Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Necc »

nylacika írta:
Szabo01 írta:Nekem aztán írhatod:D Sokat nem mondtál ezzel az NSS-el Meg NSU-val:)
Ha 2 év Nokia garis a telefonod, akkor nyugodtan frissítsd NSU-val. Ezért találták ki, hogy otthon a fotelban meg tudd csinálni.
Bolti garira is érvényes az NSU -val történt firmware frissítés (1 év bolti, 2 év szoftvergarancia).
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nylacika »

Necc írta:
nylacika írta:
Szabo01 írta:Nekem aztán írhatod:D Sokat nem mondtál ezzel az NSS-el Meg NSU-val:)
Ha 2 év Nokia garis a telefonod, akkor nyugodtan frissítsd NSU-val. Ezért találták ki, hogy otthon a fotelban meg tudd csinálni.
Bolti garira is érvényes az NSU -val történt firmware frissítés (1 év bolti, 2 év szoftvergarancia).
Úgy-úgy! Ezt kifelejtettem! :taps1:
Szabo01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-07 hétf. 19:10:44
Készüléktípus: Samsung i9100
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Szabo01 »

Köszönöm, közben már én is rájöttem mi az az NSU :D
Szabo01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-07 hétf. 19:10:44
Készüléktípus: Samsung i9100
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Szabo01 »

Frissítettem a szoftvert! Azt szeretném kérdezni, hogy most felrakott valamilyen időjárásos programot és állandóan fellép magától a wlan-ra. A wlannál már beállítottam, hogy csak rákérdezés után lépjen fel, de így is magától fellép. Hol tudom beállítani azt, hogy csak akkor lépjen fel ha én akarom?
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nylacika »

Szabo01 írta:Frissítettem a szoftvert! Azt szeretném kérdezni, hogy most felrakott valamilyen időjárásos programot és állandóan fellép magától a wlan-ra. A wlannál már beállítottam, hogy csak rákérdezés után lépjen fel, de így is magától fellép. Hol tudom beállítani azt, hogy csak akkor lépjen fel ha én akarom?
[Jump][/Jump]
Vedd ki a főképernyőről, vagy a programban állítsd be, hogy ne akarjon folyton csatlakozni, hanem csak akkor, ha te akarod.
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Necc »

Szabo01 írta:Frissítettem a szoftvert! Azt szeretném kérdezni, hogy most felrakott valamilyen időjárásos programot és állandóan fellép magától a wlan-ra. A wlannál már beállítottam, hogy csak rákérdezés után lépjen fel, de így is magától fellép. Hol tudom beállítani azt, hogy csak akkor lépjen fel ha én akarom?
Kézikönyv! (De már a beépített súgó olvasgatása is rávihet a válaszra.)
Ha nem boldogulsz, akkor meló után készíthetek egy rövid videót arról, hogy kell beállítani.
nylacika írta:Vedd ki a főképernyőről, vagy a programban állítsd be, hogy ne akarjon folyton csatlakozni, hanem csak akkor, ha te akarod.
Sajna nem ez a helyes válasz. Ezzel csak a főképernyő internet hozzáférését tiltod le, és nem az adott WLAN hozzáférési pont kézi csatlakozását. Ha egy másik alkalmazás fut, ami ugyanúgy igényli a net hozzáférést (és értelemszerűen nem látható a főképernyőn) akkor csatlakozni fog a telefon a WLAN hálózatra ugyanúgy.
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
speedy27
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-03-18 szer. 18:02:00
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: speedy27 »

Sziasztok!

Amikor megjelent a t-mobilnál mindjárt meg is vettem a telót, azóta nem is volt vele semmi gondom. De utóbbi pár napban sem a hívógomb, sem az elutasító gomb nem akar rajta működni. Sem hívásoknál (persze feloldott billentyűzárral), sem amúgy, eddig pl. a hívógombbal bejött a hívásnapló. Semmi reakció ha "megnyomom". A menü gomb és a többi érintős rész is megfelelően működik. A legújabb t-mobile-os telóra elérhető szoftver van rajta (v 20.0.019). Persze még garanciás, de ha valakinek van valami ötlete segíthetne.
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

speedy27 írta:Sziasztok!

Amikor megjelent a t-mobilnál mindjárt meg is vettem a telót, azóta nem is volt vele semmi gondom. De utóbbi pár napban sem a hívógomb, sem az elutasító gomb nem akar rajta működni. Sem hívásoknál (persze feloldott billentyűzárral), sem amúgy, eddig pl. a hívógombbal bejött a hívásnapló. Semmi reakció ha "megnyomom". A menü gomb és a többi érintős rész is megfelelően működik. A legújabb t-mobile-os telóra elérhető szoftver van rajta (v 20.0.019). Persze még garanciás, de ha valakinek van valami ötlete segíthetne.
Hard resettel probalkoztal? Vagy ujra rakni rajta a szoftvert. Ha ez sem segit akkor majd garanciaban megcsinaljak!
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Szabo01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-07 hétf. 19:10:44
Készüléktípus: Samsung i9100
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: Szabo01 »

Azzal én is próbálkoztam, hogy kiveszem a főképernyőről, de ugyan úgy ment a Wlan. Most kikapcsoltam, de ha felmegyek a wlanra, akkor nem lép le magától mint eddig(ha bezártam az internetet akkor automatikusan kilépett a Wlanból) de most az az időjárásos program miatt, nem kapcsolódik le róla.
Melyik súgóra gondolsz? Az időjárásos program súgójára? Mert azt néztem, de nem magyar én meg nem igazán tudok angolul.
speedy27
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-03-18 szer. 18:02:00
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: speedy27 »

maggi_1886 írta:
speedy27 írta:Sziasztok!

Amikor megjelent a t-mobilnál mindjárt meg is vettem a telót, azóta nem is volt vele semmi gondom. De utóbbi pár napban sem a hívógomb, sem az elutasító gomb nem akar rajta működni. Sem hívásoknál (persze feloldott billentyűzárral), sem amúgy, eddig pl. a hívógombbal bejött a hívásnapló. Semmi reakció ha "megnyomom". A menü gomb és a többi érintős rész is megfelelően működik. A legújabb t-mobile-os telóra elérhető szoftver van rajta (v 20.0.019). Persze még garanciás, de ha valakinek van valami ötlete segíthetne.
Hard resettel probalkoztal? Vagy ujra rakni rajta a szoftvert. Ha ez sem segit akkor majd garanciaban megcsinaljak!
Szoftvert újra raktam már, úgy sem volt jó, hard resetet mindjárt megpróbálom úgysem megy akkor irány a szervíz, mert gondolom más már nincs.

Kössz!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”