Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

Damir írta:
bobvosgy írta:
BLAUZOO írta: Csináltam újraindítást ,de ugyan az ,kártyákon bőven van hely . + e mellett van az a hiba is ,hogy HDMI-n nem jelenít meg semmit .Mint ha rá se dugnám a TV-re .
Nekem se megy a HDMI,csak az AV-kábelen megy.Nem értem miért :hmm2:
Ha jól emlékszem valakinek a Nokia big screen feltelepítése oldotta meg a problémát, lehet neked is meg kéne próbálni.
Nekem is korai volt az öröm ,mert a HDMI még mindig nem megy . Újra raktam a Nokia Big Screent én is (eddig is rajta volt) ,most megy .

Köszi.
fegaf
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009-10-04 vas. 09:09:09
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: fegaf »

Valakinek müködik a StartlapTv, és a Postr? Mert nálam nem akar működni.
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Sehol nem találom ilyen órát! A régi telómon ez volt a nyerő,meg is vettem ezt is,de sajna csak droidra van?! :eges:
Kép
szabojozsefistvan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011-09-04 vas. 18:27:18
Készüléktípus: N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: szabojozsefistvan »

NYPD-nek válasz:
Ingyenes kézírásos program a "Paint_v12" (rajzot memóriába("C"-be) elmenti) letölthető a Nokia Developer Java Developer's Library oldaláról,
ha regisztrálod Magad(ez is ingyenes).
Egy másik a telefon lévő Nokia Áruházból letölthető a "Magic Brush". Ebből van fizetős, ez menti a memóriába a rajzokat (kb. 600 Ft) és az ingyenes.
Mindháromnál lehet színt és vonalvastagságot választani.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

apaszka írta:de sajna csak droidra van?! :eges:
igen, még sokezer másik appal egyetemben. nem túl sok olyan app van ami létezik androidra ÉS symbianra is.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

szabojozsefistvan írta:NYPD-nek válasz:
Ingyenes kézírásos program a "Paint_v12" (rajzot memóriába("C"-be) elmenti) letölthető a Nokia Developer Java Developer's Library oldaláról,
szerintem ő kézirás felismerést keresett nem rajzoló programot :) a kézírás pedig a kapacitív kijelzős S^3-aknál már nem szerepel a válsztható beviteli módok között (mellesleg jogosan mert ujjal nehezen rajzolnál normális/értelmezhető betűt).
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: nse »

Mikorra várható szerintetek frissítés, Belle FP1 (112.xxx.xxxx), vagy Nokia Carla, vagy valami hasonló. Nektek mutat valamilyen hivatalos frissítést a Nokia Suite??
NYPD
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011-12-10 szomb. 12:40:15
Készüléktípus: Nokia N8-00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: NYPD »

bladehu2 írta:
szabojozsefistvan írta:NYPD-nek válasz:
Ingyenes kézírásos program a "Paint_v12" (rajzot memóriába("C"-be) elmenti) letölthető a Nokia Developer Java Developer's Library oldaláról,
szerintem ő kézirás felismerést keresett nem rajzoló programot :) a kézírás pedig a kapacitív kijelzős S^3-aknál már nem szerepel a válsztható beviteli módok között (mellesleg jogosan mert ujjal nehezen rajzolnál normális/értelmezhető betűt).
Köszi a válaszokat, valóban nem rajzoló programot kerestem. Szerintem egyébként megoldható lenne így is ez a beviteli módszer, nem tudom miért vették ki.
perti
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 09:06:21
Készüléktípus: N8
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: perti »

bladehu2 írta:
szabojozsefistvan írta:NYPD-nek válasz:
Ingyenes kézírásos program a "Paint_v12" (rajzot memóriába("C"-be) elmenti) letölthető a Nokia Developer Java Developer's Library oldaláról,
szerintem ő kézirás felismerést keresett nem rajzoló programot :) a kézírás pedig a kapacitív kijelzős S^3-aknál már nem szerepel a válsztható beviteli módok között (mellesleg jogosan mert ujjal nehezen rajzolnál normális/értelmezhető betűt).
Van ilyen progi: PenReader. Itt a feltöltések között is megtalálható, de a Nokia Áruházban is fenn van. Bármilyen szövegbevitelt lehet kézírással csinálni (még bekapcsoláskor a PIN kód megadását is). Beállítható, hogy betűnként, vagy akár folyamatos írással legyen a bevitel. Minden karakterhez egy csomó féle írástípus van megadva, de ezek egyénileg is szerkeszthetők.
Nálam ANNA idejében néha fagyott a telefonom, mikor fel volt telepítve, de BELLE-n ezt már nem tapasztaltam. Igaz, kipróbálása óta nem igazán használtam.
Toby888
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012-07-05 csüt. 19:12:03
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Toby888 »

hát srácok, kiprobálram egy raklap divx player-t, de van hol hang nem volt, hol pedig kép... Vagy el sem indult a player :s szóval még mindig keresem a megoldást arra hogy miért ál meg a film ha belepörgetek...
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”