Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
KonyN8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2010-12-20 hétf. 18:30:22
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: KonyN8 »

Nekem novemberbe lesz 2 éves az N8 am ! Eddig SEMMI SEMMI SEMMI Hiba nem volt vele. Főzött romokkal terhelem folyamatosan. Több 1000 fényképen, rengeteg videón végigtelefonált napokon, és navigált hosszú utakon vagyok túl. Az FM transmitterrel hallgatok mindig zenét is . Használom a HDMI jét, ... Bluetoth on megosztom a netet úgy dolgozom sokszor róla . Akksim amikor úgy éreztem elkezd gyengélkedni 7 hónap intenzív használat után minden kérdés nélkül cserélték 15 percen belül . Nem érdekelte őket, hogy akkor még Belle se volt kint nekem mégis az futott rajta . Egyszer egy leejtés és autós tartó tartós használata után észrevettem, h az alja meglazult . Kis fül eltörött. Azt is GARIBA azonnal kicserélték. Közbe használtam Iphone 3GS t , Iphone 4 et, Samsung galaxy S , S+ , Defy+ ,SE ARC S , Galaxy S minit is . A N8 hoz képes az ÖSSZES hulladék. Tudásba jelenleg 1 telefon se tudja felülmúlni. Nincs olyan program ami hiányozna belőle, és ne találtam volna rá alternatívát. Ebbe nincs 4 magos proci, de mivel Gamelésre ott a Ps3 , XBOX 360 , és sorolhatnám nincs is rá szükségem. Internetezésben pedig Opera használatával semmivel se lassabb mint a többi phone .
Néha megakad, néha bugzik . Ez van . Cserébe olyan dolgokat lehet vele megtenni ami kiemeli a kategriájából, Jah ÉS FÉM!! !. van súlya , fogása , formája . A többihez képest sokkal szabadabb OS el rendelkkezik. Személyre szabhatóságban az iOS meg sem közelíti. Az android kezd hasonlóvá válni. De az android felépítése közel nem annyira logikus és gyorsan használható mint a Belle...

Egy elégedett N8 tulaj ( made in Finland ). Aki el van keseredve a semmirevaló lumia sorozattól.
These users thanked the author KonyN8 for the post (total 2):
hjocco (2012-05-21 hétf. 15:55:46) • Schumy1 (2012-05-21 hétf. 23:00:10)
Rating: 5.26%
sadboy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010-03-24 szer. 06:10:46
Készüléktípus: Nokia 808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sadboy »

hello örülj neki. Én nem a telefonban csalódtam hanem a szervízben mint sokan mások. Szerintem a nagy probléma nem a telefonnal van, hanem a szervíz hozzáállásával és ezért pártolnak el sokan a nokiától. Az hogy a telefonnak vannak hibái az nem lenne probléma csak az hogy a központi szervíz szó szerint sza..k bele az egészbe. :!: Tapasztalat.
Nekem usb hiba volt megcsinálták tök jó :D csak azóta lila kijelzőm van ami szervíz előtt tökéletes volt :evil: egyébként az enyém is novemberben lesz 2 éves.
Egy kis szösszenet a szervizes szakemberektől : "Tisztelt Ügyfél! Készülékén szoftvert frissítettünk. Előfordulhat, hogy azt tapasztalja az eredeti fülhallgatója nem működik az új szoftverrel. Ebben az esetben a régi fülhallgató garanciális cseréjét kérje szolgáltatója/szervize ügyfélszolgálatán." :?2:

Mindez ékezetek nélkül, és az a pláne hogy ugyanazt a bellét rakták rá ami rajta volt. Lehet én vagyok a hülye és csak én nem látom ebben a logikát.
knorby98
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-01-20 csüt. 17:18:21
Készüléktípus: Sony XperiaT
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: knorby98 »

KonyN8 írta:Nekem novemberbe lesz 2 éves az N8 am ! Eddig SEMMI SEMMI SEMMI Hiba nem volt vele. Főzött romokkal terhelem folyamatosan. Több 1000 fényképen, rengeteg videón végigtelefonált napokon, és navigált hosszú utakon vagyok túl. Az FM transmitterrel hallgatok mindig zenét is . Használom a HDMI jét, ... Bluetoth on megosztom a netet úgy dolgozom sokszor róla . Akksim amikor úgy éreztem elkezd gyengélkedni 7 hónap intenzív használat után minden kérdés nélkül cserélték 15 percen belül . Nem érdekelte őket, hogy akkor még Belle se volt kint nekem mégis az futott rajta . Egyszer egy leejtés és autós tartó tartós használata után észrevettem, h az alja meglazult . Kis fül eltörött. Azt is GARIBA azonnal kicserélték. Közbe használtam Iphone 3GS t , Iphone 4 et, Samsung galaxy S , S+ , Defy+ ,SE ARC S , Galaxy S minit is . A N8 hoz képes az ÖSSZES hulladék. Tudásba jelenleg 1 telefon se tudja felülmúlni. Nincs olyan program ami hiányozna belőle, és ne találtam volna rá alternatívát. Ebbe nincs 4 magos proci, de mivel Gamelésre ott a Ps3 , XBOX 360 , és sorolhatnám nincs is rá szükségem. Internetezésben pedig Opera használatával semmivel se lassabb mint a többi phone .
Néha megakad, néha bugzik . Ez van . Cserébe olyan dolgokat lehet vele megtenni ami kiemeli a kategriájából, Jah ÉS FÉM!! !. van súlya , fogása , formája . A többihez képest sokkal szabadabb OS el rendelkkezik. Személyre szabhatóságban az iOS meg sem közelíti. Az android kezd hasonlóvá válni. De az android felépítése közel nem annyira logikus és gyorsan használható mint a Belle...

Egy elégedett N8 tulaj ( made in Finland ). Aki el van keseredve a semmirevaló lumia sorozattól.
Ennyi!!!
Egy másik elégedett N8 tulaj!
Avatar
bazy
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2011-02-10 csüt. 15:21:04
Készüléktípus: SGS3+CM11 Snapshot+CM11kernel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Pest Állam/Nagykőrös City :)
Has thanked: 495 times
Been thanked: 163 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bazy »

Félreértés ne essék, én is tökéletesen meg vagyok elégetve az N8-assal, és jó lenne, ha meg tudnák csinálni, mert megszerettem a kütyüt, de én elvárom, hogy a 130.000ft -os (én ennyiért vettem) telefon feketét mutasson ott, ahol fekete, és nem lilát. Engem filmnézés közben idegesít, hogy van egy sötétebb rész a filmben, és a fekete háttér tele van kis lila foltokkal, amik mozognak, roppant zavaró a szemnek. :wacko:
Kamera hanghoz csak annyit, hogy nekem nem adott ki semmilyen recsegő hangot, csak kattant egyet ahogy kinyílt a lencsevédő, na meg persze a szokásos kattogás a fókuszálás közben. :yes:
Eddigi telóim: 3310, 3410, Siemens C62, 3220, E51, N95, N97mini, N8, SGS3
Ha bárki segít itt neked a fórumban egy hozzászólásával,ILLIKmegköszönnöd az idézet gomb körül lévő kis :up: gombbal a jobb felső sarokban a hozzászólásnál! ;)
MEGOSZTÁSOM
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

Szerintem az android sokkal testre szabhatóbb os, mint a symbian. Legalábbis én úgy érzem, hogy az egyszerű témázgatás felett már eljárt az idő. Régen, a 7610-zel buli volt, mert más nem nagyon tudott ilyet, de mára rég elmúlt ez az érzés. Androidon pedig a személyre szabható energiamenedzsment, akksikalibrálás, letölthető, személyre szabható billentyűzetek, képernyő kalibrálás, a különböző felhő alapú backup-ok szerintem túlmutat a symbian lehetőségein. Jól látszik a kommentekből, hogy mindenkinek egyéni preferenciái vannak, így felesleges egymást győzködnünk, hogy melyik a jobb rendszer, melyik a jobb telefon. Az n8-ban is ahányan vagyunk, annyi hibát vélünk felfedezni, gyanítom ez így van a galaxy, iphone és lumia tulajokkal is.
janek69
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 19:31:25
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zákányszék
Has thanked: 10 times
Been thanked: 24 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: janek69 »

bobvosgy írta:
djzolko írta: Valaminek mozgatni kell a lencsét és a redőnyt, ugyanezt a hangot hallom fókuszálás közben is, ha oda tartom a fülem. Nem tudom, nálad mennyire hangos, de hogy ez nem 100% néma normális állapotában, az biztos. :)
Nem tudom hogy ti mit hallotok de én nem hallok semmit :hmm2: Egy lepkefingnyi kattanás van mikor kinyit a lencsetakaró de ha nem teszem szorosan a fülemhez akkor az sem hallatszik,de fókuszálásnál nem hallok semmit akár hogy fülelek :mrgreen:
Az én telőm alig 4 hónapos és tuti semmi baja,de a lencse kinyitása egy kattanással jár,nem hangos,de határozott. A fókuszálásnál is hallani,olyankor olyan érzetet kelt,mintha lépésenként fókuszálna.Ez sem túl hangos,de ha közel teszed a füledhez,akkor hallani lehet.
valentajn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012-05-01 kedd 11:53:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: valentajn »

Damir írta:
valentajn írta:Sziasztok!

A bellére váltás utáni flash videó lejátszási problémára tudtok valami megoldást?
Tud valaki valami jó task managert n8-ra?

előre is köszi,

Dávid
Szia!
Mi a gond?

Handy taskman-t használom én, de van jópár ;)
Miután bellére frissítettem (ovi suiteval) nem játszik le a youtuben kívül semmilyen videót a netről.
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

valentajn írta: Miután bellére frissítettem (ovi suiteval) nem játszik le a youtuben kívül semmilyen videót a netről.
:lol: :lol: Sajnos azt kell mondanom hogy szokj hozzá :crazy: Úgy ahogy mi is megszoktuk :pislog:
De félretéve a viccet az Belle sajnos nem fog akármit lejátszani!Egy kicsit el- :fuck:
Jene59
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-11-21 hétf. 18:48:57
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Jene59 »

Sziasztok!

Mint már korábban is írtam,nemrég hackeltem meg at N8 -as telómat,és azóta bizony vannak vele gondok ( szinte minden nap lefagy ),de ezt a hibáját talán kitudom szűrni.A következő gond ami előjött a következő: fent volt sz Ergo's Memoinfo widget,és egyik pillanatról a másikra minden sáv csak nullát mutat ill. a n/a felirat olvasható,ez most meg mitől van? Letöröltem újra telepítettem,ez simán felment,kéri az engedélyt a telefon adatok hozzáféréséhez,okézom aztán semmi csak a nullák!Ha valaki tudna segíteni megköszönném!
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

KonyN8 írta:Nekem novemberbe lesz 2 éves az N8 am ! Eddig SEMMI SEMMI SEMMI Hiba nem volt vele. ...........................

Nagyon irigyellek! De tényleg! De jó indulatból! :taps4: Szerettem volna én is ilyen tapasztalatokat mondani róla.
Azért jó ilyen emberekkel találkozni egy fórumon,mert lelket öntenek az emberbe! Talán az új telóm nekem is olyan lesz! Hogy N8 at,vagy Lumiát adnak nem tudom,de az sem kizárt,hogy pénzt vasalok ki belőlük! Már nem érdekel,de mióta vissza jött a szervizből,egyre vacakabb hibákat generál! Bugos a szoft amit felraktak!...... :bohoc: Ezt adták el egy idős úrnak előttem xxxx forintért! Szerviz ROM!!! ugyan már! :cool3: :down: :stupid: De az úr frissített,és eltünt a Magyarszki nyelv! Na ezt megoldották neki egy vagyonért! :whistle:
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”