Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
wolf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-08-10 szomb. 22:17:09
Készüléktípus: nokia n8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: wolf »

sziasztok. 1 hete van meg ez a telóm és nagyon tetszik. viszont ma olyat csinált hogy amikor bekapcsoltam a wifit lefagyott és újraindult :( azóta folyamatosan ezt csinálja. ha bekapcsolom a wifit már újra is indul és nem enged semmit csinálni. szoftvert is frissítettem rajta de semmi változás. lehet hogy valami vírus okozza? vagy mit kell tenni hogy működjön normálisan mint idáig ?
gss
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2010-08-16 hétf. 20:12:20
Készüléktípus: n8
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gss »

hilfe!hilfe!
Németország térképfrissités megszakadt egy hivás miatt.Kezdödött a gond,suite aszonta probléma lépett fel,inditsam ujra a pc-t, meg telepitsek frissebb suitot.Megtettem.
Ugyanugy maradt a probléma,azóta is ujrainditást meg ujabb suitot javasol,a N.o térkép letöltés nem megy.Telót is ujrainditottam (kikapcs 8sec)
Este indulok... :cry2:
Ha van vkinek tippje elöre is köszönöm. :blink:

szerk.: elöször csak frissitettem a suitot,de miután legyalultam teljesen és ujratelepitettem már elindult a térképletöltés
:lol3:
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

gss írta:Németország térképfrissités megszakadt egy hivás miatt.Kezdödött a gond,suite aszonta probléma lépett fel,inditsam ujra a pc-t, meg telepitsek frissebb suitot.Megtettem.
A PC-s problémádra nem tudom a választ, de telefonon a térképet a térképprogi menüjéből frissítsd! (ne PC-ről)
Természetesen ehez legyen otthon wifi-s interneted.

Ha így is hibát ad akkor a memóriakártyáról (E vagy F) törölni kell a cities mappát és a qf filet, és utána újra menüből próbáld a térképet letölteni telón.
Toby888
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012-07-05 csüt. 19:12:03
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Toby888 »

Üdv.Rendelkezem én is egy ien szörnyeteggel, és az lenne a baj, hogy videó felvételnél, felvesz meg minden, de ha visszajátszom, hallatszik a hang, de kegyetlen mod sistereg, recseg, teszteltem a hang felvevönél is, ott csak picit kattog, de telefonálni tökéletesen tudok vele, tisztán hallanak !! Tayilor V9 van fent.Mi lehet a baj ??
younfox
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013-07-02 kedd 18:26:47
Készüléktípus: Noki N8-00 Belle Refresh
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: younfox »

Üdv.
Kerek egy hete nem tudja frissíteni magát a Nokia időjárás appja se WiFiről, se mobilnetről. Tuti, hogy jó mindkettő kapcsolat. GPS-szel sincs gond mert megtalálja a helyet offline-ban is hamar. Újraindítás is többször volt már. Valamikor úgy csinál, mint aki elkezdi letölteni a friss adatokat, de felénél tovább nem jut és kapom "A legfrissebb előrejelzési adatok nem elérhetők" üzenetet.
Találkozott valaki már hasonlóval korábban vagy esetleg mostanság?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

younfox írta:Üdv.
Kerek egy hete nem tudja frissíteni magát a Nokia időjárás appja se WiFiről, se mobilnetről. Tuti, hogy jó mindkettő kapcsolat. GPS-szel sincs gond mert megtalálja a helyet offline-ban is hamar. Újraindítás is többször volt már. Valamikor úgy csinál, mint aki elkezdi letölteni a friss adatokat, de felénél tovább nem jut és kapom "A legfrissebb előrejelzési adatok nem elérhetők" üzenetet.
Találkozott valaki már hasonlóval korábban vagy esetleg mostanság?
Üdv

Nálam se működik pár napja, volt már ilyen régebben. Szerintem hamarosan újra menni fog.
younfox
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013-07-02 kedd 18:26:47
Készüléktípus: Noki N8-00 Belle Refresh
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: younfox »

Köszi a visszajelzést MrAngelo, akkor várok türelmesen és hagyatkozom a népi megfigyelésekre. Azok is bejönnek ugyanakkora százalékkal.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Újra működik az időjárás widget. Csak egy szűk hetet kellett várni... ;)
sárkányfiú68
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-08-14 szer. 20:04:52
Készüléktípus: nokia n8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sárkányfiú68 »

Sziasztok.Már több mint két éve megvan az n8-som,de 1-2hónapja elkezdett gyorsan merülni,szinte egy napot sem bírt ki az aksi.Ezt megpróbáltam orvosolni és vettem egy aksit újat,amit beraktam tegnap délután,este feltöltöttem reggelig,de már ma este szintén le volt merülve csontig.Mi a fene baja van.Igaz volt pár hete olyan problémám,hogy nem volt térerőm.Ha valaki hívott és beszéltem vele,utána percekig semmi térerő,és ezt csinálta folyton.Bevittem a t-mobilhoz pestre,ahol kicserélték az antennát,így valamelyest jobb lett,de még mindig egy helyben kell állnom,hogy legyen térerőm.Erre van valami megoldás féle??Amig nem volt az n8 nálam egy régi 750 i-t használtam,amin szinte mindig volt térerő,ez hogy van?Az aksira visszatérve mi lehet a probléma,valami program szívja egyfolytában,vagy a térerő keresés,vagy kontakt hiba???
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nsee »

Lehet telepített programtól, hogy eszi aksidat, esetleg újra feltolni sw-t, előtte format mindent.
Térerő, hát, nem esett, ázott az a teló?
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”