Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

djzolko írta:
bandi0407 írta:Hali!

A cameraprot lehetséges valamilyen módon frissíteni újabb verzióra, ha korábban már megvásároltam a nokia áruházban? Vagy új verziót újra meg kell vásárolnom?
Nem kell, simán frissíted. Ha belépsz a store-ba és van frissebb verzió, akkor jelez is neked, hogy elérhető.
CameraPro N8 van nekem, a verzió 2.2.8, akkor ehhez ezek szerint nincs frissítés. Legalábbis nálam nem jelzi. Ha valakinek ez van meg, az megnézné, hogy nála is ez a legfrissebb. Köszi!
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

bandi0407 írta:
CameraPro N8 van nekem, a verzió 2.2.8, akkor ehhez ezek szerint nincs frissítés. Legalábbis nálam nem jelzi. Ha valakinek ez van meg, az megnézné, hogy nála is ez a legfrissebb. Köszi!
Nekem nincs feltelepítve, de a store camerapro qt néven 3.07-es verziószámot kínál letöltésre.
bandi0407
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011-09-21 szer. 12:18:11
Készüléktípus: N8
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bandi0407 »

djzolko írta:
bandi0407 írta:
CameraPro N8 van nekem, a verzió 2.2.8, akkor ehhez ezek szerint nincs frissítés. Legalábbis nálam nem jelzi. Ha valakinek ez van meg, az megnézné, hogy nála is ez a legfrissebb. Köszi!
Nekem nincs feltelepítve, de a store camerapro qt néven 3.07-es verziószámot kínál letöltésre.
Igen, ezt néztem én is, hogy ez is ott van. De nálam ezt külön jelzi és ezért is pengetni kellene külön. Azért is kérdeztem rá erre. Gyakorlatilag ugyanaz a két program(gondolom) és mégis külön kellene érte fizetni? Más néven van, ezért nem frissíthető? Ha ez igaz akkor ez azért elég érdekes. Hm, érdekes mindenesetre, majd valaki kiokosít aki jobban tudja, hogy mi a helyzet! :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Próbáld meg felvenni a fejlesztővel a kapcsolatot, és megkérdezni. Gondolom azért van külön N8 verzió, mert annak a kamerája különbözik a többi testvérétől ;)
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

bandi0407 írta:
djzolko írta:
bandi0407 írta:
CameraPro N8 van nekem, a verzió 2.2.8, akkor ehhez ezek szerint nincs frissítés. Legalábbis nálam nem jelzi. Ha valakinek ez van meg, az megnézné, hogy nála is ez a legfrissebb. Köszi!
Nekem nincs feltelepítve, de a store camerapro qt néven 3.07-es verziószámot kínál letöltésre.
Igen, ezt néztem én is, hogy ez is ott van. De nálam ezt külön jelzi és ezért is pengetni kellene külön. Azért is kérdeztem rá erre. Gyakorlatilag ugyanaz a két program(gondolom) és mégis külön kellene érte fizetni? Más néven van, ezért nem frissíthető? Ha ez igaz akkor ez azért elég érdekes. Hm, érdekes mindenesetre, majd valaki kiokosít aki jobban tudja, hogy mi a helyzet! :D
Igen, ha más néven teszik fel, akkor ez szívás. :/ Próbáld meg esetleg letölteni innen, a letöltéseknél.
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Azért ez a hozzáállás ami a NOKIA szervizekben van hogy beviszed a telót és visszajön ugyan olyan szarul ahogy odaadtad :angry: És nem is foglalkoznak vele ez nagyon bosszantó. :duhos2: De azért van olyan gyártó (alma) aki nem is foglalkozik vele mi a baja,rossz a telód,garanciás,itt egy új és mehetsz.Nem javítják,cserélik :whaaa:
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: apaszka »

bobvosgy írta:Azért ez a hozzáállás ami a NOKIA szervizekben van hogy beviszed a telót és visszajön ugyan olyan szarul ahogy odaadtad :angry: És nem is foglalkoznak vele ez nagyon bosszantó. :duhos2: De azért van olyan gyártó (alma) aki nem is foglalkozik vele mi a baja,rossz a telód,garanciás,itt egy új és mehetsz.Nem javítják,cserélik :whaaa:
Ezt nem tudtam,de akkor tanulhatnak tőlük!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

bobvosgy írta:Azért ez a hozzáállás ami a NOKIA szervizekben van hogy beviszed a telót és visszajön ugyan olyan szarul ahogy odaadtad :angry: És nem is foglalkoznak vele ez nagyon bosszantó. :duhos2: De azért van olyan gyártó (alma) aki nem is foglalkozik vele mi a baja,rossz a telód,garanciás,itt egy új és mehetsz.Nem javítják,cserélik :whaaa:
Azért azt is tegyük hozzá, hogy ez azért van, mert majdnem dupla annyiba kerül, mint a többi telefon, és nem a felhasznált anyagok miatt. Illetve az összeszerelés miatt könnyebb nekik cserélni, mint szétbontani és javítani. Tehát, ha neked elromlik az 1 év (!!!!!!) gari után a telód, akkor nehéz lesz megjavítani.
Avatar
djzolko
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2011-06-07 kedd 08:40:11
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 24 times
Been thanked: 61 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: djzolko »

Damir írta:
bobvosgy írta:Azért ez a hozzáállás ami a NOKIA szervizekben van hogy beviszed a telót és visszajön ugyan olyan szarul ahogy odaadtad :angry: És nem is foglalkoznak vele ez nagyon bosszantó. :duhos2: De azért van olyan gyártó (alma) aki nem is foglalkozik vele mi a baja,rossz a telód,garanciás,itt egy új és mehetsz.Nem javítják,cserélik :whaaa:
Azért azt is tegyük hozzá, hogy ez azért van, mert majdnem dupla annyiba kerül, mint a többi telefon, és nem a felhasznált anyagok miatt. Illetve az összeszerelés miatt könnyebb nekik cserélni, mint szétbontani és javítani. Tehát, ha neked elromlik az 1 év (!!!!!!) gari után a telód, akkor nehéz lesz megjavítani.
Naja.. Ott sem fenékig tejfel az élet. Egyébként meg ha valakinek gondja van egy szervizzel, érdemes lehet megpróbálni egy másikat, nemrég ki lett vesézve, hogy miért. :)
Jene59
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-11-21 hétf. 18:48:57
Készüléktípus: Nokia N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Jene59 »

Damir írta:
apaszka írta:Nem tudom újra rakni,mert támogatási szoftvert nem tud telepíteni!!!??
Phoenix ;)
Kijelzőről csinálok majd képet, jelenleg nincs nálam értékelhető fotó készítésére alkalmas telefon.
Jene59 írta:Sziasztok!

A következő lenne a problémám,nemrég hackeltem meg a N8-00 ás telómat, és azóta szinte minden nap egyszer lefagy!Előtte nem volt vele ilyen gond,pedig nem is raktam fel különösebb widgeteket,meg programokat sem.111.030.0609. szoftver van telepítve.Ha valakinek lenne valami ötlete megköszönném!
Szia!
Csak sima hacktől nem kezd el újraindulgatni. Mit tettél fel azóta?
Köszi a kérdésedet,
6 widget van fent,memoinfo egy akksi,egy óra,extra buttons,időjárás,meg a favorit apps,és a themefx progi.Lehet hogy ezek közt van a hunyó.
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”