Nokia N97 mini

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: rydair »

gebri írta:Sziasztok Az lenne a gondom hogy állandóan villog a menü elérhetőségét biztositó gomb.Sajnos nem tudom hogy miért.
Azért villog, mert ezzel jelzi a telefon, hogy életben van még, nem merült le/kapcsolt ki. és ha elmúlasztott hívásod vagy sms-ed van, akkor szaporábban és kettőt villan :) a fentebb említett módon lehet kikapcsolni hogyha ezután sem szeretnéd hogy villogjon.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: rydair »

feherb írta:Annyi kiegészítés az előzőhöz, hogy a telefon néha baromira felmelegszik. Tipikusan ilyen helyzet, amikor szivargyújtóra van dugva, és navigálok. Más telefonknál ilyet még nem tapasztalatam.
Pedig ez normális. Ha izzasztja az ember (pl navigálás) akkor is melegszik egy picit, meg ha töltőn van, még ha nem használod akkor is melegszik. Ha a kettőt csinálod vele egyszerre akkor meg jobban melegszik. Ennyi. Ez normális minden telónál :)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

Sziasztok linkelne nekem valaki akinek Nokia n97 mini fekete teloja van nagyfelbontásu képeket? :D Tudom neten van rengetek de az még is más. Koszi elore is azoknak akik teljesitik kivanságomat :D :Notworty:
Kép
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: rydair »

LaLi_87 írta:Sziasztok linkelne nekem valaki akinek Nokia n97 mini fekete teloja van nagyfelbontásu képeket? :D Tudom neten van rengetek de az még is más. Koszi elore is azoknak akik teljesitik kivanságomat :D :Notworty:
Fekete mármint cherry black? Mert nekem olyanom volt és vannak képeim ha arra gondolsz
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

rydair írta:
LaLi_87 írta:Sziasztok linkelne nekem valaki akinek Nokia n97 mini fekete teloja van nagyfelbontásu képeket? :D Tudom neten van rengetek de az még is más. Koszi elore is azoknak akik teljesitik kivanságomat :D :Notworty:
Fekete mármint cherry black? Mert nekem olyanom volt és vannak képeim ha arra gondolsz
Igen a cherry black-re gondolom tiszta fekete nincs belole ha jol tudom :) max kinai :D
Kép
Avatar
Renzo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009-08-03 hétf. 18:51:17
Készüléktípus: Nokia E 51
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Renzo »

feherb írta:Sziasztok!

Nektek meddig bírja az aku. Én már a szervizen gondolkodom, mert katasztrófálisak az eredmények. Normál használat mellett 24 órát sem bír. Ha az E-71-et így használtam, akkor kb 3 napot ment.

Elkezdtem tesztelni a dolgot: Csináltam egy hardresetet semmit extra programot nem tettem fel, online tartalmat, w-lant, 3g-t kikapcsoltam, csak GSM-hálózatot használok. 3 óránként ránézek a töltöttségre, egyébként lezárva a telefon. 3 percet beszéltem rajta. A lefedettség maximális. A nokia energy profiler fut rajta, az átlagos fogyasztás 14 ma. A műszaki leírás szerint így 310 órát kellene bírnia (13 nap). Ha az átlagos fogyasztából számítomk akkor viszont 3,5 nap jönk ki, és inkább ez felel meg a valóságnak (1200 mah/14ma), úgy, hogy a telefon tényleg készenléti üzemmódban pihizik. A feleségem 6120c-je ugyanakkor, ugyanott, 7ma-t fogyaszt. A különbség (érintőképernyő, wlan, kikapcsolva)

Nektek mi a tapasztalatotok? Mennyit bír normál, és mennyit intenzív használat melett?

Esetleg valaki tudná futtatni az energy profilert egy éjszaka (amikor nyugiban van a telefon), és megírni, hogy mennyi a fogyasztás?
nekem 12 óra ha használom, net. Max 2,5nap ha nem, szerény véleményem, hogy ez a telefon egy igen elb....tt drága hulladék lett, gyenge hard és bugos soft-al, bele kell törődni.
Nokia N97mini
ejiaksuc
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009-09-06 vas. 17:35:42
Készüléktípus: Htc sensation
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: ejiaksuc »

ez csak a te véleményed...én meg vok elégedve vele maximálisan
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: rydair »

ejiaksuc írta:ez csak a te véleményed...én meg vok elégedve vele maximálisan
Dettó.
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
ejiaksuc
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2009-09-06 vas. 17:35:42
Készüléktípus: Htc sensation
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: ejiaksuc »

láttam a főhírekben az új divx playert.
használhatatlan még mindig?
momoboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:48:52
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Tartózkodási hely: Somogy Megye
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: momoboy »

feherb írta:Sziasztok!

Nektek meddig bírja az aku. Én már a szervizen gondolkodom, mert katasztrófálisak az eredmények. Normál használat mellett 24 órát sem bír. Ha az E-71-et így használtam, akkor kb 3 napot ment.

Elkezdtem tesztelni a dolgot: Csináltam egy hardresetet semmit extra programot nem tettem fel, online tartalmat, w-lant, 3g-t kikapcsoltam, csak GSM-hálózatot használok. 3 óránként ránézek a töltöttségre, egyébként lezárva a telefon. 3 percet beszéltem rajta. A lefedettség maximális. A nokia energy profiler fut rajta, az átlagos fogyasztás 14 ma. A műszaki leírás szerint így 310 órát kellene bírnia (13 nap). Ha az átlagos fogyasztából számítomk akkor viszont 3,5 nap jönk ki, és inkább ez felel meg a valóságnak (1200 mah/14ma), úgy, hogy a telefon tényleg készenléti üzemmódban pihizik. A feleségem 6120c-je ugyanakkor, ugyanott, 7ma-t fogyaszt. A különbség (érintőképernyő, wlan, kikapcsolva)

Nektek mi a tapasztalatotok? Mennyit bír normál, és mennyit intenzív használat melett?

Esetleg valaki tudná futtatni az energy profilert egy éjszaka (amikor nyugiban van a telefon), és megírni, hogy mennyi a fogyasztás?
Nekem napközbeni folyamatos bluetooth fülessel két napot bír, kb 1,5 óra hívással ki és bejövő.Folyamatos navigációval kb. 2,5 óra.
De az első héten naponta töltenem kellett.Minden este feltettem reggelig kikapcsolt állapotban.1 hét után "magához tért" és beállt az akksi.
Utána felraktam egy taskman progit és a háttérben futó alkalmazásokat mindíg kilövöm.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”