Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: plunk »

dalamar írta:Nem hiszem, hogy klón, T-Mobile nál vettem, 35-tel kezdődik az imei szám, meg made in Finland. Sok mindent telepítgettem az igaz, de csak innen szedett progikat, meg egypár témát máshonnan. Lehet hogy az kutyult be? Kikapcs-bekapcs után ugyanez a helyzet.
Én mindenképpen egy hard resetet javasolnék, persze előtte minden számodra fontos adatról készíts biztonsági másolatot. Sajnos mindig maradnak vissza foszlányok és nem árt egy "újrakezdés" néha.
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
dalamar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-07-06 hétf. 21:48:24
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: dalamar »

Oké, köszi szépen a segítséget, gondolom ez a hard reset dolog le van írva valami FAQ ban, mintha rémlene valami zöld gomb meg bekapcs gomb. :)
Jóéjt!

Jajj még egy dolog amit észrevettem és érdekes... Ezt az elejétől kezdve műveli a teló, nem jöttem rá milyen időközönként vagy minek a hatására, de folyamatosan létrehoz t-email-os fiókokat, duplikálja őket egyre növekvő sorszámmal. Mindig kitörölgetem, de mindig csinál egy csomót. Fura.
Avatar
plunk
Kiemelt 4. szint
Kiemelt 4. szint
Hozzászólások: 1345
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:55:32
Készüléktípus: Sony Z3c [Lollipop]
Tartózkodási hely: Tűzfal megett
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: plunk »

dalamar írta:Oké, köszi szépen a segítséget, gondolom ez a hard reset dolog le van írva valami FAQ ban, mintha rémlene valami zöld gomb meg bekapcs gomb. :)
Jóéjt!
Igen, az lesz az ;)

A legfontosabb az én meglátásom szerint a névjegyzék ezért érdemes róla több másolatot is készíteni:

1. Memkártyára
2. Contacts Transfer
3. PCSuite

Jóéjt! :alszik:
Kép :balra: :balra: Szignózási segédlet
Phoenix Internal Service Software 2009.17.0.38220 :king:
Otthon sose frissíts a jelenleginél kisebb szoftververzióra!
momoboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:48:52
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Tartózkodási hely: Somogy Megye
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: momoboy »

Macika írta:
momoboy írta:Sziasztok.
Lehet valahogy formázni a teló akkumulátorát?3 napot lazán kibírt a telóm 1 töltéssel.Elküldtem szervizbe és 3 hétig az asztalomon figyelt az aksi.Most jó ha egy napot kibír.Szinte alig beszélek rajta taskman progi is van nem fut semmi a háttérben.Tudok vele valamit kezdeni vagy vegyek egy másik aksit?
Lithium technológiájú akksiknál nincs formázás.

Garmin nem került fel rá? Le van tiltva a háttérben futó garminos cucc?
Handy Weather nem fut rajta?
Képernyőkímélő gyári?
Van rajta Garmin és a képernyőkímélő sem gyári, de fent van a jbak taskman progi.Ha használtam a Garmint rögtön kilövöm a futó alkalmazásokat.De megpróbálom csinálok egy teljes formázást, aztán megnézem a gyári programokkal.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Macika »

momoboy írta:
Macika írta:
momoboy írta:Sziasztok.
Lehet valahogy formázni a teló akkumulátorát?3 napot lazán kibírt a telóm 1 töltéssel.Elküldtem szervizbe és 3 hétig az asztalomon figyelt az aksi.Most jó ha egy napot kibír.Szinte alig beszélek rajta taskman progi is van nem fut semmi a háttérben.Tudok vele valamit kezdeni vagy vegyek egy másik aksit?
Lithium technológiájú akksiknál nincs formázás.

Garmin nem került fel rá? Le van tiltva a háttérben futó garminos cucc?
Handy Weather nem fut rajta?
Képernyőkímélő gyári?
Van rajta Garmin és a képernyőkímélő sem gyári, de fent van a jbak taskman progi.Ha használtam a Garmint rögtön kilövöm a futó alkalmazásokat.De megpróbálom csinálok egy teljes formázást, aztán megnézem a gyári programokkal.
Ha 5.xx.xx, akkor nincs szükség erre, csak simán tiltsd le menüből a background service-t!
Tudod, előbb Enable, OK, majd Disable, OK!

Szerintem formázás előtt próbáld meg a gyári képernyőkímélőt és amit leírtam...
Pyro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-06-24 szer. 09:14:01
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Pyro »

Üdv.
Létezik olyan módszer/program amivel jelszavas hozzáférést lehet rendelni a telefon mappáihoz? Pl. Le szeretném zárni a galériát ill. a galérián beluli albumok valamelyikét.
Előre is köszöntem.
dalamar
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-07-06 hétf. 21:48:24
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: dalamar »

plunk írta:
dalamar írta:Oké, köszi szépen a segítséget, gondolom ez a hard reset dolog le van írva valami FAQ ban, mintha rémlene valami zöld gomb meg bekapcs gomb. :)
Jóéjt!
Igen, az lesz az ;)

A legfontosabb az én meglátásom szerint a névjegyzék ezért érdemes róla több másolatot is készíteni:

1. Memkártyára
2. Contacts Transfer
3. PCSuite

Jóéjt! :alszik:

Na megcsináltam a hard resetet, meg kellett egy memóriaformázás is, mert tele volt szeméttel és állandóan telepítgetni akart. Sikerült a névjegyzék mentése és visszaállítása is (jó kis progi ez a contacs transfer), köszönöm a gyors segítséget. Kíváncsi vagyok az email fiók duplikálás jelentkezni fog-e megint, eddig minden oké.

Üdv!
Rétibika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-06-18 csüt. 15:38:57
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Rétibika »

dalamar írta: Jajj még egy dolog amit észrevettem és érdekes... Ezt az elejétől kezdve műveli a teló, nem jöttem rá milyen időközönként vagy minek a hatására, de folyamatosan létrehoz t-email-os fiókokat, duplikálja őket egyre növekvő sorszámmal. Mindig kitörölgetem, de mindig csinál egy csomót. Fura.
Hali,

Ezt a T-email-es postafiók létrehozósdit az én telóm is csinálja. De nem jöttem még rá, hogy miért. Ha esetleg valaki tudja, akkor nem bánnám, ha az orromra kötné. :)

Üdv: Rétibika
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Pyro írta:Üdv.
Létezik olyan módszer/program amivel jelszavas hozzáférést lehet rendelni a telefon mappáihoz? Pl. Le szeretném zárni a galériát ill. a galérián beluli albumok valamelyikét.
Előre is köszöntem.
Vannak olyan programok amivel le lehet jelszóval védeni fájlokat, programokat stb. Ezekkel programokat lehet levédeni: PhoneGuard, Advanced Device Locks Pro Ezzel meg sok mindent lehet levédeni: Handy Phoneguard
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
midmay
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-06-27 szomb. 14:31:55
Készüléktípus: HTC Sensation
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: midmay »

Rétibika írta:
dalamar írta: Jajj még egy dolog amit észrevettem és érdekes... Ezt az elejétől kezdve műveli a teló, nem jöttem rá milyen időközönként vagy minek a hatására, de folyamatosan létrehoz t-email-os fiókokat, duplikálja őket egyre növekvő sorszámmal. Mindig kitörölgetem, de mindig csinál egy csomót. Fura.
Hali,

Ezt a T-email-es postafiók létrehozósdit az én telóm is csinálja. De nem jöttem még rá, hogy miért. Ha esetleg valaki tudja, akkor nem bánnám, ha az orromra kötné. :)

Üdv: Rétibika
Szia! Ez enegm is érdekelne, nekem is csinálja, a múltok 12 db-ot hozott létre... :taps2: annyit figyeltem meg, h eddig csak akkor történik ez ha PC Suite-ban vok, és onna írogatom az sms-eket...
Olyan ez, mint hogy adatátvitel módban a PC-n, az USB lehúzása után kiabál hogy adatvesztés, de a filék megvannak hiánytalanul a telón.... X-Akta
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”