Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
opelesbubi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-01-05 szomb. 18:00:28
Készüléktípus: n8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: opelesbubi »

:(
Damir írta:
opelesbubi írta:Sziasztok Fórumozók

Következőben kérnék segítséget. N8 -omon 2013 júniusi térkép van és a frissítésre is azt írja ki hogy ez a legújabb, ez tényleg így lehet? Nincs már 1 éve térkép frissítés??? A nokia internetrádióban 1 adót sem ad be( Sorry, service no longer available) . Kérdem én , kezdik megvonni a Symbiantól a frissítéseket???
Szia!

Pontosan...... :(
:( Ez szomorú, pedig nekem bevált az n8, lassan akkor lehet új teló után nézni :(
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

opelesbubi írta::(
Damir írta:
opelesbubi írta:Sziasztok Fórumozók

Következőben kérnék segítséget. N8 -omon 2013 júniusi térkép van és a frissítésre is azt írja ki hogy ez a legújabb, ez tényleg így lehet? Nincs már 1 éve térkép frissítés??? A nokia internetrádióban 1 adót sem ad be( Sorry, service no longer available) . Kérdem én , kezdik megvonni a Symbiantól a frissítéseket???
Szia!

Pontosan...... :(
:( Ez szomorú, pedig nekem bevált az n8, lassan akkor lehet új teló után nézni :(
Sajnos igen....
elam65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:53:01
Has thanked: 73 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: elam65 »

Sziasztok-páromnak segítenék aki külföldön van-de nem vágom a kérdését!
Szóval van neki 1 GB internetre az előfizetésében(osztrák kártya -de gondolom az mindegy is)
Kérdezte tőlem hogyan tudná összekötni a telóját (N8) a laptoppal és úgy felhasználni az 1 GB -ot internetezésre-hogy mindezt a laptopon nézhesse mert a teló kijelzője elég kicsi erre!
Mit kell beállítania vagy átállítani,mit mivel kell összedugni stb hogy így tudja használni-feltéve ha lehet egyáltalán és támogatja az N8 ?
Leírná nekem valaki jól érthetően hogy segíthessek neki?!
Előre is köszönöm fiúk!!!
fuu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-11-05 szomb. 15:59:46
Készüléktípus: Lumia 920 White Lumia 640DS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naprendszeren belül
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fuu »

elam65 írta:Sziasztok-páromnak segítenék aki külföldön van-de nem vágom a kérdését!
Szóval van neki 1 GB internetre az előfizetésében(osztrák kártya -de gondolom az mindegy is)
Kérdezte tőlem hogyan tudná összekötni a telóját (N8) a laptoppal és úgy felhasználni az 1 GB -ot internetezésre-hogy mindezt a laptopon nézhesse mert a teló kijelzője elég kicsi erre!
Mit kell beállítania vagy átállítani,mit mivel kell összedugni stb hogy így tudja használni-feltéve ha lehet egyáltalán és támogatja az N8 ?
Leírná nekem valaki jól érthetően hogy segíthessek neki?!
Előre is köszönöm fiúk!!!
Ősszedugod a telefont a laptoppal, és a Nokia Suite-ban az Eszközök fül alatt tudsz csatlakozni a telefonon keresztül a netre
These users thanked the author fuu for the post:
elam65 (2014-06-24 kedd 09:07:52)
Rating: 2.63%
elam65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:53:01
Has thanked: 73 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: elam65 »

Nagyon köszönöm-már továbbítom is neki a választ!
fuu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-11-05 szomb. 15:59:46
Készüléktípus: Lumia 920 White Lumia 640DS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naprendszeren belül
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fuu »

elam65 írta:Nagyon köszönöm-már továbbítom is neki a választ!
Szivesen
Toby888
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012-07-05 csüt. 19:12:03
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Toby888 »

Üdv srácok.A segítségeteket szeretném kérni... adott egy N8-as teló (sajátom) és ugyebár 2 mikrofon van a teloba, 1 a kameránál, és egy amibe dumálok telefonálás közbe, nos a dumálos miki müködik, de amikor videot veszek fel akkor visszajátcásnál kattog zörög csörög recseg meg minden hangot ad ki :S nos nencs véletlen ötlen ennek a kiküszöbölésére ?? vagy egy olyan app, ami a dumálos mikit használja videó felvételre ??
mephysto
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011-09-06 kedd 22:45:16
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: mephysto »

Sziasztok!

2011-2012-ben használtam N8-at elég rendesen. Vásároltam is programokat a store-ból, stb... fénykorát élte a telefon ugye akkoriban :) Aztán - egyéb okokból kifolyólag - megváltam tőle és most másod telefonnak ismét vennék egyet.

A készüléken a legutolsó Belle van, tökéletesen működik. Viszont ugye már nem egy támogatott készülék _sajnos_ :( Tudok még letölteni, vásárolni programokat a most már nokia store-nak nevezett áruházból erre a készülékre?

Érdemes gondolkodnom főzött firmware-en?

Előre is köszönöm az értékes válaszokat! :)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

mephysto írta:Sziasztok!

2011-2012-ben használtam N8-at elég rendesen. Vásároltam is programokat a store-ból, stb... fénykorát élte a telefon ugye akkoriban :) Aztán - egyéb okokból kifolyólag - megváltam tőle és most másod telefonnak ismét vennék egyet.

A készüléken a legutolsó Belle van, tökéletesen működik. Viszont ugye már nem egy támogatott készülék _sajnos_ :( Tudok még letölteni, vásárolni programokat a most már nokia store-nak nevezett áruházból erre a készülékre?

Érdemes gondolkodnom főzött firmware-en?

Előre is köszönöm az értékes válaszokat! :)
Szia!

Letölteni és vásárolni tudsz, de új programok, illetve frissítések nem lesznek már.....
Én gyári szoftvert használok rajta, de Taylor főzött ROM-ja elég jó, ha azt szeretnéd. Egyébként használható még ma is, igaz kicsit korlátoltabban, mint az új kütyüket.
These users thanked the author Damir for the post:
mephysto (2014-07-09 szer. 16:44:27)
Rating: 2.63%
elam65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:53:01
Has thanked: 73 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: elam65 »

Urak-tudtok ajánlani nekem egy ingyenes hangrögzítő pogit(ami nem jár le pár nap múlva)-illetve netán még a csipogás is kiiktatható?
Előre is köszönöm!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”