar
Deadpool
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2010-11-23 kedd 17:49:27
Készüléktípus: Nokia N8-00 Dark-Grey
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Karcag
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Filmekhez srt felíratot kezel az N8? Esetleg valami megoldás rá?
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Nem kezel feliratokat. Rá kell égetni a filmre a feliratot.
Avatar
MR007
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 18:57:58
Készüléktípus: Nokia 808 PureView + N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MR007 »

Mivel már vagyunk egy páran ezért megpróbálkozom egy kéréssel. Ha vkinek véletlenül sikerül egy külső merevlemezt használatra bírni a telóval, az írja már le hogy hogyan is van, és a vinyó adatait, mert vennék egy olyat. De csak ha tuti hogy jó hozzá. A videót gondolom mindenki ismeri róla. Kell hogy legyen vmi valóságalapja a dolognak. Egyébként az egérnél kiderült hogy van amelyik jó és van amelyik rossz hozzá. A minél egyszerűbb, úgy is mondanám a minél gagyibb, pl... általában a laptophoz vásárolt kis világítós egerek azok szerintem jók. Már korábban írtam egy példát. Én erre jöttem rá eddig. :yes:
gabipaci
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 15:10:50
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gabipaci »

MR007 írta:Mivel már vagyunk egy páran ezért megpróbálkozom egy kéréssel. Ha vkinek véletlenül sikerül egy külső merevlemezt használatra bírni a telóval, az írja már le hogy hogyan is van, és a vinyó adatait, mert vennék egy olyat. De csak ha tuti hogy jó hozzá. A videót gondolom mindenki ismeri róla. Kell hogy legyen vmi valóságalapja a dolognak. Egyébként az egérnél kiderült hogy van amelyik jó és van amelyik rossz hozzá. A minél egyszerűbb, úgy is mondanám a minél gagyibb, pl... általában a laptophoz vásárolt kis világítós egerek azok szerintem jók. Már korábban írtam egy példát. Én erre jöttem rá eddig. :yes:
http://www.seagate.com/www/en-us/produc ... _portable/
1TB USB HDD-t nem ismeri fel, azt írja ki, hogy hibás.
Egérben viszont nem osztom a nézeted, nekem Performance MX és MX Revolution egereim vannak (Logitech) és mindkettőt gond nélkül viszi. Pedig nem mondanám alsó kategóriásnak egyiket sem :D
bgergo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-25 vas. 23:35:52
Készüléktípus: N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bgergo »

Tud valaki mondani valami jó ftp kliens progit? A gyári "távoli meghajtó"-n nem lehet beállítani ftp címet.
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Salmi »

bgergo írta:Tud valaki mondani valami jó ftp kliens progit? A gyári "távoli meghajtó"-n nem lehet beállítani ftp címet.
Sic Ftp. Még S60v3-as, de működik S^3-on is.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Nem tudom láttátok-e már, de hátha van benne valami hasznos is.
67 tipp N8-hoz (angol).

De lehet csak olyanok lesznek benne, ami benne van a használatiban is. :D
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Miért lenne alapműveltség? Szerinted aki ilyen eladónak dolgozik (általában csajok) azok megtehetik, hogy 150 ezres telóval rohangáljanak? nem kell vizsgázniuk mindenféle telefontípusból mibe mit hogyan kell csinálni... :D
Az felháborító, hogy nem tudnak gépírni... 1 ujjal pötyög a többség na ez katasztrófa... ott állnak ezren a boltba és egy ujjal pötyögi be az adatokat.... feláll a szőr a hátamon :D
Amúgy is ott a kézikönyv... aki nem tudja használni a telfonját akkor olvassa el a kézikönyvet :D

hogy kicsit n8 is legyen: ti milyen programokat használtok? kijöttem a rutinból... x-plre van fenn spb időjárás progija és a slic msn-re... ja meg opera 10 ennyi :D
Nektek mi van telepítve?
GPS-ből ki melyiket használja? :)
Játékok mik vannak fenn?
Kép
Kép
Avatar
Roland
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 14:33:15
Készüléktípus: Lumia 800 + BB Z10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Roland »

-Dr-Strust-: X-plore, Opera Mobil, Opera Mini nálam alap. Feltettem még a Panorama progit, meg a Swype-t is (nagyon jó, kár, hogy nem tud magyarul). Navigációnak csak a Térképek van fent, mást még nem próbáltam. Játék: NFS Shift, Angry Birds.
Előzőn több mindent kipróbáltam de ezek azok amiket használok, így csak ezeket tettem fel (eddig). Meg van még a Shazam, de azzal kapcsolatban leírtam a problémám.

:?3: Tudnátok ajánlani MSN progit és Sudokut?
...::: Nokia Lumia 800 Cyan & BlackBerry 9360 :::...
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”