Nokia N95 8GB

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
nnorbee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 22:03:14
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: nnorbee »

Segal írta:
nnorbee írta:Üdv Mindenki!

Kérdésem a köv : Hogyan lehet azt beállítani a telefonon, hogy a fedél csúsztatásával vegyem fel,ha hív valaki,s ha be akarom fejezni a hívást összecsukásra bontsa a vonalat.......??

Ikon animáció beállítás nem létezik ezen a telefonon.....?

Köszönöm!
fel tudja venni a hívást viszont alapból nem bontja ha összetolod ehez valami külső progi kell majd megírják.
Ikon animáció meg menübe opciók/ikonanimáció
Köszönöm a segítséget...
Az ikon animáció viszont nincs a menü opciókon belül.........
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Segal »

nnorbee írta:
Segal írta:
nnorbee írta:Üdv Mindenki!

Kérdésem a köv : Hogyan lehet azt beállítani a telefonon, hogy a fedél csúsztatásával vegyem fel,ha hív valaki,s ha be akarom fejezni a hívást összecsukásra bontsa a vonalat.......??

Ikon animáció beállítás nem létezik ezen a telefonon.....?

Köszönöm!
fel tudja venni a hívást viszont alapból nem bontja ha összetolod ehez valami külső progi kell majd megírják.
Ikon animáció meg menübe opciók/ikonanimáció
Köszönöm a segítséget...
Az ikon animáció viszont nincs a menü opciókon belül.........
akkor szerintem T mobilos a telefonod mintha azokból maradt volna ki ha jól emléxem
nnorbee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 22:03:14
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: nnorbee »

igen,t-mobilos...de mi az,hogy kimaradt? nem ugyan olyannak kéne lenni mindegyik tel-nek?

Köszönöm a segítséget...
Az ikon animáció viszont nincs a menü opciókon belül.........[/quote] akkor szerintem T mobilos a telefonod mintha azokból maradt volna ki ha jól emléxem[/quote]
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Segal »

nnorbee írta:igen,t-mobilos...de mi az,hogy kimaradt? nem ugyan olyannak kéne lenni mindegyik tel-nek?

Köszönöm a segítséget...
Az ikon animáció viszont nincs a menü opciókon belül.........
akkor szerintem T mobilos a telefonod mintha azokból maradt volna ki ha jól emléxem[/quote][/quote]
nem bizony a szolgáltatók megkapják az alap szoftvert és saját magukra formálják a T pl beleteszi a web&walk-ot, T-s képernyőkímélőt, hátteret stb amik a függetlenbe nincsenek /ugyanúgy Voda meg Pannon is belenyúl/ és a T ezt meg kiszedi
nnorbee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 22:03:14
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: nnorbee »

Segal írta:
nnorbee írta:igen,t-mobilos...de mi az,hogy kimaradt? nem ugyan olyannak kéne lenni mindegyik tel-nek?

Köszönöm a segítséget...
Az ikon animáció viszont nincs a menü opciókon belül.........
akkor szerintem T mobilos a telefonod mintha azokból maradt volna ki ha jól emléxem
[/quote]
nem bizony a szolgáltatók megkapják az alap szoftvert és saját magukra formálják a T pl beleteszi a web&walk-ot, T-s képernyőkímélőt, hátteret stb amik a függetlenbe nincsenek /ugyanúgy Voda meg Pannon is belenyúl/ és a T ezt meg kiszedi[/quote]

A témáknál a téma effect is eltünt nálam....egyik nap még volt...most meg már nincs.........
Előzmények : Megpróbáltam ezt a helloOX izét,de telepítés után álandóan újra indult...ezért format............
mikor mindent sikerült újra a helyére rakni...ez az opció eltünt...Ennek mi lehet az oka?
Bocs,hogy ennyit kérdezek... :)
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Segal »

nnorbee írta:
Segal írta:
nnorbee írta:igen,t-mobilos...de mi az,hogy kimaradt? nem ugyan olyannak kéne lenni mindegyik tel-nek?

Köszönöm a segítséget...
Az ikon animáció viszont nincs a menü opciókon belül.........
akkor szerintem T mobilos a telefonod mintha azokból maradt volna ki ha jól emléxem
nem bizony a szolgáltatók megkapják az alap szoftvert és saját magukra formálják a T pl beleteszi a web&walk-ot, T-s képernyőkímélőt, hátteret stb amik a függetlenbe nincsenek /ugyanúgy Voda meg Pannon is belenyúl/ és a T ezt meg kiszedi[/quote]

A témáknál a téma effect is eltünt nálam....egyik nap még volt...most meg már nincs.........
Előzmények : Megpróbáltam ezt a helloOX izét,de telepítés után álandóan újra indult...ezért format............
mikor mindent sikerült újra a helyére rakni...ez az opció eltünt...Ennek mi lehet az oka?
Bocs,hogy ennyit kérdezek... :)[/quote]
az 1.04 es hack szokása az újraindulgatás az 1.03 az jó /vagy ha régebbi szoftvered van akkor még a régi fajta hack/ de utóbbival meg semmi gond én is azt használom igaz sima N95 ösön.
Szerintem formázd le a telefont és kezd előlről az egészet. Ha mindenképp szeretnél ikonanimációt akkor meg fel tudod tenni a független szoftvert is a telefonodra /ettől nem lesz független de garivesztéssel jár/. Ha érdekel olvasd át az egyszerű szoftverfrissítés téma legelső hozzászólását.
Avatar
CercatO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-05-30 szomb. 12:21:09
Készüléktípus: Nokia N95 8GB 8910i 8310
Tartózkodási hely: Budapest 1025
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: CercatO »

Sziasztok!

Lenne két kérdésem, hiába olvasok utána nem lelem a választ, ami pedig rövi, és egyszerű lenne feltételezem.
Én nem szoktam szignózni, hanem a drakkarious programot használom, ami eddig nagyon bevállt. Ennek van valami hátránya azzal szemben minta szignóznék, és úgy tenném fel őket?
Másik: A drakkaious és a píthon működik együtt? Mert ugye a píthon fájljait szignózni kellene a leírás alapján, viszont nekem a drakkarious miatt nem kell sziognózni, ami eddog tiszta, csak ahhoz nem értek, hogy a kettő ilyen formán működik-e egymás mellett?
Remélem nem kérdeztem hülyeséget, és tudtok segíteni!

Ezer köszönet! :Notworty:
A.V.N.
Tomekli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 13:21:03
Készüléktípus: n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Tomekli »

Mint friss n95 8gb tulajdonos,tettem fel 1-2 új témát a telefonra,volt amelyiknek az installjánál írta,hogy nem kompatibilis ezzel a telóval,szal cancel volt az install,volt ami felment szépen.De ha most bekapcsolom a telót,elkezd valamit installálni magától,majd közli hogy van 1 szoftver a mass memoryn ami untrusted,ha akarom installálni,az application managerből csináljam.Az application managerben viszont csak olyan szoftokat mutat,amik már installálva vannak.Hogyan tudnám kiszűrni mi ez és eltávolítani?
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Salmi »

Tomekli írta:Mint friss n95 8gb tulajdonos,tettem fel 1-2 új témát a telefonra,volt amelyiknek az installjánál írta,hogy nem kompatibilis ezzel a telóval,szal cancel volt az install,volt ami felment szépen.De ha most bekapcsolom a telót,elkezd valamit installálni magától,majd közli hogy van 1 szoftver a mass memoryn ami untrusted,ha akarom installálni,az application managerből csináljam.Az application managerben viszont csak olyan szoftokat mutat,amik már installálva vannak.Hogyan tudnám kiszűrni mi ez és eltávolítani?
Nézd meg, hogy a mass memory gyökérben nincs-e ott a telepítőfájl.
Tomekli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-06-03 szer. 13:21:03
Készüléktípus: n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N95 8GB

Hozzászólás Szerző: Tomekli »

Gyökérben nem találtam semmit,az application managerben azokat a témákat amik nem tetszenek uninstalláltam,azóta okés lett. :yes:
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”