Nokia N97 mini

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

Kayita írta:Hi! Hol lehet azt beállítani,hogy kiírja a hívó nevét? Mert most minden fogadott ill. nem fogadott hívásomnál a nincs szám szerepel, pedig benne vannak a névjegyzékben.
Előre is köszi a választ. :)
Ha csak a számot írja ki, akkor duplán vannak a telószámok, vagy van belőlük a SIM-en is.
Avatar
sheffy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010-08-19 csüt. 11:43:58
Készüléktípus: HTC Touch Pro 2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: sheffy »

Sziasztok!

Újdonsült mini tulajként lenne egy kérdésem.
Van ugye a telefonkezelésben az automata bill zár, és ott állítható hogy ki vagy be, és mikor kiválasztom hogy be nem ugrik be egy ablak ahol az időt én be tudnám állítani, hanem egyből visszadob a az autóbill főmenüjébe. Korábbi nokiás tapasztalatokból kiindulva bekéne jöjjön egy ablak hogy mennyi idő után szeretném hogy automatán lezárja a bill.t. Valakinek valami ötlete vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Másik, ami furcsaság, hogy az érintőképernyőt használva néha az alsó hangszóróból halk "nyöszörgés" hallható ha pölö a kezem végighúzom a kijelzőn, de nem mindig.
Illetve néha (eddig kétszer találkoztam ezzel) magenta szinű kocka vagy téglalap bukkan fel pár másodperc erejéig, eddig csak üzenet irásnál jött elő.
Szerintetek ha resetelem a készüléket az segítene? Remélem a nokia legalább még egy frissítést ki fog adni ehhez a készülékhez...

Válaszokat előre is köszi! :Notworty:
Kayita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-08-18 szer. 22:28:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Kayita »

Damir írta:
Kayita írta:Hi! Hol lehet azt beállítani,hogy kiírja a hívó nevét? Mert most minden fogadott ill. nem fogadott hívásomnál a nincs szám szerepel, pedig benne vannak a névjegyzékben.
Előre is köszi a választ. :)
Ha csak a számot írja ki, akkor duplán vannak a telószámok, vagy van belőlük a SIM-en is.
Se számot, se nevet nem ír ki. Ha hívnak csak annyit ír ki, hogy hívás. (A sim teljesen üres, a számokból pedig mindkiből csak egy van)
Csabesz8919
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-08-09 hétf. 11:56:04
Készüléktípus: NokiaN97mini+SE K310i+SE S500i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Csabesz8919 »

szabokareszka írta: ... még a telefon logót sem írták át, még mindig Pannon van kiírva Telenor helyett miközben egy napon vettem egy barátommal ugyanott és neki már régewn át van írva...
Én is Pannonos vagyok, vagyis mostmár Telenor... Menj fel egy pillanatra a wap-ra, pl. nézd meg az egyenleged. Elméletileg, mikor lejöttél már a Telenort kell kiírnia. Nálam ez bevált az eddigi telefonokkal, a minin nem próbáltam, mivel alapból telenort írt ki.
sheffy írta:Sziasztok!

Újdonsült mini tulajként lenne egy kérdésem.
Van ugye a telefonkezelésben az automata bill zár, és ott állítható hogy ki vagy be, és mikor kiválasztom hogy be nem ugrik be egy ablak ahol az időt én be tudnám állítani, hanem egyből visszadob a az autóbill főmenüjébe. Korábbi nokiás tapasztalatokból kiindulva bekéne jöjjön egy ablak hogy mennyi idő után szeretném hogy automatán lezárja a bill.t. Valakinek valami ötlete vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban?
...
Csak erre a részre lenne válaszom:
Beállítások->Telefon->Kijelző->Megvilágítás túllépése (az utolsó) ... itt tudod variálni, hogy mennyi idő alatt sütétüljön el a képernyő. Legyen mellé bekapcsolva az Auto. bill. zár is, a kívánt hatás elérése érdekében.
szabokareszka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 14:54:23
Készüléktípus: n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: szabokareszka »

Szia Csabesz8919! Hát sajnos ez sem jött be. Ki be kapcs ,akksi ki-be, hálózatválasztás kézi-automata, wap, egyenleg---továbbra is Pannont ír ki de mindegy már nem is bosszant. /csak kicsit/Néha felmerül bennem,hogy eladom ezt a n97minit de közben szerethető is a néha néha felbukkanó hülyeségeivel együtt.Milliárd fórumot elolvasva azt látom,hogy mindegyikkel van valami bosszantó dolog. Most talán a Samsung Wave jön be a legjobban de kíváncsian várom az N8 -at is.Nyáron egyszer autóban miközben navigált egyszercsak lekapcsolt és 6-8 órán keresztül hiába volt bedugva az autós töltőre nem lehetett bekapcsolni.A fehér led persze világított! Akksi ki be nem segített rajta egyszerűen nem lehetett bekapcsolni. Még jó hogy volt nálunk tartalék Igo navigáció is! na végül este a szálláson a saját konnektoros töltőjére dugva feléledt. Sem előtte sem azóta nem produkálta ezt a hibát pedig ugyanaz az autós töltőm van hozzá most is /igaz nem gyári Nokia/,mint január óta mindig.Tapasztaltatok ilyen hibát?
VasY
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 01:39:05
Készüléktípus: N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: VasY »

Keresnék egy programot minire. Anno valahol láttam egy oldalon, a lényege wifi és gps kapcsolat mellett, ha elindítod a kamerát az utcán, akkor ilyen google maps szinten kiírja az utca nevét, érdekes helyeket, és úgy, hogy közben a kamera képe a háttér, és úgy mozgatod.
Tudja valaki, hogy melyik lehet ez a progi?
Avatar
rolihood
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 18:25:04
Készüléktípus: SGS5 + NEXUS 7 2013
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 35 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: rolihood »

Az előző N97 minivel olyan gondjaim voltak, hogy 2 hónapos korában rendszeresen kiírta, hogy "Memória megtelt" vagy "Rendszerhiba" vagy alapból újraindult a készülék.
Központi szervizbe elküldtem, visszajött azzal, hogy a főpanelt kicserélték benne. Állítólag Flash gondjai voltak.
Új lett az IMEI száma is.

Megkapom az Új főpaneles N97 minit, Hardreset, programok újraszignózása és telepítése.
Ismét "Rendszerhiba" üzenet a bootoláskor.... független Magyarországi készülék a legújabb szoftverrel, 24 hónap gyári Nokia garanciával.
A programok: SPB, Best Taskman, Total Recall, Key Lock Clock, Garmin, Sygic, Power MP3, Shazam, Skype

Van valakinek tudomása arról, hogy melyik program nem fér meg a másik programmal?

Vagy csak a legfrissebb szoftver is tele van buggal?

Vagy menjek vissza a Nokiához és mehet vissza a telefon a központi szervizbe?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára rolihood 2010-08-21 szomb. 20:10:35-kor.
Samsung Galaxy S5 4.4.2 + NEXUS 7 2013 4.4.2
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: moco »

nekem amíg megvolt a minim, folyamatosan írta a rendszer hibát. nem foglalkoztam vele.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
szabokareszka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 14:54:23
Készüléktípus: n97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: szabokareszka »

Szia! nekem is néha kiírja,hogy rendszerhiba de aztán minden rendben megy tovább!Kb. egy héten egyszer magától újraindul. Szerintem ne foglalkozz vele.Azért hetente kapcsold ki egyszer kétszer, még az akksit is vedd ki 1-2 percre. Az a tapasztalatom,hogy ha ezt csinálom sokkal stabilabban működik. Az asztali pc is ha egész nap be van kapcsolva az is belassul.
momoboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:48:52
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Tartózkodási hely: Somogy Megye
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: momoboy »

Sziasztok.Lehet láma vagyok de hol tudom állítani milyen módba kapcsoljon mikor rádugom a tv kábelt? Az N95-ös megkérdezte mit szeretnék.Ez pedig automatikusan fülhallgatóba kapcsol.Persze kép az nuku ilyenkor :D
Köszi.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”