Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Segal »

monyák írta:Sziasztok!
pár napja n78 tulaj lettem. angol nyelvű, szeretném használatbavétel előtt magyarítani. végigolvasgattam pár evvel foglalkozó fórumot. Vannak akik a Phoenixre, vannak akik a PC átírására esküsznek. Melyik az egyszerűbb?
üdv
ha ez lesz az első akkor inkább PC átírás aztán NSU.
monyák
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-08-07 pén. 08:58:10
Készüléktípus: n78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: monyák »

Segal írta:
monyák írta:Sziasztok!
pár napja n78 tulaj lettem. angol nyelvű, szeretném használatbavétel előtt magyarítani. végigolvasgattam pár evvel foglalkozó fórumot. Vannak akik a Phoenixre, vannak akik a PC átírására esküsznek. Melyik az egyszerűbb?
üdv
ha ez lesz az első akkor inkább PC átírás aztán NSU.
először én is erre gondoltam, de miután elolvastam a Phoenixes topikot meginogtam :oops:
mostanában olyan bizonytalan vagyok! vagy mégsem vagy mégis
mindenesetre köszönöm
üdv
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Macika »

monyák írta:Sziasztok!
pár napja n78 tulaj lettem. angol nyelvű, szeretném használatbavétel előtt magyarítani. végigolvasgattam pár evvel foglalkozó fórumot. Vannak akik a Phoenixre, vannak akik a PC átírására esküsznek. Melyik az egyszerűbb?
üdv
A PC-átírás kevésbé terheli meg a számítógépedet, több, mint 1000 fájlt másol fel a Phoenix.

És mivel garanciád úgysincs a készülékre, tök mindegy, hogy átírod-e a Product Code-ot rajta, nem oszt, nem szoroz, ha megvonják a külföldön hagyott garit...
Bdany
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:27
Készüléktípus: N95 6630 7650 770
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kapcsolat:

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Bdany »

Szerintem a PC átírás a legegyszerűbb. Azt tényleg nem lehet elrontani.
http://www.n95.hu Nokia N95-el és egyéb S60-as telefonokkal foglalkozó információs oldal :)
raockbass
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-08-07 pén. 18:22:53
Készüléktípus: Nokia N96
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: raockbass »

Sziasztok. találkozott valaki n78 nál olyan problémával h ha rádugja az adatkábelt újraindul a készülék? nekem ma jött elő és egész eddig semmi baja nem volt. lehet h az adatkábel a ludas a dologban? vagy a telefon krepált be? segítséget , tanácsokat előre is köszi:)
monyák
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-08-07 pén. 08:58:10
Készüléktípus: n78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: monyák »

Köszönöm a hozzászólásokat! PC átírással magyarítottam.
egy dolog zavar a telcsiben, persze lehet én vagyok csak balfék megint. ha bekapcsolom a Garmint navihoz, akkor autómatikusan a szolgáltatón keresztül tölti be az aktuális pozíciót. ahhoz hogy a GPS vevőt használja, offline-olnom kell a telót. esetleg van valami opció ahol ezt ki tudnám küszöbölni? Garmin progiban kerestem, ott nem találtam, gondoltam hátha a Symbian tudja a megoldást
üdv
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Macika »

monyák írta:Köszönöm a hozzászólásokat! PC átírással magyarítottam.
egy dolog zavar a telcsiben, persze lehet én vagyok csak balfék megint. ha bekapcsolom a Garmint navihoz, akkor autómatikusan a szolgáltatón keresztül tölti be az aktuális pozíciót. ahhoz hogy a GPS vevőt használja, offline-olnom kell a telót. esetleg van valami opció ahol ezt ki tudnám küszöbölni? Garmin progiban kerestem, ott nem találtam, gondoltam hátha a Symbian tudja a megoldást
üdv
Természetesen, a beállításoknál a helymeghatározásnál a hálózatalapú elől ki kell szedni a pipát.
monyák
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-08-07 pén. 08:58:10
Készüléktípus: n78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: monyák »

Macika írta:
monyák írta:ha bekapcsolom a Garmint navihoz, akkor autómatikusan a szolgáltatón keresztül tölti be az aktuális pozíciót. ahhoz hogy a GPS vevőt használja, offline-olnom kell a telót. esetleg van valami opció ahol ezt ki tudnám küszöbölni? Garmin progiban kerestem, ott nem találtam, gondoltam hátha a Symbian tudja a megoldást
üdv
Természetesen, a beállításoknál a helymeghatározásnál a hálózatalapú elől ki kell szedni a pipát.
gondoltam, hogy megint én vagyok láma :D
Köszönöm Macika!
loller37
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-05-21 csüt. 07:40:21
Készüléktípus: n78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: loller37 »

milyen hívásfelvevő programot használtok az ujabb szoftvereken? természetesen a nem sipolos érdekelne.
monyák
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-08-07 pén. 08:58:10
Készüléktípus: n78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: monyák »

sziasztok!
kicsit furcsállom, hogy nem fogadott hívásnál, érkezett smsnél stb. a telefonra ránézve nem kapok infót arról hogy történt valami esemény. tanuljak meg együtt élni evvel vagy van rá megoldás. Pl. navikeréken futó fényhullámot tudná elképzelni mint jelzést.
üdv
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”