Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

tibi992 írta:sziasztok! Én kb 1 éve vettem egy Nokia N95 8gbt-t.És azóta szinte flyamatosan gondok vannak vele PL:
lefagy,nagyon lassú video rögzités közben szakadozik a kép.a legutóbbi gond pedig az volt h videot néztem és kikapcsolt a teló majd elkezdett sípolni.
Nem tudna valaki segíteni h mi lehet a baj? esetleg volt már valakinke hasonló problémája?
Segítségeteket előre is köszi :hmm2:
Szerintem egy format megoldaná a gondot, de az töröl mindent a telefonról, olyan lesz mint ha most vennéd ki a dobozból. Így mentsd le róla ami kell neked és a memóriakártyát is formázd le a telefon előtt.
Ennek két fajtája van:
1. *+zöld+3+bekapcsológomb nyomva tartása bekapcsoláskor.
2. *#7370# beütése, majd a biztonsági kód beírása (alapból 12345)
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
tibi992
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 10:32:02
Készüléktípus: Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: tibi992 »

de ez a kikapcsolósdi szerinted mi miatt lehetett? Ez szoftver v mechanikai??? :hmm2:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: potter55 »

tibi992 írta:de ez a kikapcsolósdi szerinted mi miatt lehetett? Ez szoftver v mechanikai??? :hmm2:
Szerintem lehet hogy sok a szemét a rendszerben. pl.:amikor letörölsz egy programot, játékot akkor ott marad a maradványai. És lehet ez zavar be neki. Ha a formázás nem oldja meg akkor lehet hogy mechanikai de szerintem a formázás után jó lesz.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
tibi992
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 10:32:02
Készüléktípus: Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: tibi992 »

köszi a segiséget :D de lenne még valami a csúszkája eléggé lötyög itthon nem lehetne megjavítani?? v ez csak szervizes
??
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Macika »

tibi992 írta:köszi a segiséget :D de lenne még valami a csúszkája eléggé lötyög itthon nem lehetne megjavítani?? v ez csak szervizes
??
Nézd, én nem ismerlek, milyen szinten bánsz a finommechanikai műszerekkel, van rá otthoni megoldás is, ha mesterien forgatod a torx6-os csavarhúzót.
Ha nem, akkor inkább bízd szakemberre, a hozzá nem értéssel okozott kár a 10x-ese lehet annak, amit megspórolhatsz az sk módszerrel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Macika 2009-06-15 hétf. 16:20:40-kor.
doub-z
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:43:21
Készüléktípus: N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: doub-z »

Sziasztok!

Nagy problémám van! Szoftvert frissítettem a telómon (N95 8Gb), előtte csináltam biztonsági mentést.
Az új szoftver rendesen felmetn, de hiába állítom vissza a mentést, nagyjából 20-30 másodperc alatt kiírja, hogy a művelet kész, a teló újraindul, de semmi változás, ráadásul minden indításnál bejön egy telepítő, a folyamatjelző csíkkal, majd az leáll.
De a fő problémám az, hogy legalább a telefonszámaimra szükséggem van!
Egyébként megnéztem és a biztonsági mentés mérete 2,1Mb :S
Kérem aki tud valami hasznosat segítsen!
THX
tibi992
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 10:32:02
Készüléktípus: Nokia N95 8Gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: tibi992 »

sziasztok nme tudja vki h mért nem lehet felrakni a telómra az n-gage-t?? a memória kártyára menti el (a gép ha rámásolom a telóra)elkezdem telepíteni és kiírja h nincs elég memória pedig van vagy 6 giga még szabadon
Avatar
frutti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:44:35
Készüléktípus: N8 SGS II
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: frutti »

"Sziasztok!

Nagy problémám van! Szoftvert frissítettem a telómon (N95 8Gb), előtte csináltam biztonsági mentést.
Az új szoftver rendesen felmetn, de hiába állítom vissza a mentést, nagyjából 20-30 másodperc alatt kiírja, hogy a művelet kész, a teló újraindul, de semmi változás, ráadásul minden indításnál bejön egy telepítő, a folyamatjelző csíkkal, majd az leáll..............."


Hali!
Ha nincs más megoldás, próbáld meg csak a névjegyeket kipipálni a visszaállitás beállitásainál.
Egyébként a memkarit is formázni kellene, akkor megszünhet az ujratelepités is.
sayruss
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 22:44:52
Készüléktípus: Nokia N8 + N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: sayruss »

Sziasztok

Nekem 1 olyan kis segítség kéne, hogy melyik videó lejátszó tudja az AC3 hangkódolást.

Köszi előre is
Ricsi
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Macika »

sayruss írta:Sziasztok

Nekem 1 olyan kis segítség kéne, hogy melyik videó lejátszó tudja az AC3 hangkódolást.

Köszi előre is
Ricsi
Szerintem telóra teljesen fölösleges AC3, jobb ha lekonvertálod jóval kisebb állományra pl. AutoGordianKnot-tal.
300 MB-ba belefér egy 100 perces mozifilm QVGA felbontásban, mp3 hanggal, kiváló minőségben.
2.0-nál jobb hangot úgysem tudsz kicsikarni egyetlen telóból sem.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”