Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
gss
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2010-08-16 hétf. 20:12:20
Készüléktípus: n8
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gss »

Doky586 írta:
gss írta:suite-böl ráeröltettem vmi belle refresh-t (...) kicsit belassulva (...) letöltési hiba megjelenik ugyanugy...
így jár aki nem hallgat mások tanácsára...

hackelt firmet senki sem mondott, de ott a gyári. töltsd le amíg megteheted.
Kép
ezt ment fel a suite-böl kiindulva
én minkenkire halgatok :roll:
kivéve hogy én tegyem fel a fözött romot(tisztában vagyok saját képességeimmel)
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

gss írta:ezt ment fel a suite-böl kiindulva
úgy érzem nem érted mi a különbség a suite és a phoenix updatelés közt..
gss írta:kivéve hogy én tegyem fel a fözött romot(tisztában vagyok saját képességeimmel)
Doky586 írta:hackelt firmet senki sem mondott, de ott a gyári. töltsd le amíg megteheted.
These users thanked the author Doky586 for the post:
bobvosgy (2013-02-03 vas. 12:15:27)
Rating: 2.63%
gss
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2010-08-16 hétf. 20:12:20
Készüléktípus: n8
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: gss »

:hmm2: ...ebböl ugy sejtem hogy ugyanazt a verzioszámu szoftvert a phoenix normálisabban teszi fel (pl elözö szoftver nyomait jobban kiirtja?...)
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: csokabi »

gss írta::hmm2: ...ebböl ugy sejtem hogy ugyanazt a verzioszámu szoftvert a phoenix normálisabban teszi fel (pl elözö szoftver nyomait jobban kiirtja?...)
Igen, jól gondolod. Úgy képzeld el a dolgot, hogy az Suite rápakolja a szoftvert a mobilon lévőre, viszont a Phoenix legyalulja teljesen üresre a C-t és csak aztán rakja fel a szoftvert. Az előbbinél lehetnek gondok az előző szoftver maradványai miatt, míg a másodiknál nem igazán. Szerintem, ha nem akarsz vesződni vele, mert félsz hogy elrontod vagy ilyesmi, akkor inkább keress fel egy nokia szervizt! Ott viszont csak gyárit lesznek hajlandóak felrakni, így viszont megfosztod magadat például Taylor remekművétől, amit meg sem közelít a gyári. Ha itt alaposan körbekérdezel, gyorsan kiderül, hogy csak nagyon kevesen használnak gyári SW-t.
These users thanked the author csokabi for the post:
gss (2013-02-03 vas. 18:25:53)
Rating: 2.63%
Chelios07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012-06-12 kedd 13:36:10
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Chelios07 »

hella. Akadt egy kis problemam a skype-val V8 by Taylor-on. Elinditom, elkezd betolteni es kb 3-4 mp utan leall a skype. 3-bol 2db N8-on. :( Probaltam tobbfele skype-ot is. Mind ugyanugy leall. Probaltam flashelni, reboot, uninstal, install, frissites, tisztitas, memofelszabaditas, stb..
Elore is koszi az otleteket.
top01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 01:46:21
Készüléktípus: E7
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: top01 »

Sziasztok!
Nekem olyan problémám lett, hogy a teló a munkahelyemen hiába csatlakozik a WiFihez, az internet nem jön be. Annyit kell tudni, hogy ez egy Ethernet hálózat egyik kapujára általam felültetett router, és a laptopom simán használja. Régebben az E7-en is bejött így a net, de egyszer rebootoltam a routert, és azóta nem. Érdekes módon a kollégáim androidjai és iPhone-jai is fel tudnak rá menni, simán hallgatják az internet rádiót pl. Elvileg semmilyen spéci beállításra nincs szükség, sem proxy-t, sem mást nem kér a rendszer. Valami ötlet?
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

top01 írta:Sziasztok!
Nekem olyan problémám lett, hogy a teló a munkahelyemen hiába csatlakozik a WiFihez, az internet nem jön be. Annyit kell tudni, hogy ez egy Ethernet hálózat egyik kapujára általam felültetett router, és a laptopom simán használja. Régebben az E7-en is bejött így a net, de egyszer rebootoltam a routert, és azóta nem. Érdekes módon a kollégáim androidjai és iPhone-jai is fel tudnak rá menni, simán hallgatják az internet rádiót pl. Elvileg semmilyen spéci beállításra nincs szükség, sem proxy-t, sem mást nem kér a rendszer. Valami ötlet?
Szia!Most milyen telód van?Mert az nem derült ki? :confused3:
Esetleg nincs jelszó?Vagy próbáld meg a meglévő wifi hozzáférési pontot törölni a telefonba és újra csatlakoztatni :hmm2:
top01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 01:46:21
Készüléktípus: E7
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: top01 »

Bocs, ha nem derült volna ki, ugyanaz az E7-em van, Belle Refresh-sel.
top01
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009-08-17 hétf. 01:46:21
Készüléktípus: E7
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: top01 »

Van jelszó, én állítottam be, a routerre rá is csatlakozik, csak netet nem kap valamiért.
Már töröltem többször is a kapcsolódási pontot, és újra megismertettem a telóval, de ugyanaz a helyzet.
Avatar
scary
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 21:36:59
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: scary »

Chelios07 írta:hella. Akadt egy kis problemam a skype-val V8 by Taylor-on. Elinditom, elkezd betolteni es kb 3-4 mp utan leall a skype. 3-bol 2db N8-on. :( Probaltam tobbfele skype-ot is. Mind ugyanugy leall. Probaltam flashelni, reboot, uninstal, install, frissites, tisztitas, memofelszabaditas, stb..
Elore is koszi az otleteket.
Helló!

Segíteni igaz nem tudok, de nekem is Taylor féle V8 van a telón, de tökéletesen működik a skype! A verziószáma 2.1.0.23.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”