Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
fad
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2009-12-26 szomb. 18:39:49
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fad »

holnap visszaviszem vissza kérem a pénzemet képeket sem nyitja meg sem a videókat asszem befejeztem a nokiával...
Avatar
kokesz82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:42:53
Készüléktípus: iphone 5 - note 3
Tartózkodási hely: london
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kokesz82 »

MR007 írta:
kokesz82 írta:
hjocco írta:Nekem a zenét is videót is simán játsza.Külön mappába raktam és onnan fut.Ellenben hiányolom az iránypotot(helyzetmeghatározás)ami az elöző telókban benne van(95-96-97).És a wlant néha jó lenne, ha kilehetne kapcsolni.( én nem tudtam)Remélem ezekre majd lesz valami megoldás.(vagy már van?)
Ezektől eltekintve egy nagyon jó kis teló.Imádom. :taps1:
nálam ki lehet kapcsolni a wlan-t , én ugy szoktam hogy kiraktam a foképernyore a wlan widget-et és onnan ki lehet kapcsolni , és nem kapcsol vissza (persze csak akkor ha nem használsz valami progit ami használja a netet) ;)
Nálam is kint van a wlan widget, de nem kínál kikapcsolási lehetőséget. Egy telefonról beszélünk? :D
szerintem egy telórol van szó :mrgreen: Kép
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

[A sis kiterjesztés deaktiválva lett, ezért a csatolmány nem kerül megjelenítésre.]

Elvileg nem működik, én lusta vagyok kipróbálni... én kreáltam... De ha valakinek van kedve próbálja ki....
Feltelepíted, restart, kamera behoz, beállításoknál lesz opció a folyamatos élességállításra vagy mire...
ha működik csak közeli videóknál használd, mert bugos... makróba ragad...
én szedtem ki hyperx UDA-ból, és tettem telepítőbe
viszont főnix azt mondta, hogy hiába teszem telepítőbe úgy nem lesz jó :d Egy próbát megér... max letörlöd, ha nem történt semmi...

visszajelzéseket várok :)
Kép
Kép
Avatar
MR007
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 18:57:58
Készüléktípus: Nokia 808 PureView + N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MR007 »

-Dr-Strust- írta:
autófókusz.sis
Elvileg nem működik, én lusta vagyok kipróbálni... én kreáltam... De ha valakinek van kedve próbálja ki....
Feltelepíted, restart, kamera behoz, beállításoknál lesz opció a folyamatos élességállításra vagy mire...
ha működik csak közeli videóknál használd, mert bugos... makróba ragad...
én szedtem ki hyperx UDA-ból, és tettem telepítőbe
viszont főnix azt mondta, hogy hiába teszem telepítőbe úgy nem lesz jó :d Egy próbát megér... max letörlöd, ha nem történt semmi...

visszajelzéseket várok :)
A név hallatán kicsit felment a vérnyomásom. Csakis miattad kipróbáltam, és most egy kicsit zavarban vagyok, mert mintha sokkal élesebben venne közelről. Még próbálgatom. Nincs kedvem leszedni hogy megnézzem jobban az előzőt, de mintha. :hmm2:
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Na :d Az jó ha működik :)
Várni kell míg befókuszál :)
Ha nem vagy biztos benne, hogy tényleg működik, vagy csak bemeséled magadnak akkor hirtelen nézz a telóval valami messzi tárgyra :D Ha homályos akkor nyertünk :)
Kép
Kép
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

lett olyan menüpontod, hogy folyamatos élesítés? vagy valami ilyesmi? Ha lett akkor működik :D Ha nem akkor nem :D
Amúgy ELVILEG működik közeliről távolira is... de nálam néha beragad, és nem halandó távolira fókuszálni
Kép
Kép
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Fasza :D Akkor működik :D Használjátok egészséggel :D Ja és szignózni kell :D :D :D

Őőőőmm... valaki megtaníthatna saját telepítőt csinálni :D Ne mindig szegény hyperx telepítőjét buheráljam át :D
Na meg én is szeretnék olyan szöveget írni hozzá stb :D :D
Kép
Kép
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

kokesz82 írta:
hjocco írta:Nekem a zenét is videót is simán játsza.Külön mappába raktam és onnan fut.Ellenben hiányolom az iránypotot(helyzetmeghatározás)ami az elöző telókban benne van(95-96-97).És a wlant néha jó lenne, ha kilehetne kapcsolni.( én nem tudtam)Remélem ezekre majd lesz valami megoldás.(vagy már van?)
Ezektől eltekintve egy nagyon jó kis teló.Imádom. :taps1:
nálam ki lehet kapcsolni a wlan-t , én ugy szoktam hogy kiraktam a foképernyore a wlan widget-et és onnan ki lehet kapcsolni , és nem kapcsol vissza (persze csak akkor ha nem használsz valami progit ami használja a netet) ;)
Nekem is a főképernyőn van,de ahogy kikapcsolom ,azonnal újra kapcsolódik. :crazy: Akkor is ,ha elötte mindent bezárok : :angry:
Avatar
Sany666
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-11-08 vas. 13:45:45
Készüléktípus: Nokia N8-00 DG + 16 GB SDHC
Tartózkodási hely: Svédország Malmö
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Sany666 »

emre33 írta:
Sany666 írta:Sziasztok tudja már valaki hogy lehet vissza varászolni az ovi storet a telefonra? vagz meg kell várni míg jön az fw frissítés?
SW újratelepítése után se kerül vissza az Ovi Store?

Mert ugyan azt az FW rá tudod mégegyszer küldeni..
Igen tudom küldetm én már mindent az eredeti product code-ost a magyar product code-ost és semmi nem megy. :no:
viszont sokan panaszkodnak a Wi-Fi-re ki lehet azt kapcsolni csak olvasni kéne a telefon kijelzöéröl. ott van hogy Wi-Fi elérhetzöség mutatása azt kell offra rakni :P nálam be vált.
A minap le le ejtettem szegényt.... :angry: hardverileg semmi baja :yeah: viszont alja teteje ami ugye műanyag nagyon meg sínylete pedig nem is volt olyan nagy az esés, plussz a fém hátulja is meg karcolodott és itt ott le patannt a festék róla ami nem szép ahoz a videohoz képest ahol centrifugálja a nokia.... :duhos2:
Nokia 3210 ►Nokia 3310 ►Nokia 3510 ►Nokia 3510i ► Nokia 3650 ► Nokia 5230 ► Nokia 5230i ► Nokia 3250 ► Nokia 5700 ► Nokia N95 8GB ► Nokia 5310 ► Nokia 5800 ► Nokia X6 ► Nokia N8 Dark Grey
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

hiányolja a fájlt, de végigmegy a frissítés... nem kell vele foglalkozni :D Nekem is CODERUS uda van fenn + hyperx-es 97%-os képminőség 100%-os 30 fps videó + autófókusz :D ja és magyar :D

viszont valaki elmondhatná hogyan lehet ezt a netes TV-t belőni... mert nekem semmilyen értelmes adót nem dob... oviba küld át, és ott nincs se rtl, se tv2 de még m1 sincs :D
Kép
Kép
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”