Nokia N95

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

tmz írta:nekem 2 napot szokott menni de adok neki hideget meleget :D wifi ,zenehallgatás ,sms ,telozás szerintem bőven jó:)
Ma szedtem le a garminhoz "járműveket" nagyon beteg,szedjétek le :lol: (7részből áll a pack)Azé Rudolf kék orral odavág rendesen
dbcooper
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 14:17:23
Készüléktípus: Nokia Lumia 1020
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: dbcooper »

Z 3 írta:
laci64 írta:Lehet, hogy sokan nem hiszitek el, de nálam teljesen más a helyzet. 30-as szoft van fent, heckelve. Ha csak telefonálásra használom a készüléket minimum 4 napig bírja az aksi, ha rövidebb időre használom a gps-t is, akkor is minimum 3 napig. Persze tisztában vagyok vele, hogy nagy mértékben befolyásolja az aksit, hogy ki, mire, használja a készülékét, de nekem szerencsére így nincs vele gondom. Ja, és most októberben lesz 1 éves.
jó hát úgy lehet...mondjuk én külön angolon ezzel szoktam szótározni...és nem is lépek ki a szótár progiból ami azt jelenti hogy 2órán át folyamatosan megy:)
milyen szotarprogit hasznalsZ?
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

dbcooper írta:
Z 3 írta:
laci64 írta:Lehet, hogy sokan nem hiszitek el, de nálam teljesen más a helyzet. 30-as szoft van fent, heckelve. Ha csak telefonálásra használom a készüléket minimum 4 napig bírja az aksi, ha rövidebb időre használom a gps-t is, akkor is minimum 3 napig. Persze tisztában vagyok vele, hogy nagy mértékben befolyásolja az aksit, hogy ki, mire, használja a készülékét, de nekem szerencsére így nincs vele gondom. Ja, és most októberben lesz 1 éves.
jó hát úgy lehet...mondjuk én külön angolon ezzel szoktam szótározni...és nem is lépek ki a szótár progiból ami azt jelenti hogy 2órán át folyamatosan megy:)
milyen szotarprogit hasznalsZ?
Az a neve hogy Szótár.Tud beszélni,innen szedtem le.Alkalmazás kezelőben ezt írja:
Mobile Dictionary UpDate NOKIA,2MB,1.00

de beszél,kimondja angolul is meg magyarul is ha megkéred sőt ha angol szóra keresel rá nem elég az hogy kiírja magyaral de még meg is magyarázza angolul példa mondattal. (mint az egynyelvűben)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Damir »

Z 3 írta:
dbcooper írta:
Z 3 írta: jó hát úgy lehet...mondjuk én külön angolon ezzel szoktam szótározni...és nem is lépek ki a szótár progiból ami azt jelenti hogy 2órán át folyamatosan megy:)
milyen szotarprogit hasznalsZ?
Az a neve hogy Szótár.Tud beszélni,innen szedtem le.Alkalmazás kezelőben ezt írja:
Mobile Dictionary UpDate NOKIA,2MB,1.00

de beszél,kimondja angolul is meg magyarul is ha megkéred sőt ha angol szóra keresel rá nem elég az hogy kiírja magyaral de még meg is magyarázza angolul példa mondattal. (mint az egynyelvűben)
Az a Nokia hivatalos szótára, én fordítottam :D
Robi95
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009-02-06 pén. 11:54:23
Készüléktípus: N95 8GB
Tartózkodási hely: otthon
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Robi95 »

Helló!
Egy ideje a telóm furán adja ki a "sípoló" hangoka..
Pl.: általános üzemódba kapcsoláskor, a slick progi üzenet jelző hangja, stb..
Régen mintha másoktól is olvastam volna ezt a hibát. Tudja vki mit lehetne tenni?
Már szétszedtem, kivettem mind a kettő hangszórót, visszaraktam, a kis érintkező lábakon görbítettem picit h biztos jól érintkezzenek, de nem változott a dolog.
Szerintetek?
Köszönöm!
N95 8GB
V 31.0.015
Hacked
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: nsee »

Hy all!

A következő történt: telepítettem az iON Battery programot és azóta felmászik T-Mobile NET-re
és a rohadék 1kB adatot küldözget. Nem állandóan, de nem tudom miért és milyen logika szerint mert először
úgy látszott óránként majd fél óránként is. Ezek között rengeteg a nulla adatforgalom.
Kizárásos alapon gyanakszom erre az iON-ra mert időben behatárolva (amióta kapcsolódik a netre) két progit raktam fel, ezt és a Garmin Camera-t.
Aki telepítette megnézné, hogy nála is előfordult az adatküldés "sunyiban" !?
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
tmz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2009-08-31 hétf. 17:55:25
Készüléktípus: 5800 Black +E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: tmz »

nsee írta:Hy all!

A következő történt: telepítettem az iON Battery programot és azóta felmászik T-Mobile NET-re
és a rohadék 1kB adatot küldözget. Nem állandóan, de nem tudom miért és milyen logika szerint mert először
úgy látszott óránként majd fél óránként is. Ezek között rengeteg a nulla adatforgalom.
Kizárásos alapon gyanakszom erre az iON-ra mert időben behatárolva (amióta kapcsolódik a netre) két progit raktam fel, ezt és a Garmin Camera-t.
Aki telepítette megnézné, hogy nála is előfordult az adatküldés "sunyiban" !?
Sztem a progi frissitést keres idöként,lehet ki tudod löni ezt a program beállitásánál.
E51
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

Sziasztok!Az irodánál a jegyzeteknél jegyzetelt dolgokat hogy lehet ráimádkozni PCre?(blútyúk nem játszik)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Z 3 írta:Sziasztok!Az irodánál a jegyzeteknél jegyzetelt dolgokat hogy lehet ráimádkozni PCre?(blútyúk nem játszik)
Opciók-szinkronizálást próbáltad már? Mert azzal elvileg felküldi a pc-re a jegyzeteket.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Z 3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:34:19
Készüléktípus: nokia N95+8gb+duinoGPS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95

Hozzászólás Szerző: Z 3 »

potter55 írta:
Z 3 írta:Sziasztok!Az irodánál a jegyzeteknél jegyzetelt dolgokat hogy lehet ráimádkozni PCre?(blútyúk nem játszik)
Opciók-szinkronizálást próbáltad már? Mert azzal elvileg felküldi a pc-re a jegyzeteket.
nem:)Xploreba kéne vhogy megkeresni
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”