Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
john33
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009-04-19 vas. 23:14:42
Készüléktípus: Galaxy SIII
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: john33 »

john33 írta:
MrAngelo írta:Hááát... 99,99% hogy hardverhiba.
"Nem para", szerviz-garancia. :wacko:
A veszprémi Nokia Care-t ajánlom figyelmedbe ha nem laksz túl messze, velem nagyon korrektek és gyorsak voltak. (hangszóró+lila kijelző=1nap)
Hát, Debrecentől picit messze van Veszprém, bár jártam oda főiskolára, szép évek voltak ;)

Mivel T-s a készülék, lehet, hogy kihagyom őket, és beviszem a debreceni Nokia Care-ba egyből...pontosan 1 éve és 3 napja vettem a készüléket...

Még egy utolsó próbálkozást megeresztek, az 1.7+ Navi már látja a hiányzó 1,2 gb-os .56-os file-t, letöltöm, és mivel ezt hiányolta a Phoenix, hátha...

Ennyi,feladtam.
Lejött minden, elindult a Refurbish, a 8mp-es bekapcs üzenet után a hibaüzenet:

"The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

"Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing. "

Papírnehezék lett vagy vigyem el mégis a Nokia Care-ba :?2:
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

john33 írta:Ennyi,feladtam. Lejött minden, elindult a Refurbish, a 8mp-es bekapcs üzenet után a hibaüzenet:
"The flashing failed. Do you want to retry the flashing?
HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)
"Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing. "
Papírnehezék lett vagy vigyem el mégis a Nokia Care-ba :?2:
ennek a hibaüzenetnek semmi köze a te hibádhoz, ilyet a teljesen jó telefonnal rendelkezők is produkálnak. vagy a phoenix verziód nem jó, vagy a géped. de valszeg jobb lesz ha beviszed egy szervízbe (első körben ők is ezt fogják csinálni amugy, ráteszik a full fw-t) mielőtt agyvérzést kapsz :)
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

john33 írta: Ennyi,feladtam...
...Papírnehezék lett vagy vigyem el mégis a Nokia Care-ba :?2:
Szerintem egy próbát megér mivel még garanciális (2 év)... volt amíg nem flesselted szét. De állítólag nem nagyon foglalkoznak vele. Ha tényleg a memória halt meg (valószínű) akkor csak megjavítják. De szerintem mindenképp közöld velük, hogy garanciális javítást szeretnél, nehogy kitalálják, hogy mivel belepiszkáltál a ROM-ba, csak pénzért tudják megjavítani.
t65a
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010-10-03 vas. 09:31:13
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: t65a »

zsolez írta:
Doky586 írta:
nse írta:T-mobileos N8-am van és az Nokia Suite még mindig nem adja ki a frissebbet, miért van mikorra várható??
nálam se veszi észre, ahogy néztem azért mert product kód szerint a magyar függetlenekre se jelent meg, csak az euro3-ra..
marad a navifirm+phoenix...
Miben jobb illetve miben rosszabb a Belle Refresh verzió??? Érdemes feltenni???
állítólag ezek az újdonságok, illetve a nokia maps is csak a refresh-el frissül már.
Na igen,most hívtam a nokiát,hogy mi a xar van már az új sw-vel mert nálam sem látja még! Válasz: várjak türelemmel.. :duhos2:
sziasztok!

csak az a gáz, hogy (!!!!) idézet a nokia magyarország honlapjáról (n8 telefon oldalán): "A Nokia N8–00 készülék szoftverének legfrissebb verziója: Nokia Belle Refresh (111.040.1511)"

nekem is független a telóm és semmi!!! no comment!!

t65a
Avatar
zsolez
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 11:37:12
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7
Tartózkodási hely: Kecskemét
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zsolez »

Ja,nekem is független... lehet ,hogy ez az uccsó Nokiám..?
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

t65a írta:nekem is független a telóm és semmi!!! no comment!!
zsolez írta:Ja,nekem is független... lehet ,hogy ez az uccsó Nokiám..?
akkor miért nem fogadod meg a tanácsom ?:
Doky586 írta:marad a navifirm+phoenix...
az legalább a szolgáltatói csicsáktól is megszabadít..
Avatar
baddmann
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 20:51:23
Készüléktípus: N8
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: baddmann »

Sziasztok!

Független magyar n8-am van de már lassan egy hónapja én is csak várok a Refreshre.
Tegnap óta eltűnt a Microsoft Apps frissítés mind a Nokia Suitból, mind a telón az SW Update-ből. Sőt az áruházban sem találom, pedig eddig szerintem onnan is tölthető volt.... Remélem ez annak az előjele,hogy hamarosan megjelenik a szoftver frissítés. Ideje lenne, már egy hónapja várunk rá.....
hjocco
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 09:38:13
Készüléktípus: Nokia Lumia 930
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 57 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hjocco »

john33 írta:A gyári filekezelővel elindítottam az E: meghajtó formázását, erre "Hiba történt, a művelet meg lett szakítva" hibaüzenet azonnal le is állította. :whaaa:
Ha USB-n kiválasztom a Tárolóhely-et, akkor meg semmit sem lát sem a Total Commander, sem az Intéző, azonnal levág, és visszakapcsol Nokia Suite módba... :evil:
Ami érdekes, hogy az E:- nél "Mem. kártya feloldása" is megjelent, jelszót kér,de SOSEM volt jelszóval védve...
Most akkor hogy formázzam le :?2:
Azért én megpróbálnám a phoenixel dead módba sw reset és minden hibaüzenetet figyelmen kívül hagyva lefuttatnám..Ezzel a phoenixel próbáld a Downgradet
http://www.filestube.com/depositfiles/1 ... 48366.html.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hjocco 2012-09-21 pén. 16:05:09-kor.
Avatar
zsolez
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 11:37:12
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7
Tartózkodási hely: Kecskemét
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zsolez »

baddmann írta:Sziasztok!

Független magyar n8-am van de már lassan egy hónapja én is csak várok a Refreshre.
Tegnap óta eltűnt a Microsoft Apps frissítés mind a Nokia Suitból, mind a telón az SW Update-ből. Sőt az áruházban sem találom, pedig eddig szerintem onnan is tölthető volt.... Remélem ez annak az előjele,hogy hamarosan megjelenik a szoftver frissítés. Ideje lenne, már egy hónapja várunk rá.....
ja,lehet.nálam is eltünt.
Avatar
cellux
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 15:37:28
Készüléktípus: Nokia N82 + Galaxy Ace
Tartózkodási hely: Sándorfalva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: cellux »

Hali! Egy N8-on olyan probléma akadt, hogy nem akarja a zenéket lejátszani! Azt írja általános rendszerhiba! újratelepítettem a szoftvert + formáztam a memóriát 2 hétig volt jó! ötlet?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”