Nokia N78

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
AxelF
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 11:34:02
Készüléktípus: N78
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AxelF »

Köszi Salmi a segítséget! Amúgy a soft reset nem segített, de a Resco Photo Viewer 5-ös verziója igen! Még szimpatikusabb is mint a gyári és fényévekkel gyorsabb. Kár, hogy nem lehet átprogramozni a multimédia gombra az indítását, de sebaj...
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: potter55 »

AxelF írta:Köszi Salmi a segítséget! Amúgy a soft reset nem segített, de a Resco Photo Viewer 5-ös verziója igen! Még szimpatikusabb is mint a gyári és fényévekkel gyorsabb. Kár, hogy nem lehet átprogramozni a multimédia gombra az indítását, de sebaj...
Ezzel a programmal betűkombinációkhoz társíthatsz programokat, így könnyen elérhető lesz a programod. Cute Keys
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
AxelF
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 11:34:02
Készüléktípus: N78
Has thanked: 11 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AxelF »

potter55 írta:
AxelF írta:Köszi Salmi a segítséget! Amúgy a soft reset nem segített, de a Resco Photo Viewer 5-ös verziója igen! Még szimpatikusabb is mint a gyári és fényévekkel gyorsabb. Kár, hogy nem lehet átprogramozni a multimédia gombra az indítását, de sebaj...
Ezzel a programmal betűkombinációkhoz társíthatsz programokat, így könnyen elérhető lesz a programod. Cute Keys
Köszi megpróbálom!
sterczers
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-04-02 csüt. 21:02:13
Készüléktípus: nokia n78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: sterczers »

Sziasztok! A "képernyő pihentető" a billzár után nem működik ,ez normális? Néha előfordul ,hogy amikor bekapcsolom a telót ,a hátér világítás nem kapcsol ki ,csak újra indítás után. Ez miért van? 21.002 szoft n78.
AlMaster555
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 15:26:02
Készüléktípus: Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AlMaster555 »

Salmi írta:
AxelF írta:Salmi!

Köszi a segítséget! Most amúgy kitöröltem a képeket, 20-at hagytam bent, de így is lassú. Hol tárolja a teló a kis index képeket? Lehet ott lesz a gond... Vagy esetleg próbálkozzak resettel, ha igen segít a soft reset?

Köszi.
Az indexképeket a _PAlbTN mappákban tárolja, de szerintem ha kitörölted a képeket, az azoknak megfelelő indexképeket is kitörli. Ments el minden fontosat, aztán nyomj egy resetet neki. Időnként jót tesz a telefonnak :) .
Aha, csak nem az N78. A "szuper" fénykép proginak hála egy igencsak méretes fájlban tárolja az összes indexképet, amit megtalálsz a private\101ffc31 mappában glxmdstn néven (nálam reset óta 150 mega, igaz 250 volt mielőtt kitöröltem nem tudván mi az :D ). Ha gubanc van a képekkel, ettől szabadulj meg és valószínűleg megoldódik a probléma. Szükség szerint ismételni :D :yeah:
AlMaster555
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 15:26:02
Készüléktípus: Galaxy Ace
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: AlMaster555 »

sterczers írta:Sziasztok! A "képernyő pihentető" a billzár után nem működik ,ez normális? Néha előfordul ,hogy amikor bekapcsolom a telót ,a hátér világítás nem kapcsol ki ,csak újra indítás után. Ez miért van? 21.002 szoft n78.
Így igaz, billentyűzárral csak üres képernyőt tudsz magadnak varázsolni némi navigomb-villogás társaságában, a másikra bizony kell várni amig aktiválódik, zár nélkül. Nálam a világítással fordított problémák vannak, pl újrainduláskor nem hajlandó világítani csak amikor már teljesen bebootolt, vagy egy billzár feloldása után.
Devour
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 19:42:14
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Devour »

Sziasztok!
Sajnos egyre hülyébb lesz a telom.(21.002 szoft van rajta) Leírnám miket csinál:a zene részben többször befagyott csak piros gombbal tudtam kilépni belőle, ugyanez a képeknél is , jó ez még belefér mégis csak1 op rendszer van rajta.A képekn homályosak voltak nem élesedtek ki csak kilép, visszalép után de utána is e
ggyel arrébb és az a kép már homályos volt.Bill zár feloldása után 5 másodperc után világít addig tok menni a menübe meg stb (ezek nem mindig vannak csak néha) A képeknél még olyat is csinál, hogy a kép helyén az a kék ikon van ami a Fényképek/letöltések/letöltés--->és ott a földgömb jobb alsó ~sarkánál van egy hajó de itt átlósan el van törve kilépés után vissza és jó lesz.Ezt idáig akkor csinálta mikor szoft frissítés után nem tettem még vissza a bizt. mentélst írtam is itt hogy minden meg van, de csak látszatra volt mert a zenék vidik, képek nem voltak meg, a képek helyén ez a kis szar ikon volt.Most pedig ezeket csinálta kb 15 perccel ezelőtt (most amikor írom 21:48 van ):hívott egy barátom nem ismerte a számot mivel nem írtam be a teló könyvbe (új a száma de mind1),(ok) de kétszer is hívott és láttam hogy ég a bill erre újraindult mind a kétszer a bátyám is hívott utána mer megkértem és jó volt utána egy 5 percre megint hívott a haverom és tudtam vele beszélni.Még most is amikor írom nem alszik el a telóm nak a világítása új hiba...bill zár után sem.Még egy hiba eszembe jutott volt pontosan egy hete hogy a *-ot nem érzékelte és nem tudtam kioldani sehogy sem úgy jöttem haza az SZTK-ből,de azelőtt már volt ilyen de az csak 2-3 nyomás és érzékelte, de itt biztosan nem a billel van/volt a baj hanem szoftveresen nem volt jó.Még mindig ég a telóm... még 1 probléma előfordult már írtam régebben hogy 1 napot lemaradt dátumban , ok a szoft frissítés óta nem hogy lemardt UGRIK a telóm EGY hetet, ilyenkor visszaállítom és be újra az aut időfrissítést.(spec tegnap ugrott és kellett visszaállítanom).
Kérdéseim:
Vírust kaphatott a telóm esetleg de itt olvasom hogy csak néhány van meg nem fogadok semmi szart bluetoothon meg stb?
A soft resettet hogy kell csinálni, és mivel jár, hard resetnél garantált minden adat vesztés?(mondjuk kiírom a névjegyzéket vállalok annyit) ha esetleg ezeket kéne csinálni
Ha vissza vinném a szervízbe, van szoft gari rajta de már átírtam az product codot, és visszaírom akkor hogyan látják ezt? VIP phone ba vettem

Egyébként ez az első nokiám ami symbianos előtte samsung X820 am volt, tehát kezdő vok.
Várom a segítségeteket! Köszönöm és még mindig világít pedig be van állítva a 15 ms perc...
Nokiiiia
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 13:48:31
Készüléktípus: Nokia 5800XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Nokiiiia »

Az én N78-asom is meghülyült :D Pl. 3 napja félóránként újraindul,tegnap kikapcsolt,de úgy hogy 3 órán keresztül nem lehetett bekapcsolni.. Na jó,utána bekapcsoltam jovolt egy darabig,aztán most úgy kikapcsolt,hogy visszase lehet kapcsolni,se kép se hang. Próbáltam a hard reset-es bekapcsolást,de már azzal se kapcsol be..

Nekem is voltak olyan gondok hogy a Zenelejátszó befagyott meg ilyenek. :sly:
Hard Reset az annyi,hogy visszállítja a telefon gyári állapotba,szoval minden törlődik a telóról,csak az eredeti cuccok maradnak benne.
Nokia 5800XM
Devour
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 19:42:14
Készüléktípus: Nokia N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Devour »

Kösz, egyébként tegnap az állandó világítást meg tudtam oldani azzal, hogy ki és utána bekapcsoltam.Meg most még viszonylag normál a teló majd kiderül.
Avatar
Sienthe
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-01-16 pén. 16:05:15
Készüléktípus: Sony Xperia Sola
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N78

Hozzászólás Szerző: Sienthe »

Üdv! A következő problémára várnék segítséget: N78 a Zene Menü - Könyvtár Frissítése indításakor nem talál semmit, csak keres amíg meg nem unom előzo szofton is így volt és most is. van erre vmi megoldás?
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”