Nokia N97 mini

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: potter55 »

jredling írta:Köszi a gyors választ!
Sajnos T-Mobilos a telefon és 2év Nokiás gari van rá! :(
Legfőképp a csengőhang hiba miatt szeretném frissíteni...nincs esetleg arra valami más megoldás a frissítésen kívül, hogy ne
álljon vissza a gyári csengőhangra?
Szerintem nincs. :(
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
feherb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 08:44:36
Készüléktípus: E71
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: feherb »

Sziasztok!

Nektek is produkál olyat, hogy a főképernyő eltűnik? Ha lépek ki a menüből, akkor néha nem a főképernyő fogad, hanem egy üres képernyő, (nem olyan mint amikor a tartalmat elrejtem, mert óra és dátum se látszik). Ha a menü gombot megnyitom, akkor ki tudom választani a főképernyőt, de kb. úgy néz ki, mintha akkor indítanám ela telefont. Ha visszajön a menű, néha eltűnik a wlan varázsló is, de talán nem mindíg.
Avatar
Rem-X
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2010-02-11 csüt. 12:42:07
Készüléktípus: HTC Desire
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Rem-X »

Jaj gyerekek nagy a baj... segítsééééég!

Laci egyik főzött romja volt a telcsimen de most mivel eladom vissza akartam tenni rá egy eredetit... Minden úgy csináltam ahogy itt is le van írva , de most úgy néz ki, hogy a telefon egy újraindítás után egyáltalán nem talál szogáltatót!!!!! jaaaaaj! Segítsen valaki!

Köszi előre is!
ejiaksuc
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009-09-06 vas. 17:35:42
Készüléktípus: Htc sensation
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: ejiaksuc »

hard reset esetleg...
nem tom csak segíteni próbálok
nekem is volt ilyesmi csak én láma módon amikor megvettem a telót
már tettem is fel az új szoftra a régi főzött romot,de kb 12 óra alatt felélesztettem:):)
Avatar
Rem-X
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2010-02-11 csüt. 12:42:07
Készüléktípus: HTC Desire
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Rem-X »

Én is először véletlenül "downgradeltem" akkor nem is indult el... de aztán sikerült feltenni rá a 12-es új szoftot.... most elindul minden jól meg is találja a telenort, rá is regisztrál de nem lehet telefonálni és a telefont sem érik el...... SEGÍÍTTSSÉÉÉGG!!!

Huhhhhhhh! most beleraktam egy új kártyát egy ismételt 12-es softtal való flash után és úgy néz ki tudok telefonálni és hívni is tudnak..... aahhhhhh :bolond2:
Avatar
sheffy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010-08-19 csüt. 11:43:58
Készüléktípus: HTC Touch Pro 2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: sheffy »

potter55 írta:
jredling írta:Köszi a gyors választ!
Sajnos T-Mobilos a telefon és 2év Nokiás gari van rá! :(
Legfőképp a csengőhang hiba miatt szeretném frissíteni...nincs esetleg arra valami más megoldás a frissítésen kívül, hogy ne
álljon vissza a gyári csengőhangra?
Szerintem nincs. :(
Sokat olvastam a telefon topicját révén csak pár hete van minim.
Én gyárilag 12-es szoftal vettem, semmilyen problémám nincsen a készülékkel. Az általatok sokat említett "vissza áll a gyári csengőhangra" hiba nincsen, a készülék minden hívást jelez, és azon a csengőhangon amit én beállítottam neki, ezek mp3 fájlok és a készülék 8 gigás memóriáján vannak.
Az opera valóban néha kilép magától vagy befagy de én azt több órányi folyamatos böngészésnél produkálta.
Az akkumulátorral megvagyok elégedve, folyamatos 3G kapcsolat és internet mellett másfél napig simán bírja a készülék net nélkül 2-3 napot is elmegy telefonálástól függően, ha több órányit telefonálok, és 2-3 órát internetezek vele így megy el 1 napot és este fel kell rakjam tölteni.
Szerintem szépen szól, egyetlen egy problémám van a telefonnal ha megnyomom a kijelzőt a hangszóró (amit a füledhez teszel hívás közben) halkan "nyöszörög" csak csendben hallható de pölö mikor éjszaka használom a telefont nagyon idegesítő, de nem tudom ez milyen jellegű probléma.
Bár a készülék garanciális nem kívánom beadni javításra mert egyrészt úgyse foglalkoznának vele másrészt nekem a munkámhoz kell a telefon és nem tudom nélkülözni 1 hétre sem.

Remélem tudtam segíteni másoknak és frissítsetek bátran a 12-es szoftre mert eddig én semmilyen problémát nem tapasztaltam vele.
Amiket említettek azokból egyikkel sem találkoztam.
Avatar
rolihood
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 18:25:04
Készüléktípus: SGS5 + NEXUS 7 2013
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 35 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: rolihood »

sheffy írta: Én gyárilag 12-es szoftal vettem, semmilyen problémám nincsen a készülékkel. Az általatok sokat említett "vissza áll a gyári csengőhangra" hiba nincsen, a készülék minden hívást jelez, és azon a csengőhangon amit én beállítottam neki, ezek mp3 fájlok és a készülék 8 gigás memóriáján vannak.
Igen valóban a 12-es szoftverben már orvosolva lett a gond:
Kép
Samsung Galaxy S5 4.4.2 + NEXUS 7 2013 4.4.2
szabokareszka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 14:54:23
Készüléktípus: n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: szabokareszka »

Sziasztok! Na megint bosszant a minim. Nem tudom miért de időnként kb 2 hetente rájön a hülyeség. Naponta többször csak úgy újraindul és ezt teszi kb 2 napon át majd 2 hétig megint jó! Tegnap éjjel kb 50 %-os töltöttség mellet letettem,hogy majd ébreszt reggel és szerencsére magamtól ébredtem de a telefon teljesen le volt merülve és kikapcsolt állapotban figyelt. be sem lehetett kapcsolni csak töltés után. Ilyet először tapasztaltam. Ha szívózik továbbállok valamilyen android irányába.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

szabokareszka írta:Sziasztok! Na megint bosszant a minim. Nem tudom miért de időnként kb 2 hetente rájön a hülyeség. Naponta többször csak úgy újraindul és ezt teszi kb 2 napon át majd 2 hétig megint jó! Tegnap éjjel kb 50 %-os töltöttség mellet letettem,hogy majd ébreszt reggel és szerencsére magamtól ébredtem de a telefon teljesen le volt merülve és kikapcsolt állapotban figyelt. be sem lehetett kapcsolni csak töltés után. Ilyet először tapasztaltam. Ha szívózik továbbállok valamilyen android irányába.
Szia!

Phoenix-el kéne újratenni a telót, ha ugyanúgy csinálja, akkor szerviz sajna.... :roll:
piton900
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 23:01:38
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: piton900 »

Sziasztok!

Kis segítségre volna szükségem. A nokia N97 mini telefonom spontán nem reagál a billentyűzár kapcsolóra. Valaki esetleg találkozott-e ezzel a problémával, esetleg valami megoldást tud-e?
Előre is köszönöm! ;)

Python
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”