Nokia N9

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
lac3k
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-11-04 szer. 16:14:35
Készüléktípus: N9
Nem: Férfi
Has thanked: 55 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N9

Hozzászólás Szerző: lac3k »

fefe86 írta:
lac3k írta: Nem azért az egy huszért de ha ők nem tudták meg csinálni akkor én hogyan?
nálad nem ment a flashelés, vagy szimplán csak nem tudtad/akartad megcsinálni?? mert attól, hogy ők b@lfaszok, Te még rendesen meg tudnád otthon csinálni... és még phoenix sem feltétlen kell hozzá.... Emlékszem, amikor djuicenál érdeklődtem a telóról.
én: Üdvözlöm, a Nokia N9-ről szeretnék érdeklődni.
Ügyfélszolg. csaj: Aham, nokia. N9. Az ugye symbianos?
én: (bambulás, hogy wtf?) öö, nem.
Ü.cs.: Akkor windows phone.
én: sajnos most sem talált. Linux alapú Meego-s készülék.
ü.cs.: akkor egy pillanat, kapcsolok egy technikus kollégát.
én: nem köszönöm, akkor megoldom.

és leraktam a telefont. mint már írtam, kellő odafigyeléssel, a leírás pontos követésével gyakorlatilag 0 % a hibaarány. Tapasztalat, mert volt, hogy hetente flasheltem a kedvencem.
flashelés nekem megvan 5 perc alatt. egyszer letöltöttem a fájlokat (összesen kb 2,5 giga) és ha beüt a geb@sz, akkor már tolom is fel....
Nokia mintaboltba vittem. Ők azt mondták a gép rontott el valamit ezért Pestre küldik. Ezek szerint csak bénák voltak vagy nem értenek hozzá. Bár ahogy a kezébe vette rögtön rávágta " hm 800"...
Ezek után itthon fogom csinálni... Csak gondoltam garanciális csinálják meg ők...
lac3k
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-11-04 szer. 16:14:35
Készüléktípus: N9
Nem: Férfi
Has thanked: 55 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N9

Hozzászólás Szerző: lac3k »

huppe írta:egyszer már én is flash-eltem, de csak azért mert a nitdroidhoz volt szükséges :)
...igen ez egy elég ritka telefon - nem ismerik az emberek és nem értenek hozzá, sajna ez van
amíg nem találkoznak ilyennel, addig teljesen új nekik is...gondolom ők is csak emberek s most ugyan azt csinálják amit te is tennél - bújják az internetet tutoriálokért, csak nem olyan lelkesen
ez a nitdroidos téma érdekelne engem is. Minden androidos program megy rajta? Magyar leírást találok róla valahol hogyan is kell? És tényleg két szoftver lesz fent? (a Megoo és az android)
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N9

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

lac3k írta:
huppe írta:egyszer már én is flash-eltem, de csak azért mert a nitdroidhoz volt szükséges :)
...igen ez egy elég ritka telefon - nem ismerik az emberek és nem értenek hozzá, sajna ez van
amíg nem találkoznak ilyennel, addig teljesen új nekik is...gondolom ők is csak emberek s most ugyan azt csinálják amit te is tennél - bújják az internetet tutoriálokért, csak nem olyan lelkesen
ez a nitdroidos téma érdekelne engem is. Minden androidos program megy rajta? Magyar leírást találok róla valahol hogyan is kell? És tényleg két szoftver lesz fent? (a Megoo és az android)
még az alap funkcióknál is vannak hiányosságok, ne viccelj... :D :hmm2: leírást találsz a smartnews-on, de, és kizárólak független N9-re megy fel, brandelt telónál felejtős. Egyébként ha droidos programokra vágysz/vársz, miért nem vettál androidos telót? :D komolyra fordítva, szerintem érdemes várni a Jolla-ra, elég bíztatónak találom a Sailfish-t.
levy76
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2011-12-31 szomb. 09:41:32
Készüléktípus: N9
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N9

Hozzászólás Szerző: levy76 »

Kellemes karácsonyi ünnepeket az összes nokia n9"fan"-nak.
These users thanked the author levy76 for the post (total 2):
hercsi (2012-12-25 kedd 03:03:20) • lac3k (2012-12-25 kedd 16:45:28)
Rating: 5.26%
lac3k
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-11-04 szer. 16:14:35
Készüléktípus: N9
Nem: Férfi
Has thanked: 55 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N9

Hozzászólás Szerző: lac3k »

fefe86 írta:
lac3k írta:
huppe írta:egyszer már én is flash-eltem, de csak azért mert a nitdroidhoz volt szükséges :)
...igen ez egy elég ritka telefon - nem ismerik az emberek és nem értenek hozzá, sajna ez van
amíg nem találkoznak ilyennel, addig teljesen új nekik is...gondolom ők is csak emberek s most ugyan azt csinálják amit te is tennél - bújják az internetet tutoriálokért, csak nem olyan lelkesen
ez a nitdroidos téma érdekelne engem is. Minden androidos program megy rajta? Magyar leírást találok róla valahol hogyan is kell? És tényleg két szoftver lesz fent? (a Megoo és az android)
még az alap funkcióknál is vannak hiányosságok, ne viccelj... :D :hmm2: leírást találsz a smartnews-on, de, és kizárólak független N9-re megy fel, brandelt telónál felejtős. Egyébként ha droidos programokra vágysz/vársz, miért nem vettál androidos telót? :D komolyra fordítva, szerintem érdemes várni a Jolla-ra, elég bíztatónak találom a Sailfish-t.
Nem jön be az android, van pár ismerősömnek, nyomkodom a telóikat, vannak benne remek megoldások (fentről lehúzható azonnal elérhető értesítések) de összességében nem tetszik. Egyes egyedül a vibert hiányolom az N9 ről. Ez miatt gondolkodom a nitroid telepítésén. Igen, tisztában vagyok vele, hogy ott a skype a whatsapp de ennek ellenére nagyon kevés ismerősöm használja ezeket. Még mindig a viber a legnépszerűbb. Jó lenne ha kitalálná valaki, hogyan tudnánk futtatni N9 is.
levy76
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2011-12-31 szomb. 09:41:32
Készüléktípus: N9
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N9

Hozzászólás Szerző: levy76 »

Sziasztok.
Autómata hívásfogadás fülhalgatón keresztül?
Valaki tud erre valami programot?
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N9

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

levy76 írta:Sziasztok.
Autómata hívásfogadás fülhalgatón keresztül?
Valaki tud erre valami programot?
nem egészen automata, de az Easy Answert érdemes lenne kipróbálnod... én régóta ezt használom...
levy76
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2011-12-31 szomb. 09:41:32
Készüléktípus: N9
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 17 times

Re: Nokia N9

Hozzászólás Szerző: levy76 »

fefe86 írta:
levy76 írta:Sziasztok.
Autómata hívásfogadás fülhalgatón keresztül?
Valaki tud erre valami programot?
nem egészen automata, de az Easy Answert érdemes lenne kipróbálnod... én régóta ezt használom...
Az megvan,de nem igazán olyanra gondoltam.
Olyan program,ami autómatikusan felveszi,ha fülest használok,pl:vezetés közben.
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N9

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

nem tudjátok, hogy mennyiért cserélnek egy usb fület? garis, szolgáltatós telónál??
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N9

Hozzászólás Szerző: Damir »

fefe86 írta:nem tudjátok, hogy mennyiért cserélnek egy usb fület? garis, szolgáltatós telónál??
A szervizestől függ.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”