Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
loller37
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-05-21 csüt. 07:40:21
Készüléktípus: n78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: loller37 »

nekem azért van egy-két komolyabb bugom.gyári email kliens pl nem lép ki teljesen.látom,h kommunikál,miközben nicns task listában.baj nincs belőle,de koszi szépen. a másik meg, opera,és 1-2 program alatt megbolondul a billentyű.konkrétan a fél gombsor nem működik,vagy az első karakterről nem lép át a következőre.nem hinném,h kontakthiba,mert reset mindig megoldja,és csak a 21es óta van ilyen.

21es alatt pittyegésmentes beszélgetésrecordes melyik működik?
asdf00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-02-05 csüt. 15:41:03
Készüléktípus: N78 + 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: asdf00 »

Hagyom inkább. Most működik rendesen a teló, a sebessége se rossz, úgy h inkább maradok ennél, mint h legyen újabb, bizonytalanabb.
AlMaster555
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 15:26:02
Készüléktípus: Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AlMaster555 »

Nekem a 12-es szoftban volt olyan, hogy az emailek fejlécét nem tudtam törölni a telóról, csak a postafiókkal együtt. Mostanival úgyszint. Ez kicsit idegesítő, azóta nem is használok emailt telón.
asdf00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-02-05 csüt. 15:41:03
Készüléktípus: N78 + 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: asdf00 »

Email-re én a gmailes progit használom. Igaz csak gmailes címekkel jó, azt hiszem.
Devour
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 19:42:14
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Devour »

Nekem még mindig az a legfőbb bajom, hogy néha a másik embernek aki engem hívott azt jelzi ki, hogy ki vagyok kapcsolva v. pár csöngés után kinyomom, nekem ilyenkor semmit sem jelez ki, de már volt hogy 2X újraindult magától egy másodpercre kijelezte hogy xy hív és restart.Másik:a dátumom minden nap ugrott közel egy hetet és volt egy időszak amikor 10 körül keltem(pár nap) és jó volt utána megint 6 kor és átállt ugyanúgy.Most a nyári szünetben értelemszerűen alszom mint az állat és nem állítódik át, kb a legkorábbi kelésem 7:40 volt , ez függhet ettől?
Avatar
klaussn95
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 19:33:07
Készüléktípus: Nokia N8 16GB + 8GB microSD
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker Káposztásmegyer 2
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: klaussn95 »

Devour írta:Nekem még mindig az a legfőbb bajom, hogy néha a másik embernek aki engem hívott azt jelzi ki, hogy ki vagyok kapcsolva v. pár csöngés után kinyomom, nekem ilyenkor semmit sem jelez ki, de már volt hogy 2X újraindult magától egy másodpercre kijelezte hogy xy hív és restart.Másik:a dátumom minden nap ugrott közel egy hetet és volt egy időszak amikor 10 körül keltem(pár nap) és jó volt utána megint 6 kor és átállt ugyanúgy.Most a nyári szünetben értelemszerűen alszom mint az állat és nem állítódik át, kb a legkorábbi kelésem 7:40 volt , ez függhet ettől?
Lehet, nem ártana neki egy se frissítés ha még nem frissítettél, lehet az megoldaná a gondodat. Szerintem nincs összefüggés a kelés :hmm2: között...
Nokia N8 16GB + 8GB Kingston Mermory Card
H*cked Belle
NokiaProgramok Mindörökké!! :D :yes:
Nyugodj békében [-KILLER-]!!!
Devour
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 19:42:14
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Devour »

21.002 es szoft van rajta.Amit sztem eléggé elqrtak.
Avatar
klaussn95
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 19:33:07
Készüléktípus: Nokia N8 16GB + 8GB microSD
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker Káposztásmegyer 2
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: klaussn95 »

Devour írta:21.002 es szoft van rajta.Amit sztem eléggé elqrtak.
Akkor nézd meg a Nokia Software Updaterrel, hogy van-e rá új sw ha van szerintem frissits. :)
Nokia N8 16GB + 8GB Kingston Mermory Card
H*cked Belle
NokiaProgramok Mindörökké!! :D :yes:
Nyugodj békében [-KILLER-]!!!
loller37
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-05-21 csüt. 07:40:21
Készüléktípus: n78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: loller37 »

klaussn95 írta:
Devour írta:21.002 es szoft van rajta.Amit sztem eléggé elqrtak.
Akkor nézd meg a Nokia Software Updaterrel, hogy van-e rá új sw ha van szerintem frissits. :)
nekem továbbra is 21.002
az euro3 as PCvel.
pycur
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-06-30 kedd 18:25:48
Készüléktípus: N78-N-GageQD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: pycur »

Üdvözlet mindenkinek!

Tegnap újítottam be egy N78-ast a jó öreg N-Gage QD helyett...szegénykém 5 év szolgálat után trapára ment benne vmi cucc ami a térerőt kezeli és a szervizesek se tudták megcsinálni. Szóval lényeg a lényeg igen csak meglepődtem amikor az s60v3 progikat összevadásztam és rendre mindet elutasította a telefon külömböző hibákkal pl:
- szükséges alkalmazás hozzáférése nincs megadva
- érvénytelen tanusitvány, lépjek kapcsolatba a gyártóval
- lejárt tanusítvány(na ez egy nagy vicc, ezt a dátum átállítással ki tudtam játszani)
- nem megbízható kibocsájtó védett szoftvere nem telepíthető

szóval nagyon megijedtem hogy e má, nem lehet crackes progit feltenni? Az ingyenes oggplayt sikerült, ezt ajánlom mindenkinek, jó egyszerű, mappák szerinti playlistet játszó progi, meg a smartmovie-t.

Láttam hogy van nagyon sok féle hack pack meg ilyesmik, meg szignózni kell a cuccokat, igazából ezt se nagyon értem még de majd biztos belejövök.

Lényeg a lényeg ismét: 21.002-es szoftververzió van benne. Nem engedi feltelepíteni se a BiNPDA Hacking Kit-et, se Security Managert(ez aszem ugyanaz mint az előző) se a HELLOOX.1.03.SiGNED-et se az 1.04-et.
Valaki segítene nekem msn beszélgetésben hogy mit kell csinálni? 1 napja szenvedek és semmi....este aludni se tudtam emiatt...nem kérem ingyen, cserébe adok akár anyagiakat is akár adatot akár tudást :)

msn címem: geeraa@freemail.hu

Még 1 kérdés: az s60v1 symbian játékokat tudja futtatni valami trükkel? Az N-gage-n nyomtam párat ami érdekelne itt is...

Köszönöm mindenkinek ezt a remek oldalt és üdvözlök mindenkit!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”