Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
hertert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 23:50:46
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4 White Frost
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: hertert »

zsolez írta:Üdv! Olyan gondom van, hogy kitört a jack aljzat körüli takaró műanyag , :hmm2: de neten ilyet külön nem találok! Esetleg tudna valaki ilyen fellelhetőséget ahol bontott n8-al foglalkoznak? Köszi!
Szerintem itt verhetetlen áron tudsz hozzá szerezni! Én is tőlük vettem, nagyon jó!
http://www.skyphone.hu/index.php?page=s ... &Itemid=53
zolika00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-10-17 hétf. 22:04:12
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zolika00 »

Sziasztok!

szeretném feltenni a mobile cleaner-t, hogy egy kicsit kipucoljam a telot plusz a gyári alkalmazásokat is szeretném letörölni mert így alapba nem engedi az ovi-ba pedig nem mindegyiket találtam!de pl amit megtaláltam azt sem engedte törölni újra telepítés után!A kérdésem az lenne mivel szignozni kell ezért elvesziti a telo a garanciát?vagy egész nyugdotan telepítsem és használjam? a c meghajtómon már csak 9 mega szabad hely van, pedig az alkalmazásokat az e-re telepítem, c-re elvileg nem kellene semmit tennie!
előre is köszönöm!
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: csokabi »

Szia!

A cleanerrel kapcsolatban nem tudok okosat mondani, de a 9 mega az nagyon kevés. Néz szét a fájlkezelővel a mappákban! A sok sms is mind a c-re kerül. Nekem nagyon sok letöltött képet is ide pakolt, hiába jelöltem ki másik memóriát.

Üdv Cs
These users thanked the author csokabi for the post:
zolika00 (2012-09-04 kedd 09:09:28)
Rating: 2.63%
Avatar
simonjoe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011-01-30 vas. 17:02:19
Készüléktípus: Lumia 920
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zsámbék
Has thanked: 20 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: simonjoe »

Sziasztok!!
Valaki segítene abban, hogy miként kell törölni, formázni az N8-ast. A memóriakártyát kiveszem, azt a számítógépen legyalulom, de a telónak elég egy hard reset? Vagy valami más trükkel tudom törölni??

THX!
Avatar
miller0214
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2011-03-06 vas. 21:32:35
Készüléktípus: Nokia C7
Has thanked: 13 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: miller0214 »

simonjoe írta:Sziasztok!!
Valaki segítene abban, hogy miként kell törölni, formázni az N8-ast. A memóriakártyát kiveszem, azt a számítógépen legyalulom, de a telónak elég egy hard reset? Vagy valami más trükkel tudom törölni??

THX!
Fájlkezelőben hosszan nyomsz a belső memóriára és Formázás.
csokabi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012-03-11 vas. 21:30:43
Készüléktípus: lumia 820
Has thanked: 36 times
Been thanked: 34 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: csokabi »

miller0214 írta:
simonjoe írta:Sziasztok!!
Valaki segítene abban, hogy miként kell törölni, formázni az N8-ast. A memóriakártyát kiveszem, azt a számítógépen legyalulom, de a telónak elég egy hard reset? Vagy valami más trükkel tudom törölni??

THX!
Fájlkezelőben hosszan nyomsz a belső memóriára és Formázás.
Sajnos a c-t így nem tudja megtisztítani. Megnéztem az előbb és csak asz adatok opciót dobta fel.

Mentsd le a fontos dolgokat, telefonszámokat, képeket, zenéket stb.! Aztán egy hardreset és rend lesz.
Avatar
resident650
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2012-04-13 pén. 18:56:45
Készüléktípus: Galaxy S2+Galaxy Note 2
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: resident650 »

en igy csinaltam *#7370# es tiszta minden
These users thanked the author resident650 for the post:
simonjoe (2012-09-04 kedd 06:25:33)
Rating: 2.63%
GT-N7100 XXDMC3
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

hali! képzeljétek el 5X megcsinálták a kijelzőmet már nem lila.. és még 1 új érintőpanelt is kaptam és 1 új tetejét! :D váltás.: milyen videólejátszót ajánlotok mkv ra? blue ray rip et akarok lejátszani és nem igazán ad képet.. tudtok valami jó lejátszót?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Mindegyikőtöknek azt tudom ajánlani, hogy Nokia Suite-tal csináljatok biztonsági mentést a névjegyekről, üzemetekről, jegyzetekről, de az alkalmazásokról és a beállításokról NE, majd formázzátok az E:-t.

Ez után tegyétek fel Taylor 8-as ROM-ját (smartphonepro.hu) phoenix-szel. Így lesz egy csomó hely a C:-n, semmi felesleges app, szignózni sem kell, mindent tudtok telepíteni. Ha elromlik a teló, vissza lehet tenni a gyári szoftot és a garancia megmarad.

A gyári videólejátszónál nincs jobb sajnos.
These users thanked the author MrAngelo for the post:
apaszka (2012-09-04 kedd 09:32:29)
Rating: 2.63%
zolika00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-10-17 hétf. 22:04:12
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: zolika00 »

csokabi írta:Szia!

A cleanerrel kapcsolatban nem tudok okosat mondani, de a 9 mega az nagyon kevés. Néz szét a fájlkezelővel a mappákban! A sok sms is mind a c-re kerül. Nekem nagyon sok letöltött képet is ide pakolt, hiába jelöltem ki másik memóriát.

Üdv Cs


a gyári app-ok eltávolítása érdekelne legfőképp, sms nem mondhatnám hogy olyan hú de sok van a nokia 6500slide-omban volt kb 1500 sms! ebben ha tizede van de talán még annyi sem! 1-2 gyári appot! de pl postr, iwiw,cnn, ozone ezeket nem vagy fennt sem voltak az áruházban vagy pedig ha fennt is volt letöltöttem telepítettem és utána sem sikerült eltávolítanom!jelenleg 14 mega szabad helyem van a C meghajtón! mobile cleanerre gondoltam hogy netalántán azzal kitudnám pucolni a telefont beleértve a napló fájlokat,és a sok haszonatalan alkalmazásból visszamaradt dolgokat!és ezért érdekelne hogy a szignózás jár e garancia vesztéssel?bár a másik megoldás tényleg a a formázás és az újratelepítés lenne!de ezen még erősen gondolkodom mármint a taylor féle soft-on!vagy pedig még az is megoldás lehet akár hogy beviszem a T-hez és megmondom nekik valami ürüggyel hogy szoftolják újra igy a gari is megmarad és gyári szoftver kerül rá!bár ez csak a legvégső megoldás lenne!minél egyszerűbb megoldást keresek mivel nem vagyok egy nagy hacker!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”