Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lived »

Nálam fellépett egy elég érdekes hiba.
Már kétszer jött be!
Először amikor egy videot akartam lejátszani, nem indult el egyből hanem várt majd 3-4 mp és csak utána indult.
Másodszor pedig amikor levolt zárva a kijelzőt, feloldottam lapozni akartam a főképernyőn de nem csinált semmit csak itt is egy pár mp múlva lapozódott.
A késés is gyanús, de még gyanúsabb az, hogy mielőtt elindult volna a video, vagy lapozódott volna a föképernyő a lassúlások után, bejött egy ablak és bele volt írva hogy jelszó. De csak épp hogy egy pillanat volt. Nagyon gyorsan jelent és tűnt el.
Valakinél volt hasonló eset?
Nem tudom, hogy nem az lehet az oka, hogy az e-mail-t beállítottam. Mondjuk az még dél előtt volt és csak most este csinálta ezt a hibát.
Avatar
MR007
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2010-07-19 hétf. 18:57:58
Készüléktípus: Nokia 808 PureView + N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MR007 »

Nálam meg, gondoltam megnézem van-e már új szoftver a Nokia Ovi Suite-val, erre kiírja hogy foglalt próbáljam újra késöbb. Nem semmi. Aszem újraindítom a gépet, addigra szabad lesz remélem a wc. :whaaa:
Na közben megoldódott.
Avatar
Zsouel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-11-25 csüt. 15:26:25
Készüléktípus: Nokia N8+E75
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Zsouel »

marley írta:nektek mi a véleményetek ezekől a kozosségi alkalmazásokról?Szerintem a gyári semmire nemjo facebook nál nem mutatjja a változásokat:S.
Amiket meg találtam még azokkal se megyek sokra.Max a socially val ott be lehet állítani hogy a hívó utolsó kozosségi oldal utolso bejegyzését mutassa.Vagy épp teljes képet mutat.ami a gyári nál homályos..Ti mit használtok?
:hmm2: nekem teljesen muxik a gyari..mutatja valtozast is es muxik rendesen...ugy latom ahany telo annyifele variaciok..nekem semmilyen hibat nem produkalt meg amiket itt leirtok..csak tatom a szamat..nem fagyott le es nincs bug sem ..minden muxik rendesen ahogy kell..az email is a facebook is ;) :taps2:
Üvegtigris az Isten:-) GlassTiger forever:-)
Avatar
marley
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010-12-17 pén. 17:39:14
Készüléktípus: n8
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: marley »

Zsouel írta:
marley írta:nektek mi a véleményetek ezekől a kozosségi alkalmazásokról?Szerintem a gyári semmire nemjo facebook nál nem mutatjja a változásokat:S.
Amiket meg találtam még azokkal se megyek sokra.Max a socially val ott be lehet állítani hogy a hívó utolsó kozosségi oldal utolso bejegyzését mutassa.Vagy épp teljes képet mutat.ami a gyári nál homályos..Ti mit használtok?
:hmm2: nekem teljesen muxik a gyari..mutatja valtozast is es muxik rendesen...ugy latom ahany telo annyifele variaciok..nekem semmilyen hibat nem produkalt meg amiket itt leirtok..csak tatom a szamat..nem fagyott le es nincs bug sem ..minden muxik rendesen ahogy kell..az email is a facebook is ;) :taps2:

hol mutatja neked a változásokat?? :hmm2:
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lived »

MR007 írta:Nálam meg, gondoltam megnézem van-e már új szoftver a Nokia Ovi Suite-val, erre kiírja hogy foglalt próbáljam újra késöbb. Nem semmi. Aszem újraindítom a gépet, addigra szabad lesz remélem a wc. :whaaa:
Na közben megoldódott.
Ez nálam is volt. Ehhez nem kell újra indítani a gépet :D
Csak várjk egy pár mp-ig. A telefon meg a ovi szinkronizálódik (attól függetlenül hogy ki van ez kapcsolva) és azért írja ki hogy elfoglalt. Vársz egy kicsit és menni fog.
Ebből kifolyólag egyikben sincs hiba. :D
Avatar
tzolee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010-12-25 szomb. 15:53:18
Készüléktípus: Nokia N8
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: tzolee »

SZiasztok!
A szótárt, amibe az elmentett, utólag beírt szavakat tárolja, az hol található? Minden frissítés után, újra kell írogatnom.
Köszi
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

marley írta:
Zsouel írta:
marley írta:nektek mi a véleményetek ezekől a kozosségi alkalmazásokról?Szerintem a gyári semmire nemjo facebook nál nem mutatjja a változásokat:S.
Amiket meg találtam még azokkal se megyek sokra.Max a socially val ott be lehet állítani hogy a hívó utolsó kozosségi oldal utolso bejegyzését mutassa.Vagy épp teljes képet mutat.ami a gyári nál homályos..Ti mit használtok?
:hmm2: nekem teljesen muxik a gyari..mutatja valtozast is es muxik rendesen...ugy latom ahany telo annyifele variaciok..nekem semmilyen hibat nem produkalt meg amiket itt leirtok..csak tatom a szamat..nem fagyott le es nincs bug sem ..minden muxik rendesen ahogy kell..az email is a facebook is ;) :taps2:

hol mutatja neked a változásokat?? :hmm2:
Pl.nekem is mutatja,(bármelyik képernyőn) a widget a változásokat iwiw,facebook,email,tv-ék.napi szinten olvasom a fórumot,valszeg azoknak van problémája az N8-al akik nem nokiától vették,hanem valamelyik gsm-boltba.Vagy talán nem jól értelmezem kérdést?
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára hjocco 2011-01-11 kedd 12:41:46-kor.
Avatar
Zoliboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010-12-22 szer. 00:13:56
Készüléktípus: Nokia N8
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Zoliboy »

hol mutatja neked a változásokat?? :hmm2:[/quote]

Pl.nekem is mutatja a widget a változásokat iwiw,facebook,email,tv-ék.napi szinten olvasom a fórumot,valszeg azoknak van problémája az N8-al akik nem nokiától vették.[/quote]

Nálam is hibátlanul működik a facebook, az iwiw, és az email is. P(l. Amint kapok egy emailt akkor ugyanúgy "jelez" mintha pl. sms-em jött volna.) :king:
A legjobb telefon az N8 !!!
kpetyus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-01-05 szer. 13:37:33
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Nokia N8 SMS

Hozzászólás Szerző: kpetyus »

Sziasztok!
Ma egy furcsa dolgot vettem észre az N8-on.
Írtam az sms-t és amikor hosszú Ő vagy ő betűt írtam a 160 karakter leesett 69-re, egy betűtől, ez miért lehet?
Köszi előre a válaszokat.
Üdv.: KP
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N8 SMS

Hozzászólás Szerző: potter55 »

kpetyus írta:Sziasztok!
Ma egy furcsa dolgot vettem észre az N8-on.
Írtam az sms-t és amikor hosszú Ő vagy ő betűt írtam a 160 karakter leesett 69-re, egy betűtől, ez miért lehet?
Köszi előre a válaszokat.
Mert már több éve ilyen minden Nokiánál.
A beállításoknál állítsd át a csökkentettre.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”