Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
fatalistaN78
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-07-08 szer. 03:39:33
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fatalistaN78 »

Hát amikor megvettem akkor is csinálta, első bekapcsolás után is csak most sokkal gyakrabban. Mostanság inkább az a rirkább, ha lejátsza. Mondjuk én konvertáltam át őket 3gp-re. Megpróbálom más beállításokkal. Köszi!
Gondolkozz globálisan - Cselekedj lokálisan
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Damir »

fatalistaN78 írta:Hát amikor megvettem akkor is csinálta, első bekapcsolás után is csak most sokkal gyakrabban. Mostanság inkább az a rirkább, ha lejátsza. Mondjuk én konvertáltam át őket 3gp-re. Megpróbálom más beállításokkal. Köszi!
Szerintem tedd fel a Coreplayert, aztán ezzel konvertálj rá filmet: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... load=22945
10-12es videó és 3-5-ös hangbeállítást használj ha nem akarsz nagy méretet, de ha sok helyed van akkor állíthatsz mindent maxra ;)
Avatar
fatalistaN78
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-07-08 szer. 03:39:33
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fatalistaN78 »

Köszi a segítséget, letöltöm a lejátszót (végre valami amit szignózni kell, első szignózásom lesz :D )
Még egy kérdés, néha csinál olyat is a telefon, hogy nem reagál a vissza gomb még ritkábban, eddig 2x a menü gomb se, de az csak közvetlenül bill.zár kioldás után. A vissza gomb szerintetek szoftveres vagy hardveres gond? Mondjuk eddig talán 3x (1 hét alatt) volt és amint megnyomom mondjuk az opciókat, már működött is. Ezektől függetlenül nagyon jó kis telefon, nem érzem súlyos problémáknak ezeket a szoftver is régi rajta még, szóval...
Gondolkozz globálisan - Cselekedj lokálisan
AlMaster555
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 15:26:02
Készüléktípus: Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AlMaster555 »

A vissza gomb tuti szoftveres gomb, hacsak nem egy hardveres szériahiba, nálam is szokott szórakozni, ugyanis ennek a gomblapja egy egybefüggő műanyag, és szoftveresen érzékeli a tella, hogy pl a zöld gombot vagy a fehér csíkot akartad e megnyomni, hacsak nem a menüt. Ha sokáig nem indítod újra a telót és teleszemetelődik a ramja, vagy néhány külső alkalmazásnál (X-Plore), hajlamos összekeverni ezeket, nekem sokszor a piros gomb helyett mindenhol csak visszafele közlekedik.
loller37
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-05-21 csüt. 07:40:21
Készüléktípus: n78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: loller37 »

NSUn fent van a 30as szoft.szóljatok ha törtétek :)
Avatar
fatalistaN78
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-07-08 szer. 03:39:33
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fatalistaN78 »

Sziasztok!
Lenne egy nagy problámám, valahogy nem tudom beállítani az SMS küldést. Vodafone-os vagyok. Küldtek egy SMS-t az ügyfélszolgálattól, hogy milyen üzenetközpontot állítsak be. ezt meg is tettem. Azóta elküldi az SMS-t,de azt írja ki értesítőben, hogy "függő"... Szerintetek mit állítottam be rosszul? A WAP-al is vannak gondjaim, de az SMS fontosabb. Gyárilag független a telefon. Ja és a pénz lemegy minden SMS után, csak nem kapják meg :( Előre is köszi az ötleteket.
fatalista
Gondolkozz globálisan - Cselekedj lokálisan
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

fatalistaN78 írta:Sziasztok!
Lenne egy nagy problámám, valahogy nem tudom beállítani az SMS küldést. Vodafone-os vagyok. Küldtek egy SMS-t az ügyfélszolgálattól, hogy milyen üzenetközpontot állítsak be. ezt meg is tettem. Azóta elküldi az SMS-t,de azt írja ki értesítőben, hogy "függő"... Szerintetek mit állítottam be rosszul? A WAP-al is vannak gondjaim, de az SMS fontosabb. Gyárilag független a telefon. Ja és a pénz lemegy minden SMS után, csak nem kapják meg :( Előre is köszi az ötleteket.
fatalista
Helló
Szerintem vigyed be a v-hez és ott beállítják neked. Mert ha jól beállítottad a telefont akkor annak jónak kell lennie.
De küldtem egy pü.-t. Nézd azt meg és ha úgy van és nem jó akkor szerintem vigyed be a v-hez.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
fatalistaN78
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-07-08 szer. 03:39:33
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: fatalistaN78 »

Köszönöm, épp 1 perce sikerült beállítani. A preferált csatlakozót??!! kellett átállítani GSM-ről csmogkapcsol....-ra. Már csak az internetet kéne beállítani valahogy, de azt majd megkérem, hogy szoftverfrissítés után állítsák be. Köszönöm ismét :Notworty: Most látom, hogy te épp ellenkezőleg írtad, de nekem úgy nem volt jó.
Gondolkozz globálisan - Cselekedj lokálisan
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

fatalistaN78 írta:Köszönöm, épp 1 perce sikerült beállítani. A preferált csatlakozót??!! kellett átállítani GSM-ről csmogkapcsol....-ra. Már csak az internetet kéne beállítani valahogy, de azt majd megkérem, hogy szoftverfrissítés után állítsák be. Köszönöm ismét :Notworty: Most látom, hogy te épp ellenkezőleg írtad, de nekem úgy nem volt jó.
Elég érdekes valakinek így valakinek úgy jó, de az a lényeg jó. :D
Ha kell elküldöm a wap beállításokat pü-ben. Talán az már egyező és jó lesz.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
dszegnagyi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 11:34:55
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: dszegnagyi »

Sziasztok!

N78 Zenelejátszójával kapcsolatos kérdésem lenne.
Tettem a mem. kártyára újabb zenéket a régiek mellé...
Utána Könyvtár frissítése... 4-5 mp "gondolkodás" után jön az üzenet: "a frissítés leállítva! Hozzáadva: 0" - holott vannak új zenék.
Aztán próbáltam kitörölni a zenéket, ezt sikerült is, de a Lejátszási listából nem tűnnek el. Ha onnan akarom törölni kiírja, hogy a Fájl sérült, megszakítva.
Mit tehetnék?
Előre is köszönet
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”